Sarri legt uit waarom hij Hazard op de bank zette

door
Sarri legt uit waarom hij Hazard op de bank zette

Chelsea kon donderdagavond zijn heenwedstrijd in de halve finale van de Europa League niet winnen, al behaalde het op het veld van Eintracht Frankfurt wel een goede uitgangspositie. Dat deed het verrassend genoeg met Eden Hazard als invaller. De Rode Duivel begon op de bank en viel slechts een halfuur in.


Dat zorgde uiteraard voor verbazing, maar Maurizio Sarri had een uitleg klaar. "Dit was denk ik onze 59ste wedstrijd en Hazard heeft ook nog acht matchen gespeeld voor de nationale ploeg. Het is onmogelijk voor een speler om 70 à 75 matchen op een seizoen te spelen. Soms heeft Hazard, net als alle andere spelers, het nodig om eens geen 90 minuten te spelen", verklaarde hij.

"Dat is de eerste reden. De tweede reden is dat Eden een match kan doen kantelen vanaf de bank. Het leek mij daarom beter om met Willian te beginnen en het de laatste 30 minuten met Eden te proberen."

LEES OOK: Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

Heb je begrip voor zijn keuze?

Meest recent

Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

16
16
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

101
101
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

40
40
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

13
13
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

162
162
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

72
72
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

216
216
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

74
74
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

390
390
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

37
37
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

77
77
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

155
155
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

553
553
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

259
259
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

99
99
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

315
315
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

285
285
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1306
1306
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

525
525
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

151
151
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

620
620
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

340
340
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

403
403
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

239
239
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

331
331

Meer sportnieuws