'Meunier krijgt stevige concurrentie voor droomtransfer'

door
'Meunier krijgt stevige concurrentie voor droomtransfer'

De voorbije maanden werd er veel gespeculeerd over de toekomst van Thomas Meunier. De Rode Duivel verklaarde echter altijd stellig dat hij bij Paris Saint-Germain zou blijven en onlangs liet hij zelfs weten dat er een contractverlenging in de pijplijn zat. Maar nu lijkt er een opvallende wending te komen.

"De gesprekken slepen wat aan. Ik kan begrijpen dat mijn persoonlijk dossier even in de koelkast belandt, maar aangezien er niets beweegt, zie ik daar een duidelijke boodschap in", verklaart Meunier immers in L'Avenir. De rechtsachter lijkt dus aan te sturen op een vertrek bij PSG.

"Ik vind het vervelend dat het zo eindigt, zonder de kans te krijgen om in schoonheid af te sluiten. Ik heb nooit weggestoken dat ik een voorkeur voor Engeland heb. Maar er is ook interesse uit andere landen. Ook uit China en het Midden-Oosten", besluit hij. Volgens The Independent denkt Manchester United er alvast aan om Meunier komende zomer in te lijven.

UPDATE 22u03
Meunier mag dus hopen op een droomtransfer - hij gaf al toe van kindsbeen fan te zijn van Man Utd - maar hij krijgt wel nog serieuze concurrentie. Nog volgens The Independent staan er immers nog twee rechtsachters op het lijstje van Ole Gunnar Solskjaer: Aaron Wan-Bissaka (Crystal Palace) en Kieran Trippier (Tottenham). De twee Engelsen zouden binnen de club gezien worden als betere opties op de lange termijn, maar Meunier is anderzijds wellicht wel goedkoper en makkelijker te halen. Daardoor zou hij dus alsnog de voorkeur kunnen krijgen.

LEES OOK: 'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

Is Meunier een betere optie dan die andere twee?

Meest recent

Nieuw bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

12
12
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

211
211
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

201
201
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

282
282
Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Club Brugge plaatste zich tijdens de slotspeeldag van de League Phase op indrukwekkende wijze voor ...

348
348
Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

39
39
Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

341
341
Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

60
60
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

61
61
Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

67
67
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

204
204
Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

242
242
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

394
394
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

88
88
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

174
174
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

291
291
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

177
177
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

73
73
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

158
158
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

161
161
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

350
350
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

173
173
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

1268
1268
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

180
180
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

186
186

Meer sportnieuws