'Praet kan komende zomer kiezen tussen twee Europese grootmachten'

door
'Praet kan komende zomer kiezen tussen twee Europese grootmachten'

Dennis Praet is de voorbije twee seizoenen bij Sampdoria uitgegroeid tot één van de betere middenvelders in de Serie A en dat legt de 24-jarige geen windeieren. Hij heroverde al zijn plaats in de kern van de Rode Duivels en in de zomer zou weleens een zeer fraaie transfer kunnen volgen.


Zondag stond Praet nog de hele wedstrijd tussen de lijnen bij Sampdoria tegen Lazio en volgens Tuttosport werd zijn prestatie toen aandachtig gevolgd door Fabio Paratici, de technisch directeur van Juventus. Praet zou bij de Italiaanse kampioen één van drie opties zijn om het middenveld te versterken, naast Paul Pogba (Manchester United) en Tanguy N'Dombélé (Olympique Lyon).

Maar vlakbij Paratici zat ook nog een scout van Arsenal, dat de middenvelder ook al geruime tijd volgt. De Gunners zouden zelfs de beste papieren hebben om Praet binnen te halen. Bij Arsenal zou hij alvast kunnen herenigd worden met Lucas Torreira, vorig seizoen nog zijn maatje op het middenveld bij Sampdoria.

LEES OOK: 'Contacten lopen: Barça verbaast met opvolger Lewandowski'

Voor welke club kan Praet best kiezen?

Meest recent

Hayen geeft update over terugkeer van Mignolet

Club Brugge speelt vanavond om 18u15 op het veld van Oud-Heverlee Leuven. De Bruggelingen hopen daar ...

29
29
'Anderlecht verbouwereerd: Renard dropt bizar transferplan'

Renard verrast intern met een gewaagd plan rond een 16-jarige sensatie uit Nigeria. Alleen: de ...

28
28
Leko dolenthousiast: "Hij mag dromen van het WK"

Bij AA Gent hopen ze dit weekend verder te gaan op hun elan. Na de 12 op 15 wacht nu een uitmatch ...

18
18
Enorm dilemma voor Hasi: "Of ik hem op de bank zet?"

Bij RSC Anderlecht maken ze zich op voor moeilijke uitmatch tegen STVV. Trainer Besnik Hasi sprak ...

45
45
L'Equipe pakt Penders hard aan na spektakelstuk op PSG

In de Franse Ligue 1 heeft titelverdediger Paris Saint-Germain vrijdagavond puntenverlies geleden na ...

24
24
Anderlecht definitief gelanceerd? Boskamp velt verdict

RSC Anderlecht is begonnen aan een nieuw hoofdstuk op bestuurlijk vlak. De plannen van Marc Coucke ...

120
120
Fiasco op Sclessin: wat je moet weten over hervatting Standard-Antwerp

Standard en Antwerp FC mochten vrijdagavond de Jupiler Pro League weer op gang trappen. Maar hun ...

256
256
'Fans op het puntje: Club Brugge gaat los voor dribbelkoning'

Club Brugge zet door voor een dribbelkoning die backs tureluurs speelt. Een linksvoetige ...

320
320
'Getergde Lukaku krijgt cruciaal nieuws in donkere dagen'

Romelu Lukaku revalideert momenteel verder aan de zware blessure die zijn seizoen tot dusver ...

189
189
'Club Brugge trekt bleek weg: megabod Liverpool in januari'

Club Brugge wil dit seizoen de (voorlopig?) laatste editie van de Champions' Play-Offs winnen ...

240
240
DAZN-affaire escaleert: Belgisch voetbal vreest 'kleine ramp'

De elfde speeldag van de Jupiler Pro League is inmiddels van start gegaan en nog steeds is er geen ...

307
307
Wilmots haalt snoeihard uit naar refs: "Ze verpesten alles"

De openingswedstrijd van de elfde speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen heel wat voer voor ...

592
592
Standard ontsnapt: toch geen forfaitnederlaag

De openingswedstrijd van de elfde speeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaid op een fiasco. De ...

561
561
Keeperskwestie laait weer op bij Cercle: Cinel duidelijk

Cercle Brugge staat dit weekend voor een stevige uitdaging. Zondag krijgt het immers het bezoek van ...

148
148
Sclessin brandt en ziet wedstrijd gestaakt worden na wangedrag

Standard leek vanavond lange tijd op weg naar een heroïsche overwinning. De Rouches stonden al ...

432
432
Strasbourg kan na fout Penders stunt niet vasthouden

RC Strasbourg heeft vrijdagavond in de Ligue 1 net naast een enorme stunt gegrepen. Het slaagde er ...

73
73
Ophef over rode kaart Standard: "Het is héél streng"

De elfde speeldag van de Jupiler Pro League werd vrijdagavond afgetrapt met een interessante ...

288
288
Beerschot zorgt voor primeur in CPL na intense topper

Na een spannende topper heeft Beerschot voor een primeur gezorgd. De Ratten hielden SK Beveren in ...

218
218
'Zweden verrast vriend en vijand met nieuwe bondscoach'

Vorige week wist Engeland zich als eerste Europese land te plaatsen voor het WK van volgende zomer. ...

58
58
'Genk verliest man in vorm maar krijgt ook goed nieuws'

KRC Genk kende een zeer lastig seizoensbegin, maar pakte in de laatste competitiewedstrijden voor de ...

251
251
Volgende stap voor Vermant: vader Sven oordeelt

De komende weken zal Nicky Hayen knopen moeten doorhakken bij Club Brugge. Dat zal onder meer moeten ...

158
158
Grote veranderingen bij Union? Hubert schept duidelijkheid

Union neemt zaterdag een nieuwe start. Niet omdat het hun eerste wedstrijd na de interlandbreak is, ...

85
85
'Knaltransfer in de maak: Onyedika kent voorwaarde'

Het lijkt in de komende mercato's voor Club Brugge weer een helse klus te worden om een uittocht te ...

173
173
De Mil waarschuwt Charleroi na mislukte flirt met Union

Komend weekend staan er enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Op ...

176
176
Hasi voorspelt nu al: "Kan eerste spits worden bij RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag op Stayen tegen STVV. Dat belooft een zware dobber te worden voor de ...

370
370

Meer sportnieuws