'Dortmund doet eerste bod op Thorgan Hazard, maar vangt bot'

door
'Dortmund doet eerste bod op Thorgan Hazard, maar vangt bot'

Komende zomer zullen enkele Rode Duivels ongetwijfeld mee de transferzomer kleuren, onder wie ook Thorgan Hazard. De 26-jarige offensieve middenvelder wil na enkele sterke seizoenen bij Borussia Mönchengladbach een stap hogerop zetten en in Duitsland klonk het de voorbije maanden dat hij naar Borussia Dortmund zal trekken.


Ook Kicker bevestigt dat bericht nu nog eens, maar er is mogelijk wel een verrassende wending in de maak. Het doorgaans goed ingelichte blad stelt immers dat de transfer weleens uitgesteld zou kunnen worden en dat Hazard dus nog een seizoen bij Gladbach zal blijven. Hij zou dan pas in de zomer van 2020 naar Dortmund trekken.

Alles zou afhangen van hoe Mönchengladbach zich opstelt in de onderhandelingen. Ze zouden minstens 40 miljoen euro willen voor Hazard, maar bij Dortmund zijn ze niet van plan dat bedrag op tafel te leggen voor een speler met nog één jaar contract. Als Mönchengladbach voet bij stuk houdt, zouden Dortmund en Hazard bereid zijn een jaartje te wachten zodat hij in 2020 transfervrij de overstap kan maken.

UPDATE 15u45
Max Eberl, de sportief directeur van Borussia Mönchengladbach, reageerde officieel op de geruchten. "Er is één club die interesse toont, en we zullen zien of we een akkoord vinden. Er is geen haast."

Hij noemde geen naam, maar de kans is bijzonder groot dat het om Borussia Dortmund gaat. De kans is bovendien ook zeer groot dat Thorgan Hazard volgend seizoen een ploegmaat van Axel Witsel gaat worden.

UPDATE 21/04
Volgens BILD heeft Borussia Dortmund ondertussen een bod uitgebracht op Thorgan Hazard, maar dat werd snel geweigerd. Ze boden 25 miljoen euro voor de speler, maar Borussia Mönchengladbach wil 40 miljoen euro voor zijn smaakmaker. Er zal dus nog veel water bij de wijn moeten worden gedaan door de twee ploegen.

LEES OOK: Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Zullen ze een akkoord vinden?

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

23
23
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

103
103
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

155
155
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

32
32
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

186
186
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

100
100
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

102
102
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

79
79
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

185
185
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

78
78
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

137
137
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1206
1206
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

66
66
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

78
78
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

529
529
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

240
240
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

122
122
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

155
155
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

139
139
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

32
32
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1063
1063
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

131
131
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

63
63
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

400
400
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

895
895

Meer sportnieuws