Westerlo blijft zich uitstekend presenteren in play-offs met nieuwe zege

door
Westerlo blijft zich uitstekend presenteren in play-offs met nieuwe zege

In eigen huis heeft Westerlo andermaal een knappe prestatie geboekt tegen een ploeg uit 1A. De Kemphanen controleerden heel de wedstrijd en hadden genoeg aan één doelpunt om de Panda's zonder punten naar huis te sturen.

Westerlo deed het als club uit de Proximus League voorlopig uitstekend in deze Play-Off II. Het verloor nog maar één keer en kon mits winst vanavond nog altijd uitzicht houden op de groepswinst. Eupen stond voorlopig helemaal onderin en had enkel nog een waterkans op Europees voetbal.
Kemphanen zetten goede vorm in Play-Off II voort
Beide ploegen hadden hun 'buskruit' in het eerste deel van de wedstrijd thuis gelaten. Kansen waren er amper te noteren in het Kuipje. Na goed twintig minuten spelen zorgde Antunes voor het eerste gevaar, zijn kopbal vloog over het doel van Van Crombrugge. Op het halfuur was het plots toch raak voor Westerlo, Gboho verlengde een voorzet van De Schryver met het hoofd in doel: 1-0 voor de thuisploeg. Westerlo hield uiteindelijk relatief eenvoudig stand tot aan de rust en mocht met een voorsprong de kleedkamers opzoeken.

Westerlo deed het voorlopig uitstekend in deze nacompetitie met nog 'maar' één nederlaag.
Uiterst zwak Eupen maakt geen vuist
De Panda's gaven ook na de pauze niet thuis en creëerden werkelijk geen enkele kans. Het blijft opmerkelijk hoe wisselvallig dit Eupen elke keer weer een wedstrijd afhaspelt. De thuisploeg controleerde rustig en kwam er regelmatig goed uit. Uiteindelijk bleef het bij een nipte 1-0 zege na een teleurstellende wedstrijd. De ploeg van Bob Peeters blijft zo wel uitzicht halen op groepswinst, een knappe prestatie van de nummer vier uit de Proximus League. Eupen van zijn kant is op vier speeldagen van het einde al volledig uitgespeeld.
Scoreverloop:
1-0 (32') Gboho

LEES OOK: Westerlo voert alweer drastische besparing door

Kan Westerlo de groep nog winnen?

Meest recent

‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

21
21
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

52
52
Zorgwekkend: Belgische clubs zwaar afhankelijk van eigenaars

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

22
22
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

182
182
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

290
290
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

65
65
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

111
111
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

109
109
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

236
236
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

300
300
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

383
383
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

192
192
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

72
72
Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

400
400
Stevige kater voor Antwerp: "Het was gewoon shit"

Antwerp is vrijdagochtend ontwaakt met een stevige kater. Het leek de bekerfinale voor het grijpen ...

164
164
'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

745
745
Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

554
554
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

216
216
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

1193
1193
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

141
141
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

381
381
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

570
570
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

73
73
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

515
515
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

226
226

Meer sportnieuws