'Racing Genk wil Club en RSCA aftroeven voor fraaie transfer'

door
'Racing Genk wil Club en RSCA aftroeven voor fraaie transfer'

Er vielen al meerdere fantastische goals en een aantal wedstrijden waren wel degelijk de moeite waard, maar over het algemeen gaat er weer bijzonder weinig aandacht uit naar Play-Off II. Toch zijn verschillende spelers gebrand om er zich nog eens te tonen. Voor hen is het immers een laatste kans om zich nog eens in de spotlight te zetten met oog op een zomertransfer.

Bij KV Kortrijk bijvoorbeeld, zit Felipe Avenatti in deze situatie. De Uruguayaan is met twaalf goals en evenveel assist bezig aan een sterk seizoen in het Guldensporenstadion. KVK had hem dan ook graag definitief binnengehaald, maar zijn moederclub Bologna vraagt momenteel maar liefst zeven miljoen euro. En zelfs al wordt er aan de onderhandelingstafel nog een bepaald deel van dat bedrag afgepitst, dergelijke sommen zijn niet aan de Kerels besteed.

Toch bestaat de kans dat Avenatti volgend seizoen alsnog in de Jupiler Pro League actief zal zijn. Standard wordt al een tijdje aan hem gelinkt, maar er zijn nog topclubs die hem volgen. Volgens Het Nieuwsblad won Anderlecht afgelopen winter nog informatie in via sportief directeur Frank Arnesen en zou de Brusselse club nog steeds interesse vertonen. Ook Antwerp en in mindere mate Club Brugge en Gent zouden belangstelling hebben, maar concreet is die niet. Van een akkoord met eender welke club is momenteel ook nog geen sprake.

UPDATE 18/04

Het lijkt erop dat er komende zomer een hevige transferstrijd zal losbarsten om Felipe Avenatti binnen te halen. Anderlecht werd al genoemd, en er mag worden verondersteld dat ook Club Brugge zich straks serieus zal mengen in de debatten. Een vertrek van Wesley is namelijk nabij, en zijn Braziliaanse landgenoot lijkt de ideale vervanger met ongeveer hetzelfde profiel.

Maar beide ploegen krijgen nóg te duchten concurrentie voor de spits van KV Kortrijk. La Dernière Heure meldt namelijk dat naast Standard, ook Racing Genk zijn oog heeft laten vallen op Avenatti. De Belgische topclubs zullen dus naar alle waarschijnlijkheid gaan trachten om zijn vraagprijs van 7 miljoen euro te doen dalen bij moederclub Bologna.

LEES OOK: Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Zullen ze erin slagen om hem los te weken?

Meest recent

Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

5
5
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

63
63
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

54
54
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

299
299
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

59
59
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

114
114
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

159
159
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

64
64
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

125
125
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

79
79
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

139
139
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

58
58
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

37
37
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

229
229
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

91
91
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

341
341
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

354
354
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

98
98
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

195
195
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

386
386
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

184
184
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

381
381
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

158
158
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

390
390
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

375
375

Meer sportnieuws