'Racing Genk wil Club en RSCA aftroeven voor fraaie transfer'

door
'Racing Genk wil Club en RSCA aftroeven voor fraaie transfer'

Er vielen al meerdere fantastische goals en een aantal wedstrijden waren wel degelijk de moeite waard, maar over het algemeen gaat er weer bijzonder weinig aandacht uit naar Play-Off II. Toch zijn verschillende spelers gebrand om er zich nog eens te tonen. Voor hen is het immers een laatste kans om zich nog eens in de spotlight te zetten met oog op een zomertransfer.

Bij KV Kortrijk bijvoorbeeld, zit Felipe Avenatti in deze situatie. De Uruguayaan is met twaalf goals en evenveel assist bezig aan een sterk seizoen in het Guldensporenstadion. KVK had hem dan ook graag definitief binnengehaald, maar zijn moederclub Bologna vraagt momenteel maar liefst zeven miljoen euro. En zelfs al wordt er aan de onderhandelingstafel nog een bepaald deel van dat bedrag afgepitst, dergelijke sommen zijn niet aan de Kerels besteed.

Toch bestaat de kans dat Avenatti volgend seizoen alsnog in de Jupiler Pro League actief zal zijn. Standard wordt al een tijdje aan hem gelinkt, maar er zijn nog topclubs die hem volgen. Volgens Het Nieuwsblad won Anderlecht afgelopen winter nog informatie in via sportief directeur Frank Arnesen en zou de Brusselse club nog steeds interesse vertonen. Ook Antwerp en in mindere mate Club Brugge en Gent zouden belangstelling hebben, maar concreet is die niet. Van een akkoord met eender welke club is momenteel ook nog geen sprake.

UPDATE 18/04

Het lijkt erop dat er komende zomer een hevige transferstrijd zal losbarsten om Felipe Avenatti binnen te halen. Anderlecht werd al genoemd, en er mag worden verondersteld dat ook Club Brugge zich straks serieus zal mengen in de debatten. Een vertrek van Wesley is namelijk nabij, en zijn Braziliaanse landgenoot lijkt de ideale vervanger met ongeveer hetzelfde profiel.

Maar beide ploegen krijgen nóg te duchten concurrentie voor de spits van KV Kortrijk. La Dernière Heure meldt namelijk dat naast Standard, ook Racing Genk zijn oog heeft laten vallen op Avenatti. De Belgische topclubs zullen dus naar alle waarschijnlijkheid gaan trachten om zijn vraagprijs van 7 miljoen euro te doen dalen bij moederclub Bologna.

LEES OOK: Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Zullen ze erin slagen om hem los te weken?

Meest recent

Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

3
3
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

29
29
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

12
12
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

23
23
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

301
301
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

54
54
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

70
70
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

218
218
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

194
194
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

346
346
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

157
157
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

41
41
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

142
142
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

193
193
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

42
42
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

149
149
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

244
244
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

227
227
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

201
201
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

47
47
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

297
297
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

359
359
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

55
55
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

198
198
Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

216
216

Meer sportnieuws