Fans van Anderlecht dromen van terugkeer van vier ex-spelers

969 stemmen
Fans van Anderlecht dromen van terugkeer van vier ex-spelers

RSC Anderlecht zal in de zomer zwaar moeten gaan investeren in direct rendement. De fans van Paars-Wit geven Frank Arnesen, Michael Verchueren en Marc Coucke de nodige raad. Zij hopen op de terugkeer van ex-smaakmakers.


Dé grote droom van de fans is een terugkeer van Vincent Kompany. De 33-jarige verdediger is einde contract bij Manchester City, maar de kans is toch groot dat hij nog een jaar zal bijtekenen. Zolang dat nieuws nog niet officieel is, hopen de fans op een terugkeer van Vince the Prince. Hij zou dé leider kunnen zijn die Anderlecht o zo nodig mist.

Chancel Mbemba, een naam die elke mercato terugkeert. Vorige zomer probeerde Anderlecht hem te halen, maar FC Porto won het pleit. Daar komt de Congolees niet aan spelen toe en hij lijkt best een stap terug te zetten om na twee jaar amper te spelen zijn carrière weer op de rails te zetten. Anderlecht kan een topverdediger gebruiken, maar het moet opletten met Luciano D’Onofrio. Hij is kind aan huis bij Porto en wist er eerder al Sinan Bolat, Omar Govea en Ivo Rodrigues weg te halen.



Dan is er nog Lucas Biglia. Sinds zijn vertrek kon enkel Youri Tielemans hem doen vergeten. Steven Defour, Sven Kums, Luka Milovojevic en Adrien Trebel: allen konden ze niet in de voetsporen treden van Biglia. Een leider in de kleedkamer én op het veld, waar hij echt de motor was van Paars-Wit. Een verdedigende middenvelder met zeer veel intelligentie en voetballend vermogen. Een speler met het echte RSCA-DNA. Biglia zei bij zijn vertrek dat hij het mooi zou vinden om zijn carrière af te sluiten bij Anderlecht. Herman Van Holsbeeck, met wie hij ruzie had, is weg en Biglia mag AC Milan verlaten voor 6 miljoen euro. Al zal het financieel een zeer zware dobber worden, want Biglia verdient jaarlijks 3,5 miljoen in Milaan en kan ook naar Boca Juniors, Marseille en Hebei China Fortuna.

Tot slot: Dieumerci Mbokani. De makkelijkste piste. De fans waren tegen Antwerp duidelijk: Dieu is meer dan welkom. Hij is einde contract en wil graag terug. Hij lijkt de eerste zomertransfer van Anderlecht te gaan worden. Wie volgt nog?

LEES OOK: 'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Voor wie moet RSCA voluit gaan?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

24
24
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

213
213
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

80
80
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

113
113
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

166
166
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

98
98
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

153
153
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

53
53
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

318
318
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

110
110
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

670
670
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

70
70
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

273
273
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

294
294
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

589
589
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

478
478
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

802
802
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

119
119
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

192
192
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

248
248
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

174
174
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

170
170

Meer sportnieuws