'Transferdeal Arsenal en Wesley in de war gestuurd'

door
'Transferdeal Arsenal en Wesley in de war gestuurd'

Club Brugge is bijzonder sterk aan de Play-Offs begonnen, de honger naar een tweede opeenvolgende landstitel is dan ook erg groot op Jan Breydel. Bovendien hebben een aantal spelers nog een extra reden om goed te presteren. Zij willen zich immers in de kijker spelen met oog op een zomertransfer. 


Dat lijkt vooral bij Wesley Moraes het geval, het staat quasi vast dat de Braziliaan komende zomer een nieuwe stap zal zetten in zijn carrière. Alleen is nog lang niet bekend wat zijn bestemming zal worden. Verschillende clubs werden de voorbije weken al genoemd. Daarbij ook Arsenal FC, dat in de Braziliaan een opvolger zou zien voor Danny Welbeck. 

En volgens Tutto Calcio News is die interesse behoorlijk concreet, de Gunners zouden immers een bod van zo'n 16 miljoen euro aan het voorbereiden zijn. Of dat ook voldoende is, zal nog moeten blijken. Club zou namelijk een som van om en bij de 20 miljoen euro verlangen. Ook SS Lazio zou nog steeds in de race zijn, maar bovengenoemd medium betwijfelt of de Romeinen financieel wel sterk genoeg zijn.

UPDATE 14/04

Arsenal vreesde nog steeds de interesse van het Italiaanse Lazio, maar als het puur om budget gaat, liggen de Britten op voorsprong. Volgens Tribal Football zullen de Gunners binnenkort een bod uitbrengen bij Club Brugge voor de Braziliaan. Maar ook Lazio is nog niet volledig van het toneel verdwenen. Cittaceleste meldt namelijk dat de Romeinse topclub nog extra fondsen kan verwerven door de deelname aan de Champions League, wat ook een extra aantrekkingskracht voor Wesley kan zijn. De Italianen zullen zich wel mogen reppen, want Lazio bezet slechts de achtste plaats in de Serie A.

LEES OOK: Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

Welke club moet Wesley kiezen?

Meest recent

Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

15
15
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

96
96
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

153
153
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

36
36
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

401
401
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

302
302
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

124
124
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

426
426
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

405
405
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

71
71
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

312
312
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

557
557
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

190
190
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

232
232
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

308
308
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

304
304
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

367
367
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

552
552
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

191
191
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

305
305
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

504
504
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

389
389
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

208
208
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

454
454
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

350
350

Meer sportnieuws