'Transferdeal Arsenal en Wesley in de war gestuurd'

door
'Transferdeal Arsenal en Wesley in de war gestuurd'

Club Brugge is bijzonder sterk aan de Play-Offs begonnen, de honger naar een tweede opeenvolgende landstitel is dan ook erg groot op Jan Breydel. Bovendien hebben een aantal spelers nog een extra reden om goed te presteren. Zij willen zich immers in de kijker spelen met oog op een zomertransfer. 


Dat lijkt vooral bij Wesley Moraes het geval, het staat quasi vast dat de Braziliaan komende zomer een nieuwe stap zal zetten in zijn carrière. Alleen is nog lang niet bekend wat zijn bestemming zal worden. Verschillende clubs werden de voorbije weken al genoemd. Daarbij ook Arsenal FC, dat in de Braziliaan een opvolger zou zien voor Danny Welbeck. 

En volgens Tutto Calcio News is die interesse behoorlijk concreet, de Gunners zouden immers een bod van zo'n 16 miljoen euro aan het voorbereiden zijn. Of dat ook voldoende is, zal nog moeten blijken. Club zou namelijk een som van om en bij de 20 miljoen euro verlangen. Ook SS Lazio zou nog steeds in de race zijn, maar bovengenoemd medium betwijfelt of de Romeinen financieel wel sterk genoeg zijn.

UPDATE 14/04

Arsenal vreesde nog steeds de interesse van het Italiaanse Lazio, maar als het puur om budget gaat, liggen de Britten op voorsprong. Volgens Tribal Football zullen de Gunners binnenkort een bod uitbrengen bij Club Brugge voor de Braziliaan. Maar ook Lazio is nog niet volledig van het toneel verdwenen. Cittaceleste meldt namelijk dat de Romeinse topclub nog extra fondsen kan verwerven door de deelname aan de Champions League, wat ook een extra aantrekkingskracht voor Wesley kan zijn. De Italianen zullen zich wel mogen reppen, want Lazio bezet slechts de achtste plaats in de Serie A.

LEES OOK: Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

Welke club moet Wesley kiezen?

Meest recent

Walgelijk incident na Chaleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

13
13
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

71
71
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

116
116
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

190
190
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

88
88
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

39
39
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

56
56
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

272
272
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

30
30
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

14
14
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

400
400
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

388
388
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

40
40
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

76
76
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

287
287
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

247
247
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

190
190
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

38
38
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

294
294
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

144
144
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

357
357
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

272
272
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

297
297
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

264
264

Meer sportnieuws