'CL-uitschakeling zet ongeziene transferblitz in gang bij Juventus'

door
'CL-uitschakeling zet ongeziene transferblitz in gang bij Juventus'

Juventus werd deze week verrassend uit de Champions League geknikkerd door Ajax. In Turijn is het nu dan ook hommeles, onder meer Cristiano Ronaldo zou woedend zijn. De clubleiding wil daarom keihard ingrijpen: er zou een 'mega-operatie' op de transfermarkt lonken voor De Oude Dame.


Volgens La Gazzetta dello Sport wil Juve namelijk maar liefst 6 sterspelers gaan kopen komende zomer. Dit terwijl er met Aaron Ramsey (Arsenal) al een grote naam transfervrij binnen werd gehaald. De uitblinker op het resterende verlanglijstje is niemand minder dan Mohamed Salah. De Egyptische koning van Liverpool komt wel enkel nadrukkelijk in beeld als Paulo Dybala vertrekt.

Verder aast Juve op Samuel Umtiti, en dat heeft alles te maken met Matthijs de Ligt. Juve wilde de Ajacied graag, maar lijkt achter het net te vissen door toedoen van FC Barcelona. De Catalanen willen op hun beurt plaats maken voor De Ligt door Umtiti te verkopen, en dat kan dus aan La Vecchia Signora.

Nicoló Zaniolo moet voor de impulsen op het middenveld gaan zorgen. De jonge Italiaan brak dit seizoen door bij AS Roma en staat hoog aangeschreven in Turijn. Datzelfde geldt voor flankspeler Federico Chiesa, van Fiorentina. Tot slot zou Juventus een slag willen slaan in Lissabon, door mandekker Ruben Dias én wonderkind Joao Felix weg te kapen bij SL Benfica. De zes spelers bij elkaar zouden zo'n 373 miljoen euro moeten gaan kosten. De verkoop van spelers als Dybala moet dit gaan financieren.

Van welke speler zou de prioriteit maken bij Juventus?

Meest recent

Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

19
19
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

7
7
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

39
39
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

44
44
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

72
72
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

99
99
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

58
58
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

295
295
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

66
66
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

68
68
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

498
498
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

88
88
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

217
217
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

268
268
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

144
144
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

446
446
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

326
326
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

307
307
UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Het Bayern München van coach Vincent Kompany heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen ...

80
80
Trieste aftocht: Sporting geeft zwak Club pak voor de broek

Club Brugge zal tijdens de drie resterende speeldagen nog vol aan de bak moeten om de League Phase ...

118
118
Domper op bloedvorm: misnoegde Trossard sjokt van veld

Leandro Trossard is de laatste weken uitstekend in vorm bij Arsenal FC. Woensdagavond startte de ...

56
56
Club krijgt klappen in Lissabon: "Hij is dé zwakke schakel"

In de Champions League dreigt Club Brugge een flinke kater te gaan oplopen. Op het veld van Sporting ...

373
373
Club Brugge van hemel naar hel: VAR kwelduivel van dienst

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Sporting CP. Even leek er een ...

274
274
Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Het Belgische clubvoetbal rekent momenteel af met een heuse crisis. Rechtenhouder DAZN heeft het ...

319
319
Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

273
273

Meer sportnieuws