Fans van Anderlecht dromen van terugkeer van vier ex-spelers

969
Fans van Anderlecht dromen van terugkeer van vier ex-spelers

RSC Anderlecht zal in de zomer zwaar moeten gaan investeren in direct rendement. De fans van Paars-Wit geven Frank Arnesen, Michael Verchueren en Marc Coucke de nodige raad. Zij hopen op de terugkeer van ex-smaakmakers.


Dé grote droom van de fans is een terugkeer van Vincent Kompany. De 33-jarige verdediger is einde contract bij Manchester City, maar de kans is toch groot dat hij nog een jaar zal bijtekenen. Zolang dat nieuws nog niet officieel is, hopen de fans op een terugkeer van Vince the Prince. Hij zou dé leider kunnen zijn die Anderlecht o zo nodig mist.

Chancel Mbemba, een naam die elke mercato terugkeert. Vorige zomer probeerde Anderlecht hem te halen, maar FC Porto won het pleit. Daar komt de Congolees niet aan spelen toe en hij lijkt best een stap terug te zetten om na twee jaar amper te spelen zijn carrière weer op de rails te zetten. Anderlecht kan een topverdediger gebruiken, maar het moet opletten met Luciano D’Onofrio. Hij is kind aan huis bij Porto en wist er eerder al Sinan Bolat, Omar Govea en Ivo Rodrigues weg te halen.



Dan is er nog Lucas Biglia. Sinds zijn vertrek kon enkel Youri Tielemans hem doen vergeten. Steven Defour, Sven Kums, Luka Milovojevic en Adrien Trebel: allen konden ze niet in de voetsporen treden van Biglia. Een leider in de kleedkamer én op het veld, waar hij echt de motor was van Paars-Wit. Een verdedigende middenvelder met zeer veel intelligentie en voetballend vermogen. Een speler met het echte RSCA-DNA. Biglia zei bij zijn vertrek dat hij het mooi zou vinden om zijn carrière af te sluiten bij Anderlecht. Herman Van Holsbeeck, met wie hij ruzie had, is weg en Biglia mag AC Milan verlaten voor 6 miljoen euro. Al zal het financieel een zeer zware dobber worden, want Biglia verdient jaarlijks 3,5 miljoen in Milaan en kan ook naar Boca Juniors, Marseille en Hebei China Fortuna.

Tot slot: Dieumerci Mbokani. De makkelijkste piste. De fans waren tegen Antwerp duidelijk: Dieu is meer dan welkom. Hij is einde contract en wil graag terug. Hij lijkt de eerste zomertransfer van Anderlecht te gaan worden. Wie volgt nog?

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Vanaken bijna weg, Lukaku richting RSCA?

Voor wie moet RSCA voluit gaan?

Meest recent

Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

8
8
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

42
42
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

59
59
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

26
26
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

107
107
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

113
113
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

56
56
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

48
48
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

19
19
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

81
81
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

203
203
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

161
161
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

359
359
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

312
312
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

127
127
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

134
134
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

234
234
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

200
200
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

269
269
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

329
329
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

228
228
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

232
232
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

114
114
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

104
104
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

262
262

Meer sportnieuws