OHL maakt zich op voor verlengd verblijf in Proximus League na zege tegen Tubeke

stemmen
OHL maakt zich op voor verlengd verblijf in Proximus League na zege tegen Tubeke

OHL heeft zich vanavond veilig gespeeld in de Proximus League. De ploeg van trainer Euvrard won op het veld van de nummer laatst, Tubeke en brengt zo de play-downs tot een goed einde. De Waalse club daarentegen staat met anderhalf been in de eerste amateurklasse, tenzij de zaak propere handen daar nog anders over beslist.

OHL stond heel dicht bij de redding in de Proximus League, het had vandaag genoeg aan een gelijkspel op het veld van hekkensluiter Tubeke. De Waalse club stond dicht bij de degradatie naar de eerste amateurklasse, het moest zelf zeker zijn resterende twee wedstrijden winnen.
In het eigen Stade Leburton begon de thuisploeg dramatisch, na een paar minuten spelen mocht ex-Tubeke speler Henry al volledig ongehinderd de 0-1 in doel koppen. Toen Hubert vanop strafschop na een kwartier spelen de score al verdubbelde leek het kalf verdronken voor de thuisploeg. Ook nadien bleef OHL heer en meester, de bezoekers verzuimden nog een paar keer om de score nog verder uit te diepen voor de pauze.
Na de pauze kreeg Schuster al snel de mogelijkheid om de aansluitingstreffer te scoren, hij schoot echter op Rosentahl. Een onmachtig Tubeke slaagde er nadien nauwelijks in om nog een vuist te maken en eindigde uiteindelijk nog met tien man na een rode kaart voor Lee. Hirst maakte het zaakje in de laatste minuten nog helemaal af door de 0-3 te scoren. OHL mag zich opmaken voor een nieuw seizoen in de Proximus League, Tubeke staat met anderhalf been in eerste amateurklasse.
Scoreverloop:
0-1 (3') Henry, 0-2 (16') Hubert (p), 0-3 (89') Hirst

LEES OOK: Praet kan cirkel rondmaken met emotionele transfer

Kan OHL volgend jaar meedoen voor promotie?

Meest recent

Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

32
32
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

381
381
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

78
78
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

372
372
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

30
30
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

360
360
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

205
205
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

217
217
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

113
113
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1153
1153
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

94
94
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

48
48
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

295
295
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

186
186
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

238
238
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

183
183
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

204
204
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

482
482
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

862
862
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

46
46
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

685
685
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

257
257
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

145
145
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

233
233
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

175
175

Meer sportnieuws