Ook WB zeker van stuk: "Volgend seizoen in Jupiler Pro League"

door
Ook WB zeker van stuk:

De bondsprocureur maakte afgelopen dinsdag zijn strafvordering bekend in de matchfixing-affaire van eind vorig seizoen. Tegen KV Mechelen werd geëist dat de club niet mag promoveren en het nieuwe seizoen zou aanvatten op -12 punten. Waasland-Beveren zou dan weer verplicht moeten degraderen naar 1B en krijgt een puntenaftrek van -6.


Maar beide clubs lijken niet onder de indruk. KV Mechelen kondigde al aan dat het in de tegenaanval zal gaan en is ervan overtuigd dat de sanctie niet geldig zal zijn. Maar ook WB lijkt zeker van zijn zaak. Dat bleek toen een aantal afgevaardigden van de supporters zaterdagochtend een onderhoud hadden met het bestuur. "Er werd ons meegegeven dat, door de samenstelling van een sterk dossier ter verdediging van W-B, er alle vertrouwen is dat we ook volgend seizoen zullen kunnen genieten van voetbal in de Jupiler Pro League", laat de supportersfederatie weten via Facebook.

Het bewuste bericht werd inmiddels ook gedeeld door het officiële account van de club. Er werd verder opgeroepen om de rangen te sluiten naar de buitenwereld toe. "We willen als supportersvereniging én individueel als Beveren-supporter vragen om kritisch te blijven voor de spectaculaire verhalen in de media. Sluit de rangen, sta voor 110% achter ons geel & blauw en laat zien dat niemand ons klein kan krijgen. Last but not least: geloof in een goede afloop!"

LEES OOK: 'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

🚀

Denkt u dat beide clubs hun straf zullen ontlopen?

Meest recent

Onana deelt straffe anekdote over eerste training bij Duivels

De Rode Duivels ondergingen de voorbije jaren een stevige verjongingskuur, want vrijwel de volledige ...

0
0
Degryse en Alderweireld vrezen rampscenario voor Duivels

De Rode Duivels hopen in de Verenigde Staten al wat vertrouwen te tanken met het oog op het WK. De ...

24
24
Fans ergeren zich dood aan één zaak tijdens USA-België

De Rode Duivels hebben zaterdagavond hun WK-voorbereiding helemaal op gang getrapt. In de eerste ...

101
101
'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Club Brugge heeft de komende maanden maar één doel: de landstitel veroveren. Op die ...

102
102
Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond helemaal aan hun voorbereiding op het WK. De eerste ...

63
63
Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels komen om 20u30 pas in actie, maar eerder op de avond kwamen ook enkele andere ...

17
17
'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

Club Brugge weigerde in de winter een monsterbod en koos toen voor sportieve rust midden in de ...

274
274
'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

58
58
Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

177
177
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

77
77
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

65
65
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

59
59
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

97
97
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

81
81
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

154
154
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

149
149
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

85
85
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

255
255
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

73
73
'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

88
88
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

548
548
Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

182
182
'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

106
106
'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Ondanks de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden, is KRC Genk op weg om serieus te cashen ...

553
553
Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

De sportieve leiding van Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. Verschillende sterkhouders ...

778
778

Meer sportnieuws