Westerlo blijft zich uitstekend presenteren in play-offs met nieuwe zege

door
Westerlo blijft zich uitstekend presenteren in play-offs met nieuwe zege

In eigen huis heeft Westerlo andermaal een knappe prestatie geboekt tegen een ploeg uit 1A. De Kemphanen controleerden heel de wedstrijd en hadden genoeg aan één doelpunt om de Panda's zonder punten naar huis te sturen.

Westerlo deed het als club uit de Proximus League voorlopig uitstekend in deze Play-Off II. Het verloor nog maar één keer en kon mits winst vanavond nog altijd uitzicht houden op de groepswinst. Eupen stond voorlopig helemaal onderin en had enkel nog een waterkans op Europees voetbal.
Kemphanen zetten goede vorm in Play-Off II voort
Beide ploegen hadden hun 'buskruit' in het eerste deel van de wedstrijd thuis gelaten. Kansen waren er amper te noteren in het Kuipje. Na goed twintig minuten spelen zorgde Antunes voor het eerste gevaar, zijn kopbal vloog over het doel van Van Crombrugge. Op het halfuur was het plots toch raak voor Westerlo, Gboho verlengde een voorzet van De Schryver met het hoofd in doel: 1-0 voor de thuisploeg. Westerlo hield uiteindelijk relatief eenvoudig stand tot aan de rust en mocht met een voorsprong de kleedkamers opzoeken.

Westerlo deed het voorlopig uitstekend in deze nacompetitie met nog 'maar' één nederlaag.
Uiterst zwak Eupen maakt geen vuist
De Panda's gaven ook na de pauze niet thuis en creëerden werkelijk geen enkele kans. Het blijft opmerkelijk hoe wisselvallig dit Eupen elke keer weer een wedstrijd afhaspelt. De thuisploeg controleerde rustig en kwam er regelmatig goed uit. Uiteindelijk bleef het bij een nipte 1-0 zege na een teleurstellende wedstrijd. De ploeg van Bob Peeters blijft zo wel uitzicht halen op groepswinst, een knappe prestatie van de nummer vier uit de Proximus League. Eupen van zijn kant is op vier speeldagen van het einde al volledig uitgespeeld.
Scoreverloop:
1-0 (32') Gboho

LEES OOK: Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Kan Westerlo de groep nog winnen?

Meest recent

Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

13
13
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

15
15
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

15
15
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

17
17
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

92
92
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

31
31
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

96
96
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

154
154
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

307
307
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

107
107
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

159
159
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

112
112
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

539
539
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

549
549
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

42
42
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

367
367
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

171
171
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

209
209
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

231
231
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

456
456
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

585
585
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

138
138
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

126
126
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

69
69
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

75
75

Meer sportnieuws