OHL maakt zich op voor verlengd verblijf in Proximus League na zege tegen Tubeke

door
OHL maakt zich op voor verlengd verblijf in Proximus League na zege tegen Tubeke

OHL heeft zich vanavond veilig gespeeld in de Proximus League. De ploeg van trainer Euvrard won op het veld van de nummer laatst, Tubeke en brengt zo de play-downs tot een goed einde. De Waalse club daarentegen staat met anderhalf been in de eerste amateurklasse, tenzij de zaak propere handen daar nog anders over beslist.

OHL stond heel dicht bij de redding in de Proximus League, het had vandaag genoeg aan een gelijkspel op het veld van hekkensluiter Tubeke. De Waalse club stond dicht bij de degradatie naar de eerste amateurklasse, het moest zelf zeker zijn resterende twee wedstrijden winnen.
In het eigen Stade Leburton begon de thuisploeg dramatisch, na een paar minuten spelen mocht ex-Tubeke speler Henry al volledig ongehinderd de 0-1 in doel koppen. Toen Hubert vanop strafschop na een kwartier spelen de score al verdubbelde leek het kalf verdronken voor de thuisploeg. Ook nadien bleef OHL heer en meester, de bezoekers verzuimden nog een paar keer om de score nog verder uit te diepen voor de pauze.
Na de pauze kreeg Schuster al snel de mogelijkheid om de aansluitingstreffer te scoren, hij schoot echter op Rosentahl. Een onmachtig Tubeke slaagde er nadien nauwelijks in om nog een vuist te maken en eindigde uiteindelijk nog met tien man na een rode kaart voor Lee. Hirst maakte het zaakje in de laatste minuten nog helemaal af door de 0-3 te scoren. OHL mag zich opmaken voor een nieuw seizoen in de Proximus League, Tubeke staat met anderhalf been in eerste amateurklasse.
Scoreverloop:
0-1 (3') Henry, 0-2 (16') Hubert (p), 0-3 (89') Hirst

Kan OHL volgend jaar meedoen voor promotie?

Meest recent

'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

0
0
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

75
75
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

36
36
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

21
21
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

51
51
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

41
41
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

17
17
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

92
92
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

190
190
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

98
98
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

287
287
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

39
39
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

182
182
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

56
56
Alderweireld kiest duidelijk: zo moet België spelen

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

246
246
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

75
75
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

382
382
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

200
200
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

456
456
Analisten unaniem: één winnaar na tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels gaan naar het WK. Tegen het bescheiden Liechtenstein lieten de troepen van Rudi ...

271
271
Van Gucht confronteert Vandenbempt: “Waar ging het mis?”

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit het nieuws weg te slaan. De 'bad boy' van de ...

70
70
Doorbraak onder Garcia: "WK is een jongensdroom"

Onder Rudi Garcia komen een aantal Rode Duivels boven water. Zo was er gisteren een uitblinker die ...

121
121
Verheyen en Degryse over Garcia: "Zou laf zijn van de bond"

Rudi Garcia krijgt de volle laag vanuit bepaalde hoek. De kritiek is deels terecht, deels ...

232
232
Garcia geeft zijn WK-wens prijs: "Dat hoop ik héél hard"

Rudi Garcia heeft de Belgen naar het WK geloodst. Dat is een goede prestatie, maar zeker niet ...

149
149
Weelde voor Garcia: "Ik hoop in de basis te blijven staan"

Rudi Garcia mocht gisteren een feestje vieren. De WK-kwalificatie is een feit. Opdracht volbracht. ...

118
118

Meer sportnieuws