Ook WB zeker van stuk: "Volgend seizoen in Jupiler Pro League"

door
Ook WB zeker van stuk:

De bondsprocureur maakte afgelopen dinsdag zijn strafvordering bekend in de matchfixing-affaire van eind vorig seizoen. Tegen KV Mechelen werd geëist dat de club niet mag promoveren en het nieuwe seizoen zou aanvatten op -12 punten. Waasland-Beveren zou dan weer verplicht moeten degraderen naar 1B en krijgt een puntenaftrek van -6.


Maar beide clubs lijken niet onder de indruk. KV Mechelen kondigde al aan dat het in de tegenaanval zal gaan en is ervan overtuigd dat de sanctie niet geldig zal zijn. Maar ook WB lijkt zeker van zijn zaak. Dat bleek toen een aantal afgevaardigden van de supporters zaterdagochtend een onderhoud hadden met het bestuur. "Er werd ons meegegeven dat, door de samenstelling van een sterk dossier ter verdediging van W-B, er alle vertrouwen is dat we ook volgend seizoen zullen kunnen genieten van voetbal in de Jupiler Pro League", laat de supportersfederatie weten via Facebook.

Het bewuste bericht werd inmiddels ook gedeeld door het officiële account van de club. Er werd verder opgeroepen om de rangen te sluiten naar de buitenwereld toe. "We willen als supportersvereniging én individueel als Beveren-supporter vragen om kritisch te blijven voor de spectaculaire verhalen in de media. Sluit de rangen, sta voor 110% achter ons geel & blauw en laat zien dat niemand ons klein kan krijgen. Last but not least: geloof in een goede afloop!"

LEES OOK: KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

🚀

Denkt u dat beide clubs hun straf zullen ontlopen?

Meest recent

'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

29
29
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

34
34
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

104
104
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

88
88
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

215
215
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

117
117
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

214
214
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

169
169
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

112
112
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

86
86
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

153
153
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

42
42
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

173
173
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

70
70
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

282
282
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

93
93
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

78
78
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

359
359
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

125
125
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

65
65
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

58
58
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

56
56
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

316
316
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

156
156
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

204
204

Meer sportnieuws