'Problemen Anderlecht nemen toe: ook sponsors roeren zich'

door
'Problemen Anderlecht nemen toe: ook sponsors roeren zich'

Er komt voorlopig maar geen einde aan de crisis bij RSC Anderlecht. Na de incidenten na de wedstrijd tegen Antwerp en op Standard, houdt het bestuur zijn hart vast voor verdere acties van de supporters. En ondertussen beginnen ook de sponsors van de club zich vragen te stellen bij de malaise.


Volgens Het Nieuwsblad lieten een aantal grote sponsors zoals Allianz, de Nationale Loterij, BNP Paribas, Audi, ..., aan de club weten dat ze erg bezorgd zijn over de huidige gang van zaken. Dat hun merk geassocieerd wordt met wantoestanden zoals vrijdag op Sclessin, is natuurlijk een doorn in het oog. Bovendien zou ook een eventuele wedstrijd achter gesloten deuren nefast zijn. Wat met bedrijven die net voor dat bepaald duel een aantal belangrijke klanten hadden uitgenodigd in hun loge?

Maar ook de sportieve situatie zorgt voor onrust, vooral dan het feit dat RSCA naast Europees voetbal dreigt te grijpen. Allianz tekende bijvoorbeeld al een contract als shirtsponsor voor Europese wedstrijden, maar wat als die wedstrijden er nooit komen? En bij de nieuwe kledingsponsor Joma werd al een hele reeks Europese truitjes besteld, zijn die dan voor de beker bestemd?

Binnen de club maakte zich men naar eigen zeggen echter geen zorgen en beweert men de situatie onder controle te hebben. "We hebben contact met onze sponsors. ­Niemand ziet graag gebeuren wat vrijdag gebeurde, maar we pakken de situatie aan. Er zijn geen consequenties."

LEES OOK: Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Indien RSCA geen Europees speelt, moet het een compensatie voor de sponsors voorzien ...

Meest recent

Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

41
41
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

48
48
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

41
41
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

130
130
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

208
208
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

283
283
Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

205
205
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

32
32
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

74
74
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

58
58
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

42
42
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

117
117
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

56
56
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

72
72
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

85
85
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

76
76
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

168
168
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

532
532
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

182
182
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

19
19
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

221
221
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

291
291
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

212
212
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

504
504

Meer sportnieuws