Ook WB zeker van stuk: "Volgend seizoen in Jupiler Pro League"

door
Ook WB zeker van stuk:

De bondsprocureur maakte afgelopen dinsdag zijn strafvordering bekend in de matchfixing-affaire van eind vorig seizoen. Tegen KV Mechelen werd geëist dat de club niet mag promoveren en het nieuwe seizoen zou aanvatten op -12 punten. Waasland-Beveren zou dan weer verplicht moeten degraderen naar 1B en krijgt een puntenaftrek van -6.


Maar beide clubs lijken niet onder de indruk. KV Mechelen kondigde al aan dat het in de tegenaanval zal gaan en is ervan overtuigd dat de sanctie niet geldig zal zijn. Maar ook WB lijkt zeker van zijn zaak. Dat bleek toen een aantal afgevaardigden van de supporters zaterdagochtend een onderhoud hadden met het bestuur. "Er werd ons meegegeven dat, door de samenstelling van een sterk dossier ter verdediging van W-B, er alle vertrouwen is dat we ook volgend seizoen zullen kunnen genieten van voetbal in de Jupiler Pro League", laat de supportersfederatie weten via Facebook.

Het bewuste bericht werd inmiddels ook gedeeld door het officiële account van de club. Er werd verder opgeroepen om de rangen te sluiten naar de buitenwereld toe. "We willen als supportersvereniging én individueel als Beveren-supporter vragen om kritisch te blijven voor de spectaculaire verhalen in de media. Sluit de rangen, sta voor 110% achter ons geel & blauw en laat zien dat niemand ons klein kan krijgen. Last but not least: geloof in een goede afloop!"

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

Denkt u dat beide clubs hun straf zullen ontlopen?

Meest recent

'Pikante transfer Bayern: Kompany haalt oud-ploegmaat'

Bayern München ligt nog steeds goed op koers om dit seizoen meer dan één prijs te ...

13
13
'Bizarre transferwending Vandevoordt: oorzaak bekend'

Het werd voor een aantal Rode Duivels een bewogen wintermercato. Ook Maarten Vandevoordt werd her en ...

26
26
Nieuw rampseizoen Tottenham: trainer alweer ontslagen

In de Premier League vallen dit seizoen alweer enkele topclubs door de mand. Titelverdediger ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht moet TD schrappen, Kane weg bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

223
223
Zéér straf: Union verbaast en hoort bij top van Europa

Union SG is de titelverdediger in de Jupiler Pro League en de Brusselse club prijkt weer bovenaan ...

55
55
Alderweireld doet tranen rollen: Woorden raken héél diep

Toby Alderweireld stapte ongeveer twee jaar geleden een heel nieuw leven in. Eén van de ...

54
54
Nieuw trainersontslag in België: officiële bevestiging

De Belgische clubs lachen er niet mee. Dit seizoen werden al verschillende trainers ontslagen met ...

82
82
Romelu Lukaku afgemaakt na misser: 'Napoli grijpt in'

Romelu Lukaku is nog op zoek naar zijn beste vorm na een slepende blessure. Antonio Conte brengt de ...

167
167
'Club Brugge maakt kans: ex-JPL-topper in moeilijk parket'

Club Brugge gaat in de zomer bijna een halve basisploeg moeten vervangen. De Bruggelingen zijn ...

498
498
Pril geluk na drama: Aster Nzeyimana getuigt emotioneel

Aster Nzeyimana en Lize Feryn verwachten samen een kindje. Dat nieuws raakte afgelopen weekend ...

14
14
Grote zorgen om Debast: wat is er aan de hand?

Bondscoach Rudi Garcia mag zich stilaan zorgen maken. De Rode Duivels vallen als vliegen en het valt ...

170
170
OH Leuven voor historische avond: voluit voor megastunt

OH Leuven heeft het Belgische vrouwenvoetbal dit seizoen internationaal op de kaart gezet. Ze ...

32
32
'Belgische topclubs krijgen buitenkans op ex-JPL-topper'

De Belgische topclubs zijn ondertussen al bezig met het voorbereiden op de transferperiode van ...

195
195
Westerlo voert alweer drastische besparing door

KVC Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein dat de kosten naar beneden moeten. Dat is al duidelijk ...

111
111
Pakt Anderlecht uit met terugkeer publiekslieveling?

RSC Anderlecht staat er financieel een stuk beter voor dan pakweg vijf jaar geleden. Sportief ...

695
695
Trainerszoektocht Anderlecht: Gillet ziet twee opties

RSC Anderlecht maakt zich op voor twee uiterst belangrijke wedstrijden deze week. Dat tweeluik zal ...

278
278
Brugse afgang zindert na: OM zet De Zerbi op straat

Een tweetal weken geleden werd Olympique de Marseille na een pijnlijke nederlaag op Club Brugge KV ...

115
115
Transferwending Club Brugge: zelfs bondscoach vol verbazing

Club Brugge plande voor aanvang van de wintermercato een flink transferoffensief, maar haalde ...

497
497
Héérlijke beelden: zo reageert United-fan na mislopen knipbeurt

Manchester United slaagde er dinsdagavond tegen West Ham United niet in om zijn vijfde opeenvolgende ...

106
106
Anderlecht duizelt: Franse topcoach op weg naar RSCA?

Anderlecht speurt naar een nieuwe coach en plots duikt er een Franse topnaam op in de ...

576
576
'Union perplex: absolute toptransfer voor Ross Sykes'

Union SG lanceerde de voorbije seizoenen verschillende spelers richting de Europese topcompetities. ...

211
211
Garcia jubelt: Duivels met grote verrassing naar WK?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel bezig met het vormen van zijn WK-selectie. Voorlopig is dat een ...

147
147
'Kompany torpedeert topaanwinst Club Brugge'

De sportieve leiding van Club Brugge KV maakt zich op voor een uiterst drukke zomermercato. ...

695
695
Biglia breekt stilte: échte reden voor Anderecht-vertrek

RSC Anderlecht kreeg de voorbije dagen enkele raken klappen te verwerken. Midden in een diepe ...

481
481
'Arne Engels ziet monsterbod geweigerd'

Tijdens de voorbije wintermercato grepen enkele Rode Duivels op de valreep nog naast een transfer. ...

60
60

Meer sportnieuws