RSCA'er op de vingers getikt: "Het neigt naar arrogantie"

door
RSCA'er op de vingers getikt:

RSC Anderlecht kende een goede tweede helft tegen Club Brugge, maar ging uiteindelijk toch met 2-3 ten onder. Een nederlaag die het vooral te danken had aan individuele foutjes. De eerste treffer van Blauw-Zwart kwam bijvoorbeeld op naam van Thomas Didillon, die het doelpunt inleidde met een dramatische inspeelpass.


Een week eerder was de Fransman ook al tegen KRC Genk in de fout gegaan. Clubboegbeeld Filip De Wilde tikt de doelman dan ook op de vingers. "Hij wilde bewijzen dat zijn foutje in Genk hem niet deerde en dat hij dezelfde pass nog eens aandurfde. Dat is zoveel ­zelfvertrouwen hebben dat het neigt naar arrogantie. Didillon heeft nochtans een goeie linker. Hij moet de knop nu weer omdraaien", klinkt het in Het Nieuwsblad.

Voor Didillon is het uiteraard jammer, want voorts speelt hij wel een sterk seizoen. Maar ook intern mag hij zich aan een gesprek verwachten, dat bevestigde coach Fred Rutten vrijdagmiddag op zijn persbabbel. "We moeten hem eerst even tot rust laten komen en dan zal ik met hem spreken. Gezien zijn jonge leeftijd – 22 – moeten we hem vooral steunen en helpen."

LEES OOK: ‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

Didillon behoort bij de vijf beste doelmannen in de Jupiler Pro League ...

Meest recent

Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

40
40
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

26
26
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

9
9
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

17
17
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

32
32
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

163
163
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

155
155
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

71
71
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

297
297
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

107
107
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

196
196
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

103
103
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

87
87
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

73
73
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

63
63
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

248
248
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

133
133
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

126
126
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

38
38
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

364
364
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

166
166
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

46
46
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

87
87
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

436
436
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

49
49

Meer sportnieuws