Antwerp schept duidelijkheid over toekomst Bölöni

417 stemmen
Antwerp schept duidelijkheid over toekomst Bölöni

Antwerp blijft dit seizoen verbazen en mag zelfs nog dromen van een tweede plaats. Na zes wedstrijden in Play-Off I is het opgeklommen naar de derde plaats, op drie punten van Club Brugge. De Great Old lijkt dan ook goed op weg om te slagen in zijn opzet om zich bij de topclubs te scharen.


Volgend seizoen wil Antwerp een nieuwe stap vooruit zetten en in dat opzicht heeft het ook een beslissing genomen over de toekomst van Laszlo Bölöni. Volgens Sport/Voetbalmagazine is het immers de bedoeling dat de Roemeen ook volgend seizoen trainer is en aan zijn derde jaargang begint.

Bölöni werd aangesteld in de zomer van 2017, net na de promotie naar eerste klasse. In zijn eerste seizoen leidde hij Antwerp net niet naar Play-Off I, dit seizoen lukte dat wel. Wellicht komt daar de komende weken ook nog een Europees ticket bij.

UPDATE 01/05
Royal Antwerp FC is inderdaad zinnens om verder te gaan met Laszlo Bölöni. Sportief adviseur Sven Jacques gaf in Sport/Voetbalmagazine meer toelichting. "Of hij volgend jaar nog coach is van Antwerp? Tenzij hij zelf daar anders over beslist, gaan wij daar wel van uit, ja. De man ligt nog onder contract."

Met Dieumerci Mbokani en Jelle Van Damme, beiden einde contract, zijn er nog geen gesprekken. "Tussendoor babbelen we wel met de mensen, maar eerder informeel."

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

🚀

Goede zaak dat Bölöni blijft?

Meest recent

'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

9
9
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

63
63
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

25
25
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

82
82
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

28
28
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

12
12
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

112
112
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

140
140
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

146
146
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

89
89
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

30
30
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

100
100
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

105
105
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

100
100
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

117
117
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

216
216
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

43
43
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

157
157
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

345
345
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

389
389
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

370
370
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

68
68
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

66
66
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

368
368
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

199
199

Meer sportnieuws