'Transferdeal Arsenal en Wesley in de war gestuurd'

door
'Transferdeal Arsenal en Wesley in de war gestuurd'

Club Brugge is bijzonder sterk aan de Play-Offs begonnen, de honger naar een tweede opeenvolgende landstitel is dan ook erg groot op Jan Breydel. Bovendien hebben een aantal spelers nog een extra reden om goed te presteren. Zij willen zich immers in de kijker spelen met oog op een zomertransfer. 


Dat lijkt vooral bij Wesley Moraes het geval, het staat quasi vast dat de Braziliaan komende zomer een nieuwe stap zal zetten in zijn carrière. Alleen is nog lang niet bekend wat zijn bestemming zal worden. Verschillende clubs werden de voorbije weken al genoemd. Daarbij ook Arsenal FC, dat in de Braziliaan een opvolger zou zien voor Danny Welbeck. 

En volgens Tutto Calcio News is die interesse behoorlijk concreet, de Gunners zouden immers een bod van zo'n 16 miljoen euro aan het voorbereiden zijn. Of dat ook voldoende is, zal nog moeten blijken. Club zou namelijk een som van om en bij de 20 miljoen euro verlangen. Ook SS Lazio zou nog steeds in de race zijn, maar bovengenoemd medium betwijfelt of de Romeinen financieel wel sterk genoeg zijn.

UPDATE 14/04

Arsenal vreesde nog steeds de interesse van het Italiaanse Lazio, maar als het puur om budget gaat, liggen de Britten op voorsprong. Volgens Tribal Football zullen de Gunners binnenkort een bod uitbrengen bij Club Brugge voor de Braziliaan. Maar ook Lazio is nog niet volledig van het toneel verdwenen. Cittaceleste meldt namelijk dat de Romeinse topclub nog extra fondsen kan verwerven door de deelname aan de Champions League, wat ook een extra aantrekkingskracht voor Wesley kan zijn. De Italianen zullen zich wel mogen reppen, want Lazio bezet slechts de achtste plaats in de Serie A.

LEES OOK: 'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Welke club moet Wesley kiezen?

Meest recent

‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

4
4
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

4
4
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

13
13
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

33
33
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

154
154
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

3
3
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

206
206
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

127
127
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

107
107
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

30
30
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

160
160
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

57
57
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

199
199
Ruben Van Gucht naar VTM: opvallende details lekken uit

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

40
40
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

71
71
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

107
107
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

81
81
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

69
69
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

573
573
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

56
56
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

71
71
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

267
267
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

165
165
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

54
54

Meer sportnieuws