'Dortmund doet eerste bod op Thorgan Hazard, maar vangt bot'

door
'Dortmund doet eerste bod op Thorgan Hazard, maar vangt bot'

Komende zomer zullen enkele Rode Duivels ongetwijfeld mee de transferzomer kleuren, onder wie ook Thorgan Hazard. De 26-jarige offensieve middenvelder wil na enkele sterke seizoenen bij Borussia Mönchengladbach een stap hogerop zetten en in Duitsland klonk het de voorbije maanden dat hij naar Borussia Dortmund zal trekken.


Ook Kicker bevestigt dat bericht nu nog eens, maar er is mogelijk wel een verrassende wending in de maak. Het doorgaans goed ingelichte blad stelt immers dat de transfer weleens uitgesteld zou kunnen worden en dat Hazard dus nog een seizoen bij Gladbach zal blijven. Hij zou dan pas in de zomer van 2020 naar Dortmund trekken.

Alles zou afhangen van hoe Mönchengladbach zich opstelt in de onderhandelingen. Ze zouden minstens 40 miljoen euro willen voor Hazard, maar bij Dortmund zijn ze niet van plan dat bedrag op tafel te leggen voor een speler met nog één jaar contract. Als Mönchengladbach voet bij stuk houdt, zouden Dortmund en Hazard bereid zijn een jaartje te wachten zodat hij in 2020 transfervrij de overstap kan maken.

UPDATE 15u45
Max Eberl, de sportief directeur van Borussia Mönchengladbach, reageerde officieel op de geruchten. "Er is één club die interesse toont, en we zullen zien of we een akkoord vinden. Er is geen haast."

Hij noemde geen naam, maar de kans is bijzonder groot dat het om Borussia Dortmund gaat. De kans is bovendien ook zeer groot dat Thorgan Hazard volgend seizoen een ploegmaat van Axel Witsel gaat worden.

UPDATE 21/04
Volgens BILD heeft Borussia Dortmund ondertussen een bod uitgebracht op Thorgan Hazard, maar dat werd snel geweigerd. Ze boden 25 miljoen euro voor de speler, maar Borussia Mönchengladbach wil 40 miljoen euro voor zijn smaakmaker. Er zal dus nog veel water bij de wijn moeten worden gedaan door de twee ploegen.

LEES OOK: 'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Zullen ze een akkoord vinden?

Meest recent

Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

44
44
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

10
10
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

91
91
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

81
81
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

138
138
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

82
82
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

185
185
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

342
342
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

114
114
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

63
63
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

44
44
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

55
55
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

199
199
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1183
1183
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

255
255
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

130
130
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

138
138
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

43
43
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

233
233
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

125
125
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

358
358
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

254
254
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

430
430
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

259
259
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

420
420

Meer sportnieuws