Beerschot Wilrijk gooit dubbele voorsprong nog te grabbel op veld van STVV

door
Beerschot Wilrijk gooit dubbele voorsprong nog te grabbel op veld van STVV

Na een geanimeerde wedstrijd met een aantal tussenkomsten van de VAR, hebben STVV en Beerschot Wilrijk billijk de punten gedeeld op Stayen. De bezoekers deden een gooi naar de zege met een dubbele voorsprong maar zagen de thuisploeg in het slot nog knap terugkomen.

STVV en Beerschot Wilrijk sloten deze speeldag af in de Jupiler Pro League. Op Stayen kon de thuisploeg de kloof met Charleroi opnieuw vergroten, aangezien de Karolo's gisteren slechts gelijk speelden tegen KV Oostende. Beerschot Wilrijk had nog weinig te winnen of te verliezen in deze nacompetitie. De club van Stijn Vreven vroeg ook geen Europese licentie aan.
Beerschot Wilrijk speelt onbevangen tegen matige thuisploeg
Na een gezapig begin namen de bezoekers op het kwartier brutaal de leiding toen Tissoudali doelman Pirard omspeelde en de 0-1 in doel legde. Ook nadien wettigde Beerschot Wilrijk zijn voorsprong met twee goede kansen voor De Keersmaecker, de thuisdoelman lag telkens in de goede hoek. STVV kon zijn goede voetbal van tijdens de reguliere competitie zelden op de mat leggen en holde voortdurend achter de feiten aan. Op vijf minuten van de rust kreeg Sekine nog een prima kans op de gelijkmaker, doelman Vanhamel lag echter in de goede hoek. Halfweg leek STVV een slechte zaak te doen.

Vreven zag zijn ploeg een prima eerste helft afwerken op Stayen.
STVV realiseert comeback na de pauze
De thuisploeg begon iets beter na de pauze en kreeg al snel een kans via de doorgebroken Sylla, zijn schot was echter te wild en ging ruim naast. Aan de overzijde mikte Grisez in de armen van Pirard. Iets voorbij het uur verdubbelden de Mannekes hun voorsprong toen een vrije trap van Prychynenko in de verste hoek verdween. De Kanaries schoten nu toch helemaal wakker en amper twee minuten later maakte Sylla al de aansluitingstreffer. Op twintig minuten van het einde was de schade bijna helemaal hersteld voor de thuisploeg toen het een strafschop kreeg na handspel van De Mets, Kamada faalde echter vanaf elf meter door naast te trappen. In de blessuretijd kreeg STVV alsnog de verdiende gelijkmaker toen Sekine na een knappe combinatie de 2-2 in de verste hoek schoot. Daar bleef het uiteindelijk ook bij, zo lopen de Kanaries weer een puntje weg van Charleroi.
Scoreverloop:
0-1 (17') Tissoudali, 0-2 ( 63') Prychynenko, 1-2 (66') Sylla, 2-2 (90+1') Sekine
Bijzonderheid:
Kamada (STVV) mist een strafschop. (71')

LEES OOK: STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

Was het een terecht gelijkspel?

Meest recent

Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

0
0
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

9
9
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

67
67
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

126
126
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

45
45
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

62
62
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

40
40
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

171
171
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

40
40
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

35
35
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

57
57
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

98
98
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

277
277
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

121
121
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

168
168
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

125
125
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

97
97
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

439
439
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

90
90
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

17
17
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

161
161
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

160
160
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

116
116

Meer sportnieuws