'Meunier krijgt stevige concurrentie voor droomtransfer'

312 stemmen
'Meunier krijgt stevige concurrentie voor droomtransfer'

De voorbije maanden werd er veel gespeculeerd over de toekomst van Thomas Meunier. De Rode Duivel verklaarde echter altijd stellig dat hij bij Paris Saint-Germain zou blijven en onlangs liet hij zelfs weten dat er een contractverlenging in de pijplijn zat. Maar nu lijkt er een opvallende wending te komen.

"De gesprekken slepen wat aan. Ik kan begrijpen dat mijn persoonlijk dossier even in de koelkast belandt, maar aangezien er niets beweegt, zie ik daar een duidelijke boodschap in", verklaart Meunier immers in L'Avenir. De rechtsachter lijkt dus aan te sturen op een vertrek bij PSG.

"Ik vind het vervelend dat het zo eindigt, zonder de kans te krijgen om in schoonheid af te sluiten. Ik heb nooit weggestoken dat ik een voorkeur voor Engeland heb. Maar er is ook interesse uit andere landen. Ook uit China en het Midden-Oosten", besluit hij. Volgens The Independent denkt Manchester United er alvast aan om Meunier komende zomer in te lijven.

UPDATE 22u03
Meunier mag dus hopen op een droomtransfer - hij gaf al toe van kindsbeen fan te zijn van Man Utd - maar hij krijgt wel nog serieuze concurrentie. Nog volgens The Independent staan er immers nog twee rechtsachters op het lijstje van Ole Gunnar Solskjaer: Aaron Wan-Bissaka (Crystal Palace) en Kieran Trippier (Tottenham). De twee Engelsen zouden binnen de club gezien worden als betere opties op de lange termijn, maar Meunier is anderzijds wellicht wel goedkoper en makkelijker te halen. Daardoor zou hij dus alsnog de voorkeur kunnen krijgen.

LEES OOK: 'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Is Meunier een betere optie dan die andere twee?

Meest recent

FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

18
18
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

36
36
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

79
79
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

93
93
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

101
101
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

356
356
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

123
123
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

98
98
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

307
307
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

229
229
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

77
77
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

538
538
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

202
202
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

159
159
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

473
473
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

222
222
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

335
335
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

434
434
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

814
814
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

317
317
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3805
3805
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

74
74
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

98
98
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

156
156
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

67
67

Meer sportnieuws