Luis Garcia neemt afscheid van Eupen maar vergeet om cadeau uit te pakken

213
Luis Garcia neemt afscheid van Eupen maar vergeet om cadeau uit te pakken

Kapitein Luis Garcia heeft in zijn afscheidswedstrijd voor Eupen slechts een puntje gepakt tegen STVV. De Spanjaard vergat om zichzelf en zijn team op het einde te belonen door een strafschop te missen. STVV pakte met tien man uiteindelijk nog een belangrijk punt mee uit het Oostkanton

Eupen speelde vanavond aan de eigen 'Kehrweg' tegen STVV, een wedstrijd die voor de thuisploeg volledig in het teken stond van het afscheid van kapitein Luis Garcia. De Spanjaard keert terug naar eigen land na een aantal zeer succesvolle seizoenen bij de Panda's. STVV kon vanavond dan weer een nieuwe stap zetten richting de titelfinale in play-off II.
Eerste helft is een maat voor niets
In een flauwe eerste helft waren er amper kansen te zien in het Oostkanton. Enkel de bezoekers dreigden een paar keer via Kamada en Sylla, doelman Van Crombrugge kwam echter nauwelijks in de problemen. Zijn collega aan de overkant, Pirard, moest geen enkele keer in actie komen. Na een flauwe eerste helft stond het logischerwijs nog 0-0.

Brys en STVV wilden hun leiderspositie graag verstevigen vanavond.
Na de rust wel spektakel aan de Kehrweg
Beide ploegen begonnen veel beter aan de tweede helft en na enkele minuten spelen maakte Kamada er op assist van Sekine al 0-1 van. Lang duurde de vreugde van de Kanaries niet want een paar minuten later stelde Castro-Montes met een loeiend hard schot al gelijk. In een veel betere tweede helft kreeg Eupen op twintig minuten van het einde een unieke kans op de voorsprong. Teixeira beroerde de bal met de hand in de eigen zestien meter en mocht meteen ook gaan douchen, Garcia vergat om zichzelf op een heerlijk afscheidscadeau te trakteren en schoot de elf meter staalhard tegen de lat. Even later schoot Ocansey binnen het bereik van een sterk keepende Pirard. Uiteindelijk bleef het bij een gelijkspel, daar zal vooral de thuisploeg om balen.
Scoreverloop:
0-1 (49') Kamada, 1-1 (54') Castro-Montes
Bijzonderheid:
Luis Garcia (Eupen) mist een strafschop (69')
Teixeira(STVV) krijgt de rode kaart wegens handspel (69')

LEES OOK: Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Was Luis Garcia een verrijking voor onze competitie?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

49
49
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

50
50
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

42
42
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

34
34
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

14
14
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

67
67
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

143
143
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

132
132
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

288
288
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

268
268
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

121
121
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

125
125
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

221
221
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

181
181
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

254
254
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

313
313
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

215
215
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

112
112
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

100
100
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

256
256
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

140
140
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

247
247
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

991
991

Meer sportnieuws