'Batshuayi in grote problemen door beslissing Chelsea'

639 stemmen
'Batshuayi in grote problemen door beslissing Chelsea'

Michy Batshuayi leek afgelopen winter zijn carrière terug op het goede spoor te zetten met een overstap naar Crystal Palace. Na een goed begin, is niets echter minder waar. Batsman geraakt ook bij The Eagles immers niet meer van de bank.

Clubwatcher Sami Mokbel van The Daily Mail, weet waaraan het ligt: “Het is vrij simpel. Batshuayi heeft niet gebracht wat werd verwacht. In het begin gingen de fans echt uit hun dak. Palace had absoluut een spits nodig, want Ayew overtuigde niet en Benteke was lang out geweest. En ze vonden het profiel van Batshuayi geweldig. Onder Conte hielp hij Chelsea aan de titel, hij was met België actief op het WK en op zich is het gewoon een grote naam. Maar het voetbal van Hodgson bleek niet op zijn maat.”

Batshuayi zal dus na dit seizoen al zeker niet bij Crystal Palace blijven, maar waar dan wel naartoe? Gezien zijn recente mislukkingen een groot probleem volgens Het Nieuwsblad: “De eeuwige lolbroek moet zich stilaan toch zorgen maken over zijn carrière. Er zal altijd wel iemand geïnteresseerd zijn in zijn kwaliteiten en diensten, maar na de flops bij Valencia en Crystal Palace zullen sommigen wel twee keer nadenken.”

Batsman is uiteraard nog steeds eigendom van Chelsea, maar ook daar lijkt hij geen toekomst meer te hebben, ondanks het huidige transferverbod van The Blues. Ze willen hem verkopen, maar lijken de Rode Duivel daarmee nog in een lastiger parket te duwen, door hun vraagprijs van 40 miljoen euro. Veel geld voor een speler die al meer dan een jaar zoekende is, zeker op clubgebied.

LEES OOK: Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

Zal Batshuayi een stap moeten terugzetten?

Meest recent

Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

23
23
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

156
156
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

313
313
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

326
326
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

59
59
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

340
340
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

428
428
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

223
223
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

47
47
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

194
194
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

426
426
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

257
257
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

662
662
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

189
189
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

233
233
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

527
527
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

378
378
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

687
687
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

596
596
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

221
221
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

703
703
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

177
177
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

242
242
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

251
251
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

143
143

Meer sportnieuws