Steunpilaar in problemen bij Club: "Zal niet snel in de ploeg komen"

door
Steunpilaar in problemen bij Club:

Club Brugge is ijzersterk aan Play-Off I begonnen en won zijn drie eerste wedstrijden op redelijk indrukwekkende wijze. Een pluim dus voor Ivan Leko die zijn ploeg net op tijd onder stoom heeft gekregen. Al betekenen die goede prestaties voor bepaalde spelers ook minder goed nieuws.


Marvelous Nakamba bijvoorbeeld, zit momenteel in een lastig parket. De Zimbabwaanse middenvelder was vorig seizoen nog een vaste steunpilaar en had een groot aandeel in de landstitel. Maar mede door het nodige blessureleed en enkele tegenvallende prestaties verloor hij langzaamaan zijn basisplaats. Momenteel staat Nakamba opnieuw dicht bij zijn rentree in de wedstrijdselectie, maar het zal wellicht nog een tijdje duren voor hij weer in de basis verschijnt.

Want in afwezigheid van de Zimbabwaan, heeft Mats Rits zich opgeworpen tot een vaste sterkhouder en het lijkt er niet op dat daar snel verandering in zal komen. "De kans dat Nakamba snel in de ploeg zal komen, is klein, want het is bij Club dringen voor een plaatsje. Arnaut Danjuma en ­Sofyan Amrabat moeten geduldig wachten op een kans en ook Jelle ­Vossen en Kaveh Rezaei zitten meestal werkloos op de bank. ­Leko speelde voor het eerst drie keer op rij met dezelfde ploeg. Na de perfecte negen op negen is er weinig reden om te wisselen", vreest Het Nieuwsblad.

LEES OOK: Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Nakamba is een betere voetballer dan Rits ...

Meest recent

Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

10
10
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

47
47
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

199
199
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

181
181
Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

40
40
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

232
232
El Ouahdi legt zich neer bij enorme teleurstelling

Zakaria El Ouahdi is één van de beste backs van de Belgische competitie, al dan niet ...

347
347
Guardiola achterna? Kompany schuift historische kans opzij

Vincent Kompany kan met Bayern München geschiedenis schrijven. De Belgische oefenmeester kan ...

101
101
‘Klopp weer T1? Europese grootmacht overtuigt Duitser’

Zien we Jurgen Klopp binennkort weer aan de zijlijn als hoofdtrainer? Momenteel is de Duitser de ...

168
168
‘Westerlo vindt opvolger Rommens: harde gesprekken’

Westerlo is op de wintermercato naarstig op zoek naar een nieuwe linksachter. Afgelopen zomer zagen ...

56
56
Michèle Lacroix steelt de show en betovert Engeland

Kevin De Bruyne was de verrassingsgast op het Gala van de Gouden Schoen afgelopen zondag. De Rode ...

104
104
‘Wout Faes pakt vliegtuig richting nieuwe topclub’

Wout Faes krijgt bij de Rode Duivels vaak kritiek, maar in clubverband staat de verdediger op een ...

169
169
Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

De Croky Cup staat weer op het programma en Sporting Charleroi neemt het op tegen Club Brugge. Na ...

306
306
Union heeft beet: nieuwe ruwe diamant is binnen

Union SG is altijd op zoek naar ruwe diamanten op de transfermarkt. De Brusselse club heeft een ...

58
58
Ronaldo door het lint in Saudi-Arabië: weer einde verhaal?

Cristiano Ronaldo is inmiddels al 40 jaar, maar de Portugees is nog één van de ...

109
109
Antwerp-revelatie doet onthulling: “Dat woog op me”

Royal Antwerp FC haalde in 2022 Christopher Scott binnen, maar het ‘juweeltje van ...

168
168
Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Het voetbal wordt meer en meer datagericht. En om de haverklap komen er dan ook lijstjes naar boven ...

336
336
TRANSFERUURTJE: ‘Nainggolan verbaast, RSCA en Club in actie’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

451
451
‘Van der Brempt staat plots voor winterse knaltransfer’

Na zijn vertrek bij Club Brugge heeft Ignace Van der Brempt moeite om ergens een absolute basispion ...

82
82
‘Lammens kent nieuwe T1 bij Man Utd: verrassing van formaat’

Manchester United besloot om Ruben Amorim de laan uit te sturen na een desastreuze periode. The Red ...

191
191
‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

466
466
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

320
320
Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

RSC Anderlecht en Argentijnen, het is een goede mix. Dat is al meermaals uit het verleden gebleken. ...

415
415
Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Nicky Hayen moet Thorsten Fink doen vergeten bij KRC Genk. De Duitser lag goed bij de supporters, ...

436
436
Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Zulte Waregem maakt zich op voor een stevige start van de tweede seizoenshelft. In aanloop daarvan ...

133
133

Meer sportnieuws