Januzaj legt uit waarom hij toptransfer liet liggen

door
Januzaj legt uit waarom hij toptransfer liet liggen

Vorige zomer was Adnan Januzaj een verrassing in de WK-selectie van de Rode Duivels en met een knappe goal tegen Engeland drukte hij ook zijn stempel op het toernooi. De flankaanvaller had ook helemaal de kers op de taart van zijn zomer kunnen zetten met een mooie transfer.


Naar verluidt waren sommige ploegen zelfs bereid 60 miljoen euro over te maken aan Real Sociedad. "Ik wou niet naar een topclub gaan om dan maar een paar matchen te spelen. Mijn twee jaar hier hebben me veel goed gedaan en ik wou mijn elan niet breken. Nog een jaar blijven stoorde me dus niet", legt Januzaj uit in La Dernière Heure.

"De ploeg heeft veel potentieel. We kunnen meespelen voor de Champions League. En ik ben niet gehaast. De mensen dat ik al 27 jaar ben, maar ik ben er nog altijd maar 24. De beste spelers bereiken pas hun top op hun 27ste of 28ste. Salah, Ronaldo en zelfs Eden Hazard zijn daar het levende bewijs van. Ik heb nog een enorme progressiemarge."

LEES OOK: ‘Griezmann midden in pedofiliezaak terechtgekomen’

Zal hij nog de absolute top halen?

Meest recent

Courtois verbaast alweer heel Europa

Real Madrid bleef tot dusver nog foutloos in de Champions League, maar dinsdagavond krijgt de ...

6
6
Hayen trainer van absolute grootmacht? "Binnen 2 jaar..."

Club Brugge staat woensdagavond voor een ferme uitdaging in de Champions League. Dan komt met FC ...

20
20
Standard komt met opmerkelijke uitleg voor tirade Wilmots

Er was de voorbije weken heel wat te doen rond Standard. Hun partij tegen Antwerp moest voortijdig ...

17
17
'AA Gent gaat transferstrijd aan met PSV'

AA Gent leek vertrokken te zijn met ruime zeges tegen Standard en Patro, maar werd vorig weekend ...

28
28
Antwerp en Gent krijgen flinke meevallers te horen

Dinsdag boog het Disciplinair Comité zich over enkele controversiële incidenten van ...

92
92
Napoli baalt enorm, Arsenal blijft foutloos doorrazen

Om 18u45 stonden er in de Champions League twee duels op het programma. Napoli ontving Eintracht ...

26
26
Het einde van Ronaldo: CR7 licht tipje van de sluier

Cristiano Ronaldo is 40 jaar en de Portugese aanvaller weet dat het einde nadert. Op zijn leeftijd ...

75
75
Nainggolan 'plaagt' Antwerp: "Zou nog lukken"

Het gaat bijzonder slecht met Royal Antwerp FC. Sportief is de club serieus afgegleden en dat op ...

100
100
Atlético Madrid - Union: Hubert verrast stevig

Union SG speelt vanavond om 21 tegen Atlético Madrid. Een héél zware partij en ...

35
35
Flick en Lewandowski spreken: dit vinden zij van Club Brugge

FC Barcelona komt toch met veel zorgen naar Brugge. De Catalanen hebben de nodige blessures en hun ...

347
347
Dreyer schrijft geschiedenis: MLS compleet gek van de Deen

RSC Anderlecht verkocht Anders Dreyer in januari voor een spotprijsje van amper 5 miljoen euro, wat ...

275
275
Club Brugge opgelet: Hayen reageert op flirt met Celtic

Mocht het op zijn bucketlist staan mag Nicky Hayen woensdag nog een Europese grootmacht afvinken, ...

227
227
AA Gent pleit Dean volledig vrij: "Gevaarlijk precedent"

Vooraf verkeerde AA Gent omwille van het 125-jarig clubbestaan nog in feeststemming, maar na de ...

264
264
Nederland verstomt: Club Brugge plant ‘brutale’ transfer

Club Brugge jaagt op een verrassende naam uit Nederland. Een tiener die dit seizoen doorbreekt in de ...

402
402
'KRC Genk kan cashen: goudhaantje weg in januari?'

KRC Genk deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt, waarbij de Limburgers ...

653
653
Club-Barcelona: Hayen & Flick maken selecties bekend

Hoogdag in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdagavond gastheer speelt voor niemand minder dan FC ...

113
113
Hasi maakt brokken: Bertaccini out, Vazquez in?

Met zijn rug tegen de muur besloot Besnik Hasi om tegen KV Mechelen vier aanvallers aan de aftrap te ...

601
601
Antwerp & AA Gent binden strijd aan met Bondsparket

Afgelopen weekend was het Halloween, en dus besloten Max Dean en Daam Foulon om nog eens uit te ...

238
238
Hayen verschaft update uit ziekenboeg Club Brugge

In de Champions League krijgt Club Brugge woensdag FC Barcelona over de vloer. In aanloop naar het ...

245
245
Annelien Coorevits breekt taboe: “Passie was er nooit"

Ze vormden jarenlang één van de bekendste koppels van het Vlaamse medialandschap: ...

327
327
Club is klaar: Seys roept oorlogstaal naar Lamine Yamal

Club Brugge kijkt FC Barcelona recht in de ogen namens de Champions League. De gedroomde affiche ...

163
163
Thibo Somers slaat stevig op tafel: grijpt Antwerp in?

Het rommelt ferm bij Royal Antwerp FC. The Great Old ging afgelopen speeldag weer onderuit en Stef ...

377
377
Depay in vieze papieren: Braziliaanse gooit alles op tafel

Memphis Depay verraste vriend en vijand door plotsklaps naar Brazilië te verkassen, maar in ...

67
67
Hayen ziet groot pijnpunt Barça: “Daar liggen kansen”

Club Brugge is de grote underdog tegen FC Barcelona. Nicky Hayen gaf een persconferentie voor de ...

95
95
Anderlecht en Lierse in diepe rouw: André De Nul overleden

RSC Anderlecht en Lierse zijn in diepe rouw gedompeld. Voormalige Rode Duivel André De Nul is ...

0
0

Meer sportnieuws