Lijdensweg pas begonnen: "Worden dramatisch PO's voor Anderlecht"

268 stemmen
Lijdensweg pas begonnen:

RSC Anderlecht trok na een goed einde van de reguliere competitie met het nodige vertrouwen richting Play-Offs toe, maar amper drie wedstrijden later is de crisis alweer compleet. Na KRC Genk en Club Brugge, toonde nu zelfs rechtstreekse concurrent Antwerp zich te sterk. En dan moet vrijdag de helse verplaatsing naar Standard nog volgen.


Het heeft er dus alle schijn van dat de lijdensweg van Paars-Wit nog maar pas begonnen is. Ook analist Marc Degryse vreest het ergste voor zijn ex-club. "Echt, dit dreigen rampzalige play-offs te worden voor Anderlecht. Als je een wedstrijd tegen een directe concurrent voor de vierde plek niet kunt winnen, zak je nog dieper weg. Van alle ploegen uit play-off 1 maakte het tot dusver trouwens de slechtste indruk. Daarom vrees ik echt dat ze voor het eerst in 55 jaar geen Europees ticket zullen halen."

Het viel dan ook te voorspellen dat supporters vroeg of laat in opstand gingen komen en zondag was het zover. Voor de zoveelste keer dit seizoen is het crisis in het Park. "Groter kan de crisis niet worden. Anderlecht heeft normaal de fierste supporters van het land. Wel, ik ben er zeker van dat ze nu beschaamd zijn. Dit Anderlecht kan amper nog een kans versieren in een thuiswedstrijd en verloor al zestien keer. Dan is de club wel heel erg ziek. De fundamenten van de ploeg zijn gewoon niet goed genoeg", aldus Degryse in Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Denkt u dat RSCA de trein in deze PO's nog op de rails krijgt?

Meest recent

Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

10
10
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

83
83
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

21
21
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

237
237
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

243
243
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

314
314
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

123
123
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

92
92
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

157
157
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

726
726
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

434
434
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

361
361
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

263
263
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

45
45
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

36
36
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

754
754
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

587
587
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

128
128
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

360
360
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

88
88
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

457
457
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

391
391
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

161
161
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

155
155

Meer sportnieuws