'Winteraankoop AA Gent lijkt alweer afgedaan te hebben'

door
'Winteraankoop AA Gent lijkt alweer afgedaan te hebben'

Bij AA Gent deden ze in januari enkele zeer geslaagde transfers, met vooral Thomas Kaminski en Alexander Sorloth die bliksemsnel een meerwaarde bleken te zijn voor de Buffalo's. Maar het verging niet alle aanwinsten even goed, want een andere speler lijkt zijn plaats alweer kwijt te zijn.


Volgens Het Laatste Nieuws is de kans niet bijster groot dat we Roman Bezus nog in de basiself zullen zien in Play-Off I. De Oekraïner kreeg tegen Antwerp nog zijn kans bij afwezigheid van Odjidja, maar werd bij de rust al vervangen door Chakvetadze. "David speelde tegen Antwerp dan ook één van zijn minste matchen voor AA Gent, maar het was tekenend dat Jess Thorup niet de Canadees, maar wel Bezus naar de kant haalde. Dat is slecht nieuws voor de Oekraïner, want de pikorde op de '10'-positie is daarmee duidelijk", klinkt het.

"Chakvetadze kende drie maanden blessureleed, maar als hij fit is, is hij hors catégorie. Voorts is het een publiek geheim dat Thorup hoog oploopt met het talent van David. Achter Chakvetadze en David is Bezus afgezakt naar nummer drie in de pikorde. Als Thorup na zondag weer kan beschikken over een middenveld met Verstraete, Chakvetadze én Odjidja, is er voor David nog een uitwijkmogelijkheid naar de spits. Maar als iedereen fit blijft, dreigen we Bezus niet snel meer terug te zien in deze play-offs."

LEES OOK: Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

Zal Bezus zijn plaats bij AA Gent nog heroveren?

Meest recent

Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

0
0
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

18
18
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

135
135
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

82
82
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

153
153
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

56
56
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

212
212
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

17
17
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

373
373
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

163
163
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

55
55
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

479
479
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

102
102
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

104
104
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

57
57
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

220
220
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

136
136
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

108
108
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

171
171
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

172
172
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

81
81
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

188
188

Meer sportnieuws