'Transferdeal Arsenal en Wesley in de war gestuurd'

door
'Transferdeal Arsenal en Wesley in de war gestuurd'

Club Brugge is bijzonder sterk aan de Play-Offs begonnen, de honger naar een tweede opeenvolgende landstitel is dan ook erg groot op Jan Breydel. Bovendien hebben een aantal spelers nog een extra reden om goed te presteren. Zij willen zich immers in de kijker spelen met oog op een zomertransfer. 


Dat lijkt vooral bij Wesley Moraes het geval, het staat quasi vast dat de Braziliaan komende zomer een nieuwe stap zal zetten in zijn carrière. Alleen is nog lang niet bekend wat zijn bestemming zal worden. Verschillende clubs werden de voorbije weken al genoemd. Daarbij ook Arsenal FC, dat in de Braziliaan een opvolger zou zien voor Danny Welbeck. 

En volgens Tutto Calcio News is die interesse behoorlijk concreet, de Gunners zouden immers een bod van zo'n 16 miljoen euro aan het voorbereiden zijn. Of dat ook voldoende is, zal nog moeten blijken. Club zou namelijk een som van om en bij de 20 miljoen euro verlangen. Ook SS Lazio zou nog steeds in de race zijn, maar bovengenoemd medium betwijfelt of de Romeinen financieel wel sterk genoeg zijn.

UPDATE 14/04

Arsenal vreesde nog steeds de interesse van het Italiaanse Lazio, maar als het puur om budget gaat, liggen de Britten op voorsprong. Volgens Tribal Football zullen de Gunners binnenkort een bod uitbrengen bij Club Brugge voor de Braziliaan. Maar ook Lazio is nog niet volledig van het toneel verdwenen. Cittaceleste meldt namelijk dat de Romeinse topclub nog extra fondsen kan verwerven door de deelname aan de Champions League, wat ook een extra aantrekkingskracht voor Wesley kan zijn. De Italianen zullen zich wel mogen reppen, want Lazio bezet slechts de achtste plaats in de Serie A.

LEES OOK: ‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Welke club moet Wesley kiezen?

Meest recent

Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

19
19
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

126
126
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

155
155
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

697
697
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

153
153
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

57
57
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

69
69
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

124
124
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

202
202
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

116
116
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

95
95
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

349
349
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

314
314
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

343
343
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

58
58
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

179
179
Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

236
236
Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

323
323
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

72
72
Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

74
74
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

294
294
Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

442
442
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

432
432

Meer sportnieuws