'Racing Genk wil Club en RSCA aftroeven voor fraaie transfer'

718
'Racing Genk wil Club en RSCA aftroeven voor fraaie transfer'

Er vielen al meerdere fantastische goals en een aantal wedstrijden waren wel degelijk de moeite waard, maar over het algemeen gaat er weer bijzonder weinig aandacht uit naar Play-Off II. Toch zijn verschillende spelers gebrand om er zich nog eens te tonen. Voor hen is het immers een laatste kans om zich nog eens in de spotlight te zetten met oog op een zomertransfer.

Bij KV Kortrijk bijvoorbeeld, zit Felipe Avenatti in deze situatie. De Uruguayaan is met twaalf goals en evenveel assist bezig aan een sterk seizoen in het Guldensporenstadion. KVK had hem dan ook graag definitief binnengehaald, maar zijn moederclub Bologna vraagt momenteel maar liefst zeven miljoen euro. En zelfs al wordt er aan de onderhandelingstafel nog een bepaald deel van dat bedrag afgepitst, dergelijke sommen zijn niet aan de Kerels besteed.

Toch bestaat de kans dat Avenatti volgend seizoen alsnog in de Jupiler Pro League actief zal zijn. Standard wordt al een tijdje aan hem gelinkt, maar er zijn nog topclubs die hem volgen. Volgens Het Nieuwsblad won Anderlecht afgelopen winter nog informatie in via sportief directeur Frank Arnesen en zou de Brusselse club nog steeds interesse vertonen. Ook Antwerp en in mindere mate Club Brugge en Gent zouden belangstelling hebben, maar concreet is die niet. Van een akkoord met eender welke club is momenteel ook nog geen sprake.

UPDATE 18/04

Het lijkt erop dat er komende zomer een hevige transferstrijd zal losbarsten om Felipe Avenatti binnen te halen. Anderlecht werd al genoemd, en er mag worden verondersteld dat ook Club Brugge zich straks serieus zal mengen in de debatten. Een vertrek van Wesley is namelijk nabij, en zijn Braziliaanse landgenoot lijkt de ideale vervanger met ongeveer hetzelfde profiel.

Maar beide ploegen krijgen nóg te duchten concurrentie voor de spits van KV Kortrijk. La Dernière Heure meldt namelijk dat naast Standard, ook Racing Genk zijn oog heeft laten vallen op Avenatti. De Belgische topclubs zullen dus naar alle waarschijnlijkheid gaan trachten om zijn vraagprijs van 7 miljoen euro te doen dalen bij moederclub Bologna.

LEES OOK: Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Zullen ze erin slagen om hem los te weken?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

15
15
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

31
31
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

33
33
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

102
102
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

75
75
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

42
42
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

50
50
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

215
215
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

65
65
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

91
91
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

106
106
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

326
326
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

342
342
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

304
304
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

238
238
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws