Blamage voor Lukaku en co: United krijgt pak slaag op Everton

door
Blamage voor Lukaku en co: United krijgt pak slaag op Everton

Voor Manchester United werd het een echte rotweek. Dinsdag werden de mannen van Ole Gunnar Solskjaer kansloos uit de Champions League getrapt door FC Barcelona, zondag volgde een blamage in de Premier League. Op bezoek bij zijn ex-club Everton FC, gingen Romelu Lukaku en co met zware 4-0-cijfers onderuit. Een plaats in de top vier is momenteel dan ook ver weg.


United maakte eigenlijk al vanaf minuut één een weerloze indruk op Goodison Park. Everton nam direct het heft in handen en ging met een 2-0 voorsprong de kleedkamer in. De Braziliaan Richarlison zorgde op schitterende wijze voor de openingstreffer door David De Gea kansloos te laten met een heerlijke uithaal en de IJslander Gylfi Sigurdsson zorgde vanuit de omschakeling voor de tweede treffer.

Na ruim tien minuten in de tweede helft maakte Everton definitief het verschil in eigen voordeel. Lucas Digne ontving de bal na een afgeslagen voorzet en schoot fraai raak. Opnieuw Sigurdsson stond aan de basis door Theo Walcott diep te sturen, waarna de razendsnelle aanvaller het koeltjes afmaakte oog in oog met De Gea.

United blijft met 64 punten steken op plek zes. Arsenal staat vierde met twee punten meer, maar heeft nog een wedstrijd tegoed. Bovendien tellen Chelsea en Tottenham, met evenveel wedstrijden als United, respectievelijk twee en drie punten meer. Het ziet er dus niet goed voor United, dat woensdag de stadsderby tegen Manchester City afwerkt.

LEES OOK: Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Zal United zich alsnog in de top vier nestelen?

Meest recent

Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

0
0
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

15
15
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

55
55
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

40
40
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

47
47
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

30
30
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

168
168
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

195
195
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

107
107
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

64
64
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

40
40
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

281
281
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

74
74
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

113
113
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

311
311
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

164
164
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

185
185
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

60
60
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

97
97
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

418
418
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

185
185
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

1038
1038
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

171
171
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

97
97
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

358
358

Meer sportnieuws