'Dortmund doet eerste bod op Thorgan Hazard, maar vangt bot'

164
'Dortmund doet eerste bod op Thorgan Hazard, maar vangt bot'

Komende zomer zullen enkele Rode Duivels ongetwijfeld mee de transferzomer kleuren, onder wie ook Thorgan Hazard. De 26-jarige offensieve middenvelder wil na enkele sterke seizoenen bij Borussia Mönchengladbach een stap hogerop zetten en in Duitsland klonk het de voorbije maanden dat hij naar Borussia Dortmund zal trekken.


Ook Kicker bevestigt dat bericht nu nog eens, maar er is mogelijk wel een verrassende wending in de maak. Het doorgaans goed ingelichte blad stelt immers dat de transfer weleens uitgesteld zou kunnen worden en dat Hazard dus nog een seizoen bij Gladbach zal blijven. Hij zou dan pas in de zomer van 2020 naar Dortmund trekken.

Alles zou afhangen van hoe Mönchengladbach zich opstelt in de onderhandelingen. Ze zouden minstens 40 miljoen euro willen voor Hazard, maar bij Dortmund zijn ze niet van plan dat bedrag op tafel te leggen voor een speler met nog één jaar contract. Als Mönchengladbach voet bij stuk houdt, zouden Dortmund en Hazard bereid zijn een jaartje te wachten zodat hij in 2020 transfervrij de overstap kan maken.

UPDATE 15u45
Max Eberl, de sportief directeur van Borussia Mönchengladbach, reageerde officieel op de geruchten. "Er is één club die interesse toont, en we zullen zien of we een akkoord vinden. Er is geen haast."

Hij noemde geen naam, maar de kans is bijzonder groot dat het om Borussia Dortmund gaat. De kans is bovendien ook zeer groot dat Thorgan Hazard volgend seizoen een ploegmaat van Axel Witsel gaat worden.

UPDATE 21/04
Volgens BILD heeft Borussia Dortmund ondertussen een bod uitgebracht op Thorgan Hazard, maar dat werd snel geweigerd. Ze boden 25 miljoen euro voor de speler, maar Borussia Mönchengladbach wil 40 miljoen euro voor zijn smaakmaker. Er zal dus nog veel water bij de wijn moeten worden gedaan door de twee ploegen.

LEES OOK: Zoals Mourinho ooit aanhaalde: Anderlecht likt zijn wonden

Zullen ze een akkoord vinden?

Meest recent

Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

1
1
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

12
12
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

54
54
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

42
42
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

26
26
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

49
49
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

81
81
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

127
127
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

352
352
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

196
196
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

34
34
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

142
142
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

159
159
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

403
403
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

93
93
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

440
440
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

190
190
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

52
52
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

192
192
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

611
611
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

164
164
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

176
176
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

813
813

Meer sportnieuws