'CL-uitschakeling zet ongeziene transferblitz in gang bij Juventus'

door
'CL-uitschakeling zet ongeziene transferblitz in gang bij Juventus'

Juventus werd deze week verrassend uit de Champions League geknikkerd door Ajax. In Turijn is het nu dan ook hommeles, onder meer Cristiano Ronaldo zou woedend zijn. De clubleiding wil daarom keihard ingrijpen: er zou een 'mega-operatie' op de transfermarkt lonken voor De Oude Dame.


Volgens La Gazzetta dello Sport wil Juve namelijk maar liefst 6 sterspelers gaan kopen komende zomer. Dit terwijl er met Aaron Ramsey (Arsenal) al een grote naam transfervrij binnen werd gehaald. De uitblinker op het resterende verlanglijstje is niemand minder dan Mohamed Salah. De Egyptische koning van Liverpool komt wel enkel nadrukkelijk in beeld als Paulo Dybala vertrekt.

Verder aast Juve op Samuel Umtiti, en dat heeft alles te maken met Matthijs de Ligt. Juve wilde de Ajacied graag, maar lijkt achter het net te vissen door toedoen van FC Barcelona. De Catalanen willen op hun beurt plaats maken voor De Ligt door Umtiti te verkopen, en dat kan dus aan La Vecchia Signora.

Nicoló Zaniolo moet voor de impulsen op het middenveld gaan zorgen. De jonge Italiaan brak dit seizoen door bij AS Roma en staat hoog aangeschreven in Turijn. Datzelfde geldt voor flankspeler Federico Chiesa, van Fiorentina. Tot slot zou Juventus een slag willen slaan in Lissabon, door mandekker Ruben Dias én wonderkind Joao Felix weg te kapen bij SL Benfica. De zes spelers bij elkaar zouden zo'n 373 miljoen euro moeten gaan kosten. De verkoop van spelers als Dybala moet dit gaan financieren.

LEES OOK: ‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Van welke speler zou de prioriteit maken bij Juventus?

Meest recent

'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

74
74
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

104
104
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

146
146
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

256
256
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

458
458
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

191
191
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

239
239
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

293
293
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

144
144
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

360
360
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

232
232
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

328
328
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

603
603
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

421
421
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

142
142
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

166
166
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

309
309
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

866
866
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

364
364
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

79
79
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

353
353
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

133
133
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

615
615
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

143
143
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

282
282

Meer sportnieuws