'Racing Genk wil Club en RSCA aftroeven voor fraaie transfer'

718 stemmen
'Racing Genk wil Club en RSCA aftroeven voor fraaie transfer'

Er vielen al meerdere fantastische goals en een aantal wedstrijden waren wel degelijk de moeite waard, maar over het algemeen gaat er weer bijzonder weinig aandacht uit naar Play-Off II. Toch zijn verschillende spelers gebrand om er zich nog eens te tonen. Voor hen is het immers een laatste kans om zich nog eens in de spotlight te zetten met oog op een zomertransfer.

Bij KV Kortrijk bijvoorbeeld, zit Felipe Avenatti in deze situatie. De Uruguayaan is met twaalf goals en evenveel assist bezig aan een sterk seizoen in het Guldensporenstadion. KVK had hem dan ook graag definitief binnengehaald, maar zijn moederclub Bologna vraagt momenteel maar liefst zeven miljoen euro. En zelfs al wordt er aan de onderhandelingstafel nog een bepaald deel van dat bedrag afgepitst, dergelijke sommen zijn niet aan de Kerels besteed.

Toch bestaat de kans dat Avenatti volgend seizoen alsnog in de Jupiler Pro League actief zal zijn. Standard wordt al een tijdje aan hem gelinkt, maar er zijn nog topclubs die hem volgen. Volgens Het Nieuwsblad won Anderlecht afgelopen winter nog informatie in via sportief directeur Frank Arnesen en zou de Brusselse club nog steeds interesse vertonen. Ook Antwerp en in mindere mate Club Brugge en Gent zouden belangstelling hebben, maar concreet is die niet. Van een akkoord met eender welke club is momenteel ook nog geen sprake.

UPDATE 18/04

Het lijkt erop dat er komende zomer een hevige transferstrijd zal losbarsten om Felipe Avenatti binnen te halen. Anderlecht werd al genoemd, en er mag worden verondersteld dat ook Club Brugge zich straks serieus zal mengen in de debatten. Een vertrek van Wesley is namelijk nabij, en zijn Braziliaanse landgenoot lijkt de ideale vervanger met ongeveer hetzelfde profiel.

Maar beide ploegen krijgen nóg te duchten concurrentie voor de spits van KV Kortrijk. La Dernière Heure meldt namelijk dat naast Standard, ook Racing Genk zijn oog heeft laten vallen op Avenatti. De Belgische topclubs zullen dus naar alle waarschijnlijkheid gaan trachten om zijn vraagprijs van 7 miljoen euro te doen dalen bij moederclub Bologna.

LEES OOK: 'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zullen ze erin slagen om hem los te weken?

Meest recent

Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

3
3
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

36
36
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

98
98
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

28
28
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

112
112
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

278
278
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

194
194
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

496
496
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

123
123
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

101
101
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

103
103
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

376
376
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

671
671
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

95
95
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

269
269
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

436
436
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

297
297
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

169
169
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

353
353
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

408
408
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

181
181
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

485
485
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

113
113
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

375
375
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

407
407

Meer sportnieuws