Vanheusden witheet: "Wat Bölöni zei was niet proper"

1772
Vanheusden witheet:

Royal Antwerp FC pakte vrijdagavond ook de scalp van Standard en komt voorlopig mee op de tweede plaats te staan. Andermaal een knappe prestatie dus van de Great Old, al mocht het ook van geluk spreken dat Renaud Emond een penalty miste bij 1-1. Verder werd de match vooral gekenmerkt door opstootjes en allerlei andere incidenten.


En ook na affluiten liep het helemaal mis, met verschillende leden van beide kampen die mekaar bijna te lijf gingen. Op een bepaald moment moest ook Zinho Vanheusden tegengehouden worden om Antwerp-coach Laszlo Bölöni niet aan te gaan. "Dat akkefietje? We weten hoe zij de zaken afhandelen. Ik kan en mag er niet te veel op in gaan. Maar wat Bölön gezegd heeft, is niet echt proper", aldus de Standard-verdediger bij Het Nieuwsblad.

Maar ook tijdens de match ging het er al bitsig aan toe. Op bepaalde momenten ging het er zelfs over volgens Vanheusden, die zijn ploeg vlak voor rust op gelijke hoogte bracht. "Wij proberen te voetballen, zij doen het op hun manier. Ze spelen vaak op het randje. Fouten, hun gedrag, ik heb niet veel zin om erover te praten. We moeten onze rug rechten en winnen van Anderlecht."

LEES OOK: 'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Antwerp verdiende de zege tegen Standard ...

Meest recent

Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

31
31
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

37
37
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

180
180
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

95
95
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

71
71
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

67
67
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

203
203
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

120
120
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

239
239
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

176
176
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

159
159
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

151
151
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

114
114
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

207
207
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

267
267
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

92
92
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

127
127
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

104
104
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

20
20
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

26
26
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

90
90
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

243
243
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

134
134
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

117
117

Meer sportnieuws