Mazzu time zorgt voor perfecte hold up van Charleroi in Oostkanton

door
Mazzu time zorgt voor perfecte hold up van Charleroi in Oostkanton

Na een zoutloze bedoening heeft Charleroi in de slotminuut nog de zege gepakt op het veld van Eupen. Een zwak bezoekend elftal lag gedurende heel de tweede helft onder maar dankzij 'Mazzu-time' behoudt het een kans op groepswinst in play-off II.

Eupen en Charleroi sloten de speeldag af 'Am Kehrweg'. Voor de Karolo's is het een seizoen om snel te vergeten: geen Play-Off I en ook in deze nacompetitie lijken de kansen al verkeken na een nul op zes. Dan vergaat het de Panda's wat beter, de redding hebben ze al bewerkstelligd en in Play-Off II pakte het voorlopig drie op zes.
Slaapverwekkende vertoning in Oostkanton
De eerste helft leek alvast een maat voor niks, pas na een halfuur spelen creëerde Osimhen de eerste mogelijkheid voor Charleroi, zijn schot was echter niet gekadreerd. De thuisploeg liet voorlopig niets zien voor de weinige supporters die aanwezig waren. Op slag van rust kreeg kapitein Garcia vanop vrije trap toch een enorme mogelijkheid, zijn plaatsbal vloog tegen het doelhout. Halfweg stond het logischerwijs nog 0-0.

Garcia is aan zijn laatste wedstrijden bezig in de Belgische competitie.
Eupen doet gooi naar de zege maar pakt nul punten
Na de rust was de eerste goede kans voor de thuisploeg, Ocansey schoot op een bezoekende verdediger, in de herneming besloot Blondelle over. Ook de volgende goede kans was voor Eupen, deze keer besloot Toyokawa in de handen van doelman Penneteau. Charleroi liet werkelijk niets zien en op tien minuten van het einde vloog een nieuwe kans voor Schouterden maar nipt naast de verkeerde kant van de paal. Uiteindelijk pakte Charleroi in de slotminuut nog de zege door een knap doelpunt van Perbet. De perfecte hold-up en eindelijk nog eens Mazzu-time voor Charleroi.
Scoreverloop:
0-1 (90+2') Perbet

LEES OOK: Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

Meest recent

Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

19
19
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

20
20
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

10
10
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

36
36
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

172
172
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

139
139
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

18
18
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

91
91
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

130
130
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

272
272
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

205
205
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

21
21
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

334
334
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

73
73
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

20
20
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

186
186
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

63
63
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

96
96
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

56
56
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

205
205
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

72
72
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

395
395
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

68
68
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

46
46
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

43
43

Meer sportnieuws