Westerlo blijft zich uitstekend presenteren in play-offs met nieuwe zege

67 stemmen
Westerlo blijft zich uitstekend presenteren in play-offs met nieuwe zege

In eigen huis heeft Westerlo andermaal een knappe prestatie geboekt tegen een ploeg uit 1A. De Kemphanen controleerden heel de wedstrijd en hadden genoeg aan één doelpunt om de Panda's zonder punten naar huis te sturen.

Westerlo deed het als club uit de Proximus League voorlopig uitstekend in deze Play-Off II. Het verloor nog maar één keer en kon mits winst vanavond nog altijd uitzicht houden op de groepswinst. Eupen stond voorlopig helemaal onderin en had enkel nog een waterkans op Europees voetbal.
Kemphanen zetten goede vorm in Play-Off II voort
Beide ploegen hadden hun 'buskruit' in het eerste deel van de wedstrijd thuis gelaten. Kansen waren er amper te noteren in het Kuipje. Na goed twintig minuten spelen zorgde Antunes voor het eerste gevaar, zijn kopbal vloog over het doel van Van Crombrugge. Op het halfuur was het plots toch raak voor Westerlo, Gboho verlengde een voorzet van De Schryver met het hoofd in doel: 1-0 voor de thuisploeg. Westerlo hield uiteindelijk relatief eenvoudig stand tot aan de rust en mocht met een voorsprong de kleedkamers opzoeken.

Westerlo deed het voorlopig uitstekend in deze nacompetitie met nog 'maar' één nederlaag.
Uiterst zwak Eupen maakt geen vuist
De Panda's gaven ook na de pauze niet thuis en creëerden werkelijk geen enkele kans. Het blijft opmerkelijk hoe wisselvallig dit Eupen elke keer weer een wedstrijd afhaspelt. De thuisploeg controleerde rustig en kwam er regelmatig goed uit. Uiteindelijk bleef het bij een nipte 1-0 zege na een teleurstellende wedstrijd. De ploeg van Bob Peeters blijft zo wel uitzicht halen op groepswinst, een knappe prestatie van de nummer vier uit de Proximus League. Eupen van zijn kant is op vier speeldagen van het einde al volledig uitgespeeld.
Scoreverloop:
1-0 (32') Gboho

LEES OOK: Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

Kan Westerlo de groep nog winnen?

Meest recent

'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

50
50
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

73
73
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

127
127
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

215
215
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

242
242
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

102
102
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

104
104
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

42
42
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

116
116
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

296
296
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

504
504
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

82
82
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

307
307
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

437
437
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

400
400
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

371
371
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

293
293
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

264
264
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

517
517
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

325
325
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

315
315
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

324
324
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

91
91
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

202
202
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

100
100

Meer sportnieuws