TRANSFERUURTJE: Vermaelen, Lukaku, Vanheusden en Meunier lonken naar transfer

door
TRANSFERUURTJE: Vermaelen, Lukaku, Vanheusden en Meunier lonken naar transfer

Terwijl de ontknoping van de competities in binnen- en buitenland volop aan de gang is, wordt in de bestuurskamers al druk gewerkt naar de komende zomermercato toe. Die opent pas binnen enkele weken, maar nu al wemelt het van de geruchten en berichten over nakende deals. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Zinho Vanheusden speelt volgend seizoen mogelijk niet meer voor Standard. Inter Milaan zou de jonge centrale verdediger willen verkopen om extra geld in het laatje te brengen.

Bij Anderlecht hopen ze dat Ryota Morioka weldra terug fit is en in de basis start. Als hij nog één keer start, treedt er een clausule in werking waardoor Charleroi 1,5 miljoen euro aan Anderlecht zal betalen en definitief eigenaar is van de middenvelder.



BUITENLAND
Manchester United
is bereid om mee te werken aan een transfer van Romelu Lukaku, maar de club wil 87 miljoen euro. Inter Milaan is de topkandidaat, maar ook AC Milan en Juventus tonen interesse. Met dat geld zou Man Utd Thomas Meunier willen weghalen bij PSG, waar hij nog maar één jaar contract heeft. The Mancunians hebben de interesse in Gareth Bale dan weer stopgezet om voluit te gaan voor de jonge talenten Callum Hudson-Odoi (Chelsea) en Jadon Sancho (Dortmund).

FC Barcelona
is ook wat van plan de komende mercato. Thomas Vermaelen mag gratis weg, maar dat is slechts een voetnoot. De club zou in de zomer graag Matthijs De Ligt (Ajax) in de plaats van de Rode Duivel willen zetten.

Er is dus veel nieuws over de Rode Duivels, want ook Dedryck Boyata gaat een transfer versieren. Hij gaat Celtic transfervrij verlaten en Hertha Berlijn is een grote kandidaat om hem over te nemen. Uiteraard mag ook Eden Hazard niet ontbreken. De saga duurt voort en Chelsea wil nog steeds meer dan 100 miljoen euro en de eerdere berichten dat een akkoord nakende is, kloppen niet.

In Italië zien ze José Mourinho voorlopig niet terug. Hij had zich aangeboden bij zijn ex-club Inter Milaan, maar daar gaan ze voluit voor Antonio Conte.

LEES OOK: Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Zullen veel Rode Duivels van club gaan veranderen in de zomer?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

149
149
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

38
38
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

94
94
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

22
22
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

93
93
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

189
189
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

167
167
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

66
66
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

138
138
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

62
62
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

52
52
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

107
107
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

301
301
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

257
257
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

146
146
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

512
512
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

398
398
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1361
1361
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

713
713
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

255
255
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

188
188
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

395
395
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

178
178
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

352
352

Meer sportnieuws