Ex-Clubspeler maakt het bont bij Feyenoord: "Geen begrip voor zijn gedrag"

door
Ex-Clubspeler maakt het bont bij Feyenoord:

Na een mislukte passage bij Club Brugge, moest Jordy Clasie terug met hangende pootjes naar Southampton. Bij The Saints was er ook geen plaats in de spelersselectie, waardoor Clasie verhuurd werd aan Feyenoord, zijn ex-club waar hij ooit doorbrak en naam maakte.


Daar komt de 27-jarige Clasie terug wekelijks aan het spelen toe, maar maakt hij het zichzelf lastig door zijn moeilijke karakter. Vorige week zaterdag won Feyenoord thuis van Heracles Almelo, maar Clasie moest een kwartier voor tijd het veld verlaten. Tegen de zin van de middenvelder, die trainer Van Bronckhorst weigerde een hand te geven en boos in de dug-out ging zitten. Volgens Nederlandse media kreeg Clasie daar al een boete voor, maar hij is ook niet langer de tweede aanvoerder van Feyenoord.

Die eer mocht Clasie in ontvangst nemen wanneer Robin Van Persie niet in de selectie zit. "Ik merkte gelijk na de wedstrijd hoezeer Jordy er doorheen zat. Ik heb begrip voor zijn situatie, maar niet voor zijn gedrag. Daarom is Jordy geen tweede aanvoerder meer. Daarmee is het voor mij klaar," aldus Van Bronckhorst tijdens zijn persconferentie voor het duel tegen AZ. Botteghin wordt de nieuwe tweede aanvoerder bij Feyenoord.

LEES OOK: De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Moet Clasie een herkansing bij Club krijgen?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

25
25
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

33
33
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

50
50
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

58
58
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

43
43
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

46
46
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

77
77
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

174
174
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

147
147
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

127
127
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

65
65
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

61
61
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

125
125
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

181
181
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

265
265
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

154
154
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

102
102
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

204
204
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

379
379
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

68
68
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

120
120
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

504
504
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

132
132
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

132
132
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

281
281

Meer sportnieuws