TRANSFERUURTJE: Vermaelen, Lukaku, Vanheusden en Meunier lonken naar transfer

325 stemmen
TRANSFERUURTJE: Vermaelen, Lukaku, Vanheusden en Meunier lonken naar transfer

Terwijl de ontknoping van de competities in binnen- en buitenland volop aan de gang is, wordt in de bestuurskamers al druk gewerkt naar de komende zomermercato toe. Die opent pas binnen enkele weken, maar nu al wemelt het van de geruchten en berichten over nakende deals. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Zinho Vanheusden speelt volgend seizoen mogelijk niet meer voor Standard. Inter Milaan zou de jonge centrale verdediger willen verkopen om extra geld in het laatje te brengen.

Bij Anderlecht hopen ze dat Ryota Morioka weldra terug fit is en in de basis start. Als hij nog één keer start, treedt er een clausule in werking waardoor Charleroi 1,5 miljoen euro aan Anderlecht zal betalen en definitief eigenaar is van de middenvelder.



BUITENLAND
Manchester United
is bereid om mee te werken aan een transfer van Romelu Lukaku, maar de club wil 87 miljoen euro. Inter Milaan is de topkandidaat, maar ook AC Milan en Juventus tonen interesse. Met dat geld zou Man Utd Thomas Meunier willen weghalen bij PSG, waar hij nog maar één jaar contract heeft. The Mancunians hebben de interesse in Gareth Bale dan weer stopgezet om voluit te gaan voor de jonge talenten Callum Hudson-Odoi (Chelsea) en Jadon Sancho (Dortmund).

FC Barcelona
is ook wat van plan de komende mercato. Thomas Vermaelen mag gratis weg, maar dat is slechts een voetnoot. De club zou in de zomer graag Matthijs De Ligt (Ajax) in de plaats van de Rode Duivel willen zetten.

Er is dus veel nieuws over de Rode Duivels, want ook Dedryck Boyata gaat een transfer versieren. Hij gaat Celtic transfervrij verlaten en Hertha Berlijn is een grote kandidaat om hem over te nemen. Uiteraard mag ook Eden Hazard niet ontbreken. De saga duurt voort en Chelsea wil nog steeds meer dan 100 miljoen euro en de eerdere berichten dat een akkoord nakende is, kloppen niet.

In Italië zien ze José Mourinho voorlopig niet terug. Hij had zich aangeboden bij zijn ex-club Inter Milaan, maar daar gaan ze voluit voor Antonio Conte.

LEES OOK: Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”
202

Zullen veel Rode Duivels van club gaan veranderen in de zomer?

Meest recent

WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

19
19
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

2462
2462
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

28
28
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

40
40
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

118
118
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

43
43
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

128
128
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

42
42
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

16
16
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

147
147
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

160
160
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

156
156
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

94
94
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

32
32
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

107
107
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

114
114
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

107
107
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

118
118
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

230
230
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

46
46
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

169
169
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

355
355
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

404
404
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

387
387
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

71
71

Meer sportnieuws