De Bruyne doet opvallende onthulling: "Dacht dat hij een dickhead was"

door
De Bruyne doet opvallende onthulling:

Kevin De Bruyne is ondertussen al aan zijn vierde seizoen bezig bij Manchester City en de Rode Duivel lijkt zich in zijn sas te voelen in het Etihad. De middenvelder ligt duidelijk in de bovenste schuif bij Pep Guardiola én met zijn ploegmaats lijkt het zeer goed te klikken. In sommige gevallen zelfs tot de verbazing van De Bruyne zelf.


Zo komt hij in gesprek met The Players' Tribune met een opmerkelijke onthulling over Raheem Sterling. "Ik zal een geheim verklappen: voor ik naar Manchester City ging, wist ik niet wat ik van Sterling moest denken", verklaarde hij. "Ik had hem nog nooit ontmoet. En door alles wat ik las in de Engelse media, dacht ik dat hij een compleet ander karakter zou hebben. Dat dacht ik, maar... Ik dacht echt niet dat hij een bad guy was. Maar de tabloids claimden altijd dat hij arrogant was. Dus ik dacht dat hij wel, zoals de Engelsen zeggen, een beetje een dickhead was."

"Ik heb niet veel vrienden binnen en buiten het voetbal. Het kost veel tijd om me kwetsbaar op te stellen. Maar in de loop der tijd werd ik erg close met Raheem. Ik heb te maken met een slim en oprecht persoon. De tabloids kunnen niet verder van de waarheid afzitten. De waarheid is dat Raheem een van de aardigste en meest bescheiden gasten is die ik ooit heb ontmoet in de voetballerij."

LEES OOK: Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Denk je dat de media van wel meer spelers een verkeerd beeld creëren?

Meest recent

Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

38
38
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

24
24
Vanhaezebrouck tikt Leko op de vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

58
58
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

58
58
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

187
187
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

194
194
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

56
56
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

282
282
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

106
106
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

248
248
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

361
361
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

259
259
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

534
534
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

221
221
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

167
167
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

119
119
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

168
168
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

92
92
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

272
272
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

32
32
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

662
662
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

74
74
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

140
140
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

199
199
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

367
367

Meer sportnieuws