Westerlo blijft zich uitstekend presenteren in play-offs met nieuwe zege

door
Westerlo blijft zich uitstekend presenteren in play-offs met nieuwe zege

In eigen huis heeft Westerlo andermaal een knappe prestatie geboekt tegen een ploeg uit 1A. De Kemphanen controleerden heel de wedstrijd en hadden genoeg aan één doelpunt om de Panda's zonder punten naar huis te sturen.

Westerlo deed het als club uit de Proximus League voorlopig uitstekend in deze Play-Off II. Het verloor nog maar één keer en kon mits winst vanavond nog altijd uitzicht houden op de groepswinst. Eupen stond voorlopig helemaal onderin en had enkel nog een waterkans op Europees voetbal.
Kemphanen zetten goede vorm in Play-Off II voort
Beide ploegen hadden hun 'buskruit' in het eerste deel van de wedstrijd thuis gelaten. Kansen waren er amper te noteren in het Kuipje. Na goed twintig minuten spelen zorgde Antunes voor het eerste gevaar, zijn kopbal vloog over het doel van Van Crombrugge. Op het halfuur was het plots toch raak voor Westerlo, Gboho verlengde een voorzet van De Schryver met het hoofd in doel: 1-0 voor de thuisploeg. Westerlo hield uiteindelijk relatief eenvoudig stand tot aan de rust en mocht met een voorsprong de kleedkamers opzoeken.

Westerlo deed het voorlopig uitstekend in deze nacompetitie met nog 'maar' één nederlaag.
Uiterst zwak Eupen maakt geen vuist
De Panda's gaven ook na de pauze niet thuis en creëerden werkelijk geen enkele kans. Het blijft opmerkelijk hoe wisselvallig dit Eupen elke keer weer een wedstrijd afhaspelt. De thuisploeg controleerde rustig en kwam er regelmatig goed uit. Uiteindelijk bleef het bij een nipte 1-0 zege na een teleurstellende wedstrijd. De ploeg van Bob Peeters blijft zo wel uitzicht halen op groepswinst, een knappe prestatie van de nummer vier uit de Proximus League. Eupen van zijn kant is op vier speeldagen van het einde al volledig uitgespeeld.
Scoreverloop:
1-0 (32') Gboho

LEES OOK: Charai en Lapage na comeback: "Ongelooflijk"

Kan Westerlo de groep nog winnen?

Meest recent

Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

5
5
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

8
8
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

47
47
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

38
38
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

158
158
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

261
261
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

75
75
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

131
131
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

294
294
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

143
143
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

308
308
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

131
131
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

311
311
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

304
304
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

278
278
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

555
555
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

581
581
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

101
101
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

201
201
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

542
542
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

555
555
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

328
328
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

269
269
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

80
80
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

292
292

Meer sportnieuws