Beerschot Wilrijk gooit dubbele voorsprong nog te grabbel op veld van STVV

door
Beerschot Wilrijk gooit dubbele voorsprong nog te grabbel op veld van STVV

Na een geanimeerde wedstrijd met een aantal tussenkomsten van de VAR, hebben STVV en Beerschot Wilrijk billijk de punten gedeeld op Stayen. De bezoekers deden een gooi naar de zege met een dubbele voorsprong maar zagen de thuisploeg in het slot nog knap terugkomen.

STVV en Beerschot Wilrijk sloten deze speeldag af in de Jupiler Pro League. Op Stayen kon de thuisploeg de kloof met Charleroi opnieuw vergroten, aangezien de Karolo's gisteren slechts gelijk speelden tegen KV Oostende. Beerschot Wilrijk had nog weinig te winnen of te verliezen in deze nacompetitie. De club van Stijn Vreven vroeg ook geen Europese licentie aan.
Beerschot Wilrijk speelt onbevangen tegen matige thuisploeg
Na een gezapig begin namen de bezoekers op het kwartier brutaal de leiding toen Tissoudali doelman Pirard omspeelde en de 0-1 in doel legde. Ook nadien wettigde Beerschot Wilrijk zijn voorsprong met twee goede kansen voor De Keersmaecker, de thuisdoelman lag telkens in de goede hoek. STVV kon zijn goede voetbal van tijdens de reguliere competitie zelden op de mat leggen en holde voortdurend achter de feiten aan. Op vijf minuten van de rust kreeg Sekine nog een prima kans op de gelijkmaker, doelman Vanhamel lag echter in de goede hoek. Halfweg leek STVV een slechte zaak te doen.

Vreven zag zijn ploeg een prima eerste helft afwerken op Stayen.
STVV realiseert comeback na de pauze
De thuisploeg begon iets beter na de pauze en kreeg al snel een kans via de doorgebroken Sylla, zijn schot was echter te wild en ging ruim naast. Aan de overzijde mikte Grisez in de armen van Pirard. Iets voorbij het uur verdubbelden de Mannekes hun voorsprong toen een vrije trap van Prychynenko in de verste hoek verdween. De Kanaries schoten nu toch helemaal wakker en amper twee minuten later maakte Sylla al de aansluitingstreffer. Op twintig minuten van het einde was de schade bijna helemaal hersteld voor de thuisploeg toen het een strafschop kreeg na handspel van De Mets, Kamada faalde echter vanaf elf meter door naast te trappen. In de blessuretijd kreeg STVV alsnog de verdiende gelijkmaker toen Sekine na een knappe combinatie de 2-2 in de verste hoek schoot. Daar bleef het uiteindelijk ook bij, zo lopen de Kanaries weer een puntje weg van Charleroi.
Scoreverloop:
0-1 (17') Tissoudali, 0-2 ( 63') Prychynenko, 1-2 (66') Sylla, 2-2 (90+1') Sekine
Bijzonderheid:
Kamada (STVV) mist een strafschop. (71')

LEES OOK: Vrancken zalft na relletje met Burgess

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google
Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google
45

Was het een terecht gelijkspel?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

45
45
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

38
38
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

91
91
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

413
413
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

39
39
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

22
22
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

147
147
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

148
148
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

113
113
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

49
49
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

172
172
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

37
37
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

133
133
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

571
571
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

337
337
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

292
292
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

257
257
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

49
49
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

249
249
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

82
82
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

479
479
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

320
320
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

112
112
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

104
104
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

144
144

Meer sportnieuws