'Fans bezorgen Anderlecht nog meer problemen, boete op komst'

door
'Fans bezorgen Anderlecht nog meer problemen, boete op komst'

Anderlecht mag zich in de nabije toekomst nog aan enkele stevige sancties verwachten voor het gedrag van zijn fans. Het stilleggen van de match op Standard kan Paars-Wit in principe zelfs een match achter gesloten deuren opleveren, naast een zware financiële sanctie. Maar daar blijft het niet bij, want er wacht de club nog een andere boete.


Ook tijdens de topper tegen Club Brugge hebben de fans zich immers misdragen. Het Nieuwsblad weet dat het Bondsparket Anderlecht een boete van 4.000 euro wil opleggen wegens discriminerende gezangen van de fans. Supporters van RSCA zongen toen 'Hij is een hoer van FCB' nadat scheidsrechter Van Driessche een beslissing in het voordeel van Club nam en zongen daarnaast ook nog 'Alle boeren zijn homo's'.

Anderlecht aanvaardt de straf echter niet, wat betekent dat de Geschillencommissie zal moeten beslissen. De club voert aan dat die slogans horen bij de rivaliteit tussen de clubs én dat Brugse fans ook 'joden' geroepen zouden hebben naar het Anderlecht-publiek.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

Moet Anderlecht daarvoor gestraft worden?

Meest recent

'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

11
11
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

90
90
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

159
159
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

107
107
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

230
230
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

244
244
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

83
83
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

230
230
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

131
131
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

518
518
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

533
533
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

372
372
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

320
320
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

154
154
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

604
604
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

533
533
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

340
340
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

169
169
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

487
487
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

230
230
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

314
314
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

87
87
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

204
204
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

456
456

Meer sportnieuws