'Ex-ploeg wil middenvelder wegplukken bij Club Brugge'

door
'Ex-ploeg wil middenvelder wegplukken bij Club Brugge'

Het bestuur van Club Brugge gaat een drukke transferzomer tegemoet. Zo dreigen verschillende sterkhouders te vertrekken en die moeten natuurlijk zo goed mogelijk vervangen worden. Daarnaast zal ook een oplossing gevonden moeten worden voor de verschillende huurspelers die terugkeren naar de club.


Zo ook voor middenvelder Riley McGree. Het Australische talent belandde in de zomer van 2017 bij Blauw-Zwart, maar al snel werd duidelijk dat hij nog niet rijp was voor de eerste ploeg en dus mocht hij elders ervaring gaan opdoen. Hij keerde op huurbasis terug naar zijn geboorteland en ging aan de slag bij Newcastle Jets en vervolgens bij Melbourne City. Een goede zet, want daar doet hij het dit seizoen erg goed.

Normaal gezien keert McGree in juni terug naar Jan Breydel wanneer zijn huurovereenkomst afloopt. Al is het nog maar de vraag of hij dan wel zijn kans krijgt bij de eerste ploeg van Blauw-Zwart. In ieder geval heeft de 20-jarige middenvelder nog opties. Zo meldt The World Game dat Newcastle Jets hem dolgraag zou willen terughalen. In de vorm van een nieuwe huurdeal, zo niet met een permanente transfer. Afwachten dus wat Club beslist, zijn contract in West-Vlaanderen loopt nog tot 2021.

LEES OOK: Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

McGree moet stilaan zijn kans krijgen bij Club ...

Meest recent

Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

0
0
'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

27
27
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

122
122
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

180
180
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

15
15
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

160
160
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

114
114
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

164
164
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

108
108
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

258
258
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

398
398
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

119
119
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

78
78
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

48
48
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

59
59
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

212
212
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1347
1347
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

269
269
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

133
133
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

145
145
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

45
45
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

235
235
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

126
126
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

363
363
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

261
261

Meer sportnieuws