Anderlecht moet wellicht niet vrezen voor zwaarste straf

door
Anderlecht moet wellicht niet vrezen voor zwaarste straf

De fans van RSC Anderlecht zorgden voor een boycot van Standard-Anderlecht en de fans gooiden allerlei rookbommen op het veld. Daardoor werd de partij na 28 minuten gestaakt bij een 2-0-voorsprong voor de Rouches. Anderlecht krijgt sowieso een boete van 50.000 euro.


Wellicht volgt er ook een voorwaardelijke straf, zoals Standard in het verleden al kreeg. La Dernière Heure weet dat de kans klein is dat Paars-Wit een straf zal krijgen waarbij het zonder fans moet gaan aantreden.

Een definitieve uitspraak zou wel eens een maand op zich kunnen laten wachten, aangezien Anderlecht ook nog in beroep kan gaan. Als RSCA dan toch een wedstrijd zonder fans gaat moeten spelen, zal dat pas volgend seizoen zijn want een uitspraak zou tot eind mei op zich kunnen laten wachten.

LEES OOK: Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

Verdient RSCA een zware straf?

Meest recent

‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

34
34
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

101
101
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

48
48
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

77
77
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

48
48
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

130
130
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

613
613
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

153
153
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

436
436
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

299
299
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

124
124
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

230
230
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

154
154
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

482
482
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

394
394
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

180
180
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

341
341
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

878
878
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

281
281
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

508
508
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

357
357
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

392
392
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

249
249
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

100
100
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

965
965

Meer sportnieuws