Antwerp schept duidelijkheid over toekomst Bölöni

door
Antwerp schept duidelijkheid over toekomst Bölöni

Antwerp blijft dit seizoen verbazen en mag zelfs nog dromen van een tweede plaats. Na zes wedstrijden in Play-Off I is het opgeklommen naar de derde plaats, op drie punten van Club Brugge. De Great Old lijkt dan ook goed op weg om te slagen in zijn opzet om zich bij de topclubs te scharen.


Volgend seizoen wil Antwerp een nieuwe stap vooruit zetten en in dat opzicht heeft het ook een beslissing genomen over de toekomst van Laszlo Bölöni. Volgens Sport/Voetbalmagazine is het immers de bedoeling dat de Roemeen ook volgend seizoen trainer is en aan zijn derde jaargang begint.

Bölöni werd aangesteld in de zomer van 2017, net na de promotie naar eerste klasse. In zijn eerste seizoen leidde hij Antwerp net niet naar Play-Off I, dit seizoen lukte dat wel. Wellicht komt daar de komende weken ook nog een Europees ticket bij.

UPDATE 01/05
Royal Antwerp FC is inderdaad zinnens om verder te gaan met Laszlo Bölöni. Sportief adviseur Sven Jacques gaf in Sport/Voetbalmagazine meer toelichting. "Of hij volgend jaar nog coach is van Antwerp? Tenzij hij zelf daar anders over beslist, gaan wij daar wel van uit, ja. De man ligt nog onder contract."

Met Dieumerci Mbokani en Jelle Van Damme, beiden einde contract, zijn er nog geen gesprekken. "Tussendoor babbelen we wel met de mensen, maar eerder informeel."

LEES OOK: Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Goede zaak dat Bölöni blijft?

Meest recent

Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

11
11
Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

14
14
Genk-fan Luca Brecel reageert héél emotioneel na haatstorm

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

12
12
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

26
26
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

47
47
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

112
112
Herman Brusselmans shockeert iedereen: "Ik stop ermee"

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

56
56
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

317
317
TRANSFERUURTJE: Drukte bij Club, RSCA maakt lijstje bekend

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

150
150
‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

RSC Anderlecht is altijd op zoek naar nieuwe spelers, zeker met de wintermercato voor de deur. ...

86
86
‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Club Brugge is al volop bezig met de wintermercato. Blauw-Zwart kijkt daarbij niet enkel naar ...

111
111
Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

Royal Antwerp FC heeft een tijdje geleden afscheid genomen van Stef Wils na rampzalige resultaten in ...

135
135
'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Het vertrek van Ivan Leko van KAA Gent naar Club Brugge wordt nog steeds fel besproken. Deze keer ...

241
241
El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KRC Genk heeft Thorsten Fink ontslagen na een desastreuze reeks. De Limburgers zijn nog op zoek naar ...

257
257
Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

193
193
De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

175
175
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

346
346
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

139
139
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

136
136
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

205
205
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

718
718
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

1057
1057
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

256
256
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

386
386
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

715
715

Meer sportnieuws