'Transferdeal Arsenal en Wesley in de war gestuurd'

door
'Transferdeal Arsenal en Wesley in de war gestuurd'

Club Brugge is bijzonder sterk aan de Play-Offs begonnen, de honger naar een tweede opeenvolgende landstitel is dan ook erg groot op Jan Breydel. Bovendien hebben een aantal spelers nog een extra reden om goed te presteren. Zij willen zich immers in de kijker spelen met oog op een zomertransfer. 


Dat lijkt vooral bij Wesley Moraes het geval, het staat quasi vast dat de Braziliaan komende zomer een nieuwe stap zal zetten in zijn carrière. Alleen is nog lang niet bekend wat zijn bestemming zal worden. Verschillende clubs werden de voorbije weken al genoemd. Daarbij ook Arsenal FC, dat in de Braziliaan een opvolger zou zien voor Danny Welbeck. 

En volgens Tutto Calcio News is die interesse behoorlijk concreet, de Gunners zouden immers een bod van zo'n 16 miljoen euro aan het voorbereiden zijn. Of dat ook voldoende is, zal nog moeten blijken. Club zou namelijk een som van om en bij de 20 miljoen euro verlangen. Ook SS Lazio zou nog steeds in de race zijn, maar bovengenoemd medium betwijfelt of de Romeinen financieel wel sterk genoeg zijn.

UPDATE 14/04

Arsenal vreesde nog steeds de interesse van het Italiaanse Lazio, maar als het puur om budget gaat, liggen de Britten op voorsprong. Volgens Tribal Football zullen de Gunners binnenkort een bod uitbrengen bij Club Brugge voor de Braziliaan. Maar ook Lazio is nog niet volledig van het toneel verdwenen. Cittaceleste meldt namelijk dat de Romeinse topclub nog extra fondsen kan verwerven door de deelname aan de Champions League, wat ook een extra aantrekkingskracht voor Wesley kan zijn. De Italianen zullen zich wel mogen reppen, want Lazio bezet slechts de achtste plaats in de Serie A.

LEES OOK: ‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Welke club moet Wesley kiezen?

Meest recent

Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

10
10
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

12
12
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

139
139
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

85
85
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

73
73
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

27
27
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

59
59
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

77
77
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

54
54
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

266
266
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

180
180
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

263
263
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

72
72
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

245
245
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

577
577
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

44
44
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

385
385
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

474
474
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

441
441
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

67
67
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

74
74
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

103
103
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

134
134
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

61
61
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

238
238

Meer sportnieuws