Hulp voor Leko: "Hij moet dit niet alleen beslissen"

door
Hulp voor Leko:

Club Brugge verloor zondag van KRC Genk en zag de leider uit Limburg zo opnieuw vier punten uitlopen. Bij Blauw-Zwart bleven  verschillende spelers onder hun gewenste niveau. Na vier keer op rij met dezelfde basisploeg te zijn gestart, is de kans dan ook reëel dat coach Ivan Leko enkele wissels zal doorvoeren in zijn basisploeg.


Maandag staat Club namelijk opnieuw voor een zware opdracht, dit keer wacht een verplaatsing naar het stugge Antwerp. Clubboegbeeld Franky Van der Elst vindt het alvast een goede zaak om hier en daar wat wijzigingen door te voeren. "Na een nederlaag is het niet onlogisch dat je als coach íets verandert - Leko moet ook rekening houden met de manier waarop Antwerp voetbalt. Dat kan een reden zijn om één of twee wissels door te voeren, maar ik zou er zeker niet meer doen", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

Leko zal dan wel stevige knopen moeten doorhakken, maar dat hoeft hij niet alleen te doen. Volgens Van der Elst moet hij daarvoor een beroep op zijn assistenten. "Hij moet de komende dagen met zijn staf overleggen - zij zullen ook wel een mening hebben. Leko hoeft hier niet alleen over te beslissen. Het is net belangrijk dat je in periodes als deze je assistenten kan raadplegen, want het worden heftige keuzes."

LEES OOK: Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Leko moet nu net vasthouden aan zijn basisploeg ...

Meest recent

‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

20
20
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

16
16
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

134
134
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

214
214
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

39
39
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

148
148
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

185
185
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

181
181
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

51
51
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

137
137
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

49
49
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

26
26
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

334
334
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

438
438
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

382
382
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

52
52
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

39
39
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

305
305
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

335
335
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

315
315
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

317
317
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

264
264
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

108
108
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

364
364
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

714
714

Meer sportnieuws