Vanheusden witheet: "Wat Bölöni zei was niet proper"

door
Vanheusden witheet:

Royal Antwerp FC pakte vrijdagavond ook de scalp van Standard en komt voorlopig mee op de tweede plaats te staan. Andermaal een knappe prestatie dus van de Great Old, al mocht het ook van geluk spreken dat Renaud Emond een penalty miste bij 1-1. Verder werd de match vooral gekenmerkt door opstootjes en allerlei andere incidenten.


En ook na affluiten liep het helemaal mis, met verschillende leden van beide kampen die mekaar bijna te lijf gingen. Op een bepaald moment moest ook Zinho Vanheusden tegengehouden worden om Antwerp-coach Laszlo Bölöni niet aan te gaan. "Dat akkefietje? We weten hoe zij de zaken afhandelen. Ik kan en mag er niet te veel op in gaan. Maar wat Bölön gezegd heeft, is niet echt proper", aldus de Standard-verdediger bij Het Nieuwsblad.

Maar ook tijdens de match ging het er al bitsig aan toe. Op bepaalde momenten ging het er zelfs over volgens Vanheusden, die zijn ploeg vlak voor rust op gelijke hoogte bracht. "Wij proberen te voetballen, zij doen het op hun manier. Ze spelen vaak op het randje. Fouten, hun gedrag, ik heb niet veel zin om erover te praten. We moeten onze rug rechten en winnen van Anderlecht."

LEES OOK: 'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

Antwerp verdiende de zege tegen Standard ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

142
142
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

21
21
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

4
4
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

88
88
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

138
138
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

30
30
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

312
312
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

210
210
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

184
184
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

29
29
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

118
118
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

106
106
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

39
39
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

137
137
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

77
77
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

339
339
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

81
81
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

95
95
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

171
171
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

343
343
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

255
255
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

748
748
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

69
69
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

449
449
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

144
144

Meer sportnieuws