Mulder verbaast: "Zij zijn de grootste bedreiging voor Anderlecht"

door
Mulder verbaast:

RSC Anderlecht maakt een waar horrorseizoen door, maar het verval van de Brusselaars is al veel langer ingezet. De eens zo fiere recordkampioen zal zich dan ook snel moeten herpakken. Want ondertussen duiken er steeds meer kapers op die de status van 'grootste club van het land' willen overnemen.


Dan denken we natuurlijk spontaan aan concurrenten zoals Club Brugge, KRC Genk, Standard en op termijn misschien Antwerp. Analist Jan Mulder ziet echter nog een ander gevaar voor zijn ex-club. "Het is heel dubieus om zomaar te zeggen 'het komt wel goed met Anderlecht', men moet uitkijken. En dan zijn niet eens Brugge, Racing Genk of Standard de bedreiging, maar Union! Dat schitterende stadion wordt verbouwd, er kunnen nieuwe geldschieters komen, ...", klonk het bij Kantine van Play Sports.

Mulder wijst onder meer naar het roemrijke verleden van die andere Brusselse club. En die heeft de voorbije jaren, onder impuls van buitenlandse geldschieters, inderdaad flinke stappen gezet. "Union heeft de allures die Anderlecht later pas kreeg, zij waren de grootste club in België. Als zij doorgroeien zou dat kunnen verschuiven in Brussel en daardoor ook in België. Maar dat hangt van geld af. Zo nu en dan hoor ik wel iets. Ik reageerde ook verbaasd, maar ze doen het goed tegenwoordig. Ze zijn ook niet meer zo klein en kunnen elk moment promoveren."

LEES OOK: Jan Mulder trekt vernietigende Anderlecht-conclusie

Is Union een reële bedreiging voor Anderlecht?

Meest recent

Rampscenario dreigt: verdwijnt Club Brugge helemaal uit zicht?

Club Brugge is de afgelopen tien jaar uitgegroeid tot de nummer één van België. ...

10
10
Karl Vannieuwkerke raakt fans diep met onverwacht nieuws

Karl Vannieuwkerke was de laatste weken wederom druk in de weer. Dat had uiteraard alles te maken ...

10
10
'Stunt van formaat: Conceiçao en Cannavaro met nieuwe job'

Sergio Conceiçao was de afgelopen maanden een vrije trainer. Zijn naam werd bij heel wat ...

3
3
AA Gent, Antwerp én KRC Genk met unieke samenwerking

KRC Genk, KAA Gent en Royal Antwerp FC slaan de handen in elkaar samen met partner en brouwer ...

6
6
Laatste kans voor Fink? Genk haalt T1 shortlist boven

Fink leek zijn vel te redden met 6 op 6, tot Ferencváros gisteravond roet in het eten gooide. ...

323
323
Drie transferdossiers zetten Standard compleet op stelten

Standard haalde heel wat nieuwe spelers in de zomer. De club ging daarbij vooral te werk via ...

56
56
Genk in crisis: Van Crombrugge en Smets slaan alarm

Bij KRC Genk blijft het rommelen. Na een makke prestatie tegen Ferencvaros zal er in de ...

65
65
'RSCA schakelt door: eerste structuurverandering een feit'

Er staat de komende weken en maanden wellicht het een en ander te gebeuren bij RSC Anderlecht. ...

173
173
KRC Genk kent verdict over blessure El Ouahdi

Met zeges tegen Rangers FC en STVV leek KRC Genk de rug te rechten, maar donderdagavond volgde een ...

114
114
‘Bliksemvertrek Vanaken zet Club Brugge op stelten’

Hans Vanaken is een van de beste middenvelders ooit van Club Brugge. Hij speelt ondertussen al tien ...

428
428
Genk vreest voor El Ouahdi: aangeslagen Heynen reageert

Met zeges tegen Rangers FC en STVV leek KRC Genk de rug te rechten, maar donderdagavond volgde een ...

157
157
UEL/UECL: Dubbele dreun Nederland, pijnlijke avond voor Sels

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase van de Europa League afgewerkt. Daarin ...

64
64
Horror-avond Genk: Europese optater, El Ouahdi afgevoerd

KRC Genk heeft donderdagavond andermaal een stevige tik geïncasseerd. In de League Phase van de ...

242
242
'Ophef bij Club Brugge: ook bestuur moet ingrijpen'

Club Brugge staat zondagavond voor de Jupiler Pro League-clash tegen landskampioen. Maar de aanloop ...

388
388
'Kompany trekt bleek weg: Man City plant transferraid'

Bayern München is indrukwekkend aan het seizoen begonnen. Tot dusver bleek geen enkele ploeg in ...

129
129
Jan Mulder trekt vernietigende Anderlecht-conclusie

Tijdens de eerste volledige Europese week van het seizoen, moet RSC Anderlecht thuis vanuit een ...

289
289
De Bruyne doet tegenstander duizelen: "Als hij het veld opkomt ..."

Net op het moment dat de twijfels over zijn overstap naar SSC Napoli opnieuw de kop begonnen op te ...

142
142
Selectie Garcia: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Volgende week blazen de Rode Duivels voor de tweede keer dit seizoen verzamelen. In hun ...

460
460
UEL/UECL: Nederlandse stunt, Meunier en co winnen topper

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase van de Europa League afgewerkt. Daarin ...

62
62
"Hij werd écht geduwd" - Union bestolen in Champions League?

Het is Union SG niet gelukt om voor de tweede speeldag op rij te stunten in de Champions League. De ...

129
129
'Nieuwe miljoenendeal Club: grootmacht in tribunes'

Club Brugge nam tijdens de voorbije zomermercato afscheid van een rist sterkhouders, maar ...

204
204
Genk-Ferencvaros: Fink kiest vier wissels in basiself

De Europese week was voorlopig geen succes voor de Belgische clubs, aan KRC Genk om daar verandering ...

48
48
Anderlecht vs. Standard: Zetterberg doet voorspelling

Alvorens de nationale ploegen opnieuw aan zet zijn, staat nog een fraai weekend in de Jupiler Pro ...

226
226
Club Brugge slikt: voorwaarde voor volgende ronde UCL

De eerste Belgische nederlaag in de League Phase van de Champions League is een feit dit seizoen. ...

582
582
Italianen geloven ogen niet na actie De Bruyne in 74ste minuut

Kevin De Bruyne toonde zich woensdagavond de grote man bij zijn club SSC Napoli. Met twee fraaie ...

886
886

Meer sportnieuws