Anderlecht-fans spuwen hun gal over uitspraken Verschueren

1271
Anderlecht-fans spuwen hun gal over uitspraken Verschueren

Bij Anderlecht is de bom na de thuisnederlaag tegen Antwerp eindelijk gebarsten. De supporters pikten de nul op negen niet en verzamelden na de match massaal aan het stadion om hun ongenoegen te uiten. Michael Verschueren probeerde hen te kalmeren, maar lijkt met zijn uitspraken in de kranten niet meteen punten gescoord te hebben.


"Het bestuur zit alvast nog in de ontkenningsfase. Hoewel het waarschijnlijk allemaal goed bedoeld was, is het toch hemeltergend te lezen wat het bestuur verkondigt: "We gaan een rustige zomermercato tegemoet" & "We dachten makkelijk Europees voetbal te halen". Dat terwijl zowat de hele wereld al driekwart seizoen het gebrek aan kwaliteit in deze spelerskern uitschreeuwt. Kijken we eigenlijk wel naar dezelfde wedstrijden?", klinkt het immers snoeihard bij Anderlecht-Online.

De fans zien het dan ook somber in. "
Wat is het plan met de club? Wat is de bedoeling van al dat geschuif met de interne postjes? Waar is onze scoutingcel naartoe? Zijn er financiële problemen en zo ja, hoe groot zijn ze? In ieder geval, de financiële problemen zullen volgend seizoen sowieso snel opduiken. Het missen van Europees voetbal heeft een budgettaire impact. Sponsors, fans en VIPS zullen niet geneigd zijn meer neer te tellen voor het erbarmelijk schouwspel dat ze tweewekelijks te zien krijgen. De spelerskern ten gelde maken, lijkt - op een aantal uitzonderingen na - ook onmogelijk. Laat ons in ieder geval maar hopen dat de ontkenningsfase aan de top van onze club niet te lang meer duurt, want er zal een uitermate briljant plan nodig zijn om deze malaise op korte termijn te keren. Kortom, beste bestuur: we stellen de vraag nog eens: Wat is jullie plan? Wat is jullie visie?"

LEES OOK: Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

Terechte kritiek?

Meest recent

Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

3
3
Hommeles bij Club: ware reden afwezigheid Diakhon bekend

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

151
151
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

113
113
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

687
687
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

122
122
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

13
13
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

179
179
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

9
9
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

64
64
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

245
245
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

170
170
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

120
120
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

252
252
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

115
115
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

53
53
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

129
129
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

408
408
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

117
117
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

49
49
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

273
273
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

514
514
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

115
115
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

127
127
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

91
91

Meer sportnieuws