TRANSFERUURTJE: Vermaelen, Lukaku, Vanheusden en Meunier lonken naar transfer

door
TRANSFERUURTJE: Vermaelen, Lukaku, Vanheusden en Meunier lonken naar transfer

Terwijl de ontknoping van de competities in binnen- en buitenland volop aan de gang is, wordt in de bestuurskamers al druk gewerkt naar de komende zomermercato toe. Die opent pas binnen enkele weken, maar nu al wemelt het van de geruchten en berichten over nakende deals. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Zinho Vanheusden speelt volgend seizoen mogelijk niet meer voor Standard. Inter Milaan zou de jonge centrale verdediger willen verkopen om extra geld in het laatje te brengen.

Bij Anderlecht hopen ze dat Ryota Morioka weldra terug fit is en in de basis start. Als hij nog één keer start, treedt er een clausule in werking waardoor Charleroi 1,5 miljoen euro aan Anderlecht zal betalen en definitief eigenaar is van de middenvelder.



BUITENLAND
Manchester United
is bereid om mee te werken aan een transfer van Romelu Lukaku, maar de club wil 87 miljoen euro. Inter Milaan is de topkandidaat, maar ook AC Milan en Juventus tonen interesse. Met dat geld zou Man Utd Thomas Meunier willen weghalen bij PSG, waar hij nog maar één jaar contract heeft. The Mancunians hebben de interesse in Gareth Bale dan weer stopgezet om voluit te gaan voor de jonge talenten Callum Hudson-Odoi (Chelsea) en Jadon Sancho (Dortmund).

FC Barcelona
is ook wat van plan de komende mercato. Thomas Vermaelen mag gratis weg, maar dat is slechts een voetnoot. De club zou in de zomer graag Matthijs De Ligt (Ajax) in de plaats van de Rode Duivel willen zetten.

Er is dus veel nieuws over de Rode Duivels, want ook Dedryck Boyata gaat een transfer versieren. Hij gaat Celtic transfervrij verlaten en Hertha Berlijn is een grote kandidaat om hem over te nemen. Uiteraard mag ook Eden Hazard niet ontbreken. De saga duurt voort en Chelsea wil nog steeds meer dan 100 miljoen euro en de eerdere berichten dat een akkoord nakende is, kloppen niet.

In Italië zien ze José Mourinho voorlopig niet terug. Hij had zich aangeboden bij zijn ex-club Inter Milaan, maar daar gaan ze voluit voor Antonio Conte.

LEES OOK: Stankovic schenkt klare wijn over transfer naar Inter

Zullen veel Rode Duivels van club gaan veranderen in de zomer?

Meest recent

Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

6
6
Ruben Van Gucht neemt héél grote beslissing in Rome

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

9
9
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

22
22
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

164
164
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

101
101
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

116
116
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

75
75
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

290
290
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

157
157
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

141
141
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

400
400
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

139
139
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

152
152
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

31
31
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

255
255
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

250
250
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

333
333
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

132
132
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

296
296
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

183
183
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

120
120
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

273
273
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

43
43
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

183
183
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

121
121

Meer sportnieuws