'Club verliest ook tweede uitblinker: miljoenentransfer wenkt'

843
'Club verliest ook tweede uitblinker: miljoenentransfer wenkt'

Club Brugge boekte donderdagavond na 21 jaar eindelijk nog eens een competitiezege op het veld van aartsrivaal Anderlecht. Naast Wesley Moraes en Emmanuel Dennis, wist ook Arnaut Danjuma zijn steentje bij te dragen met een knap doelpunt. De winger lijkt langzaam maar zeker weer naar zijn topniveau toe te groeien.


Door zijn maandenlange afwezigheid wegens blessureleed, is het aan Danjuma om deze PO's te bewijzen dat zijn sterke seizoensstart geen toevalstreffer was. En dan vooral tegenover de geïnteresseerde clubs uit het buitenland. Want volgens Het Nieuwsblad blijft het wel degelijk de bedoeling dat de Nederlander komende zomer meteen weer een stapje hoger zet. "Als Danjuma de lijn doortrekt en wervelende Play-Offs speelt, staan de grote clubs straks in de rij. Opnieuw wenkt een miljoenentransfer voor Club", schrijft men.

Iets wat Danjuma zelf ook niet ontkent, maar hij benadrukt wel dat hij absoluut eerst de titel wil pakken met Blauw-Zwart. "Iedereen weet dat ik ambitie heb en ik ben daar ­altijd eerlijk over geweest. Maar ik loop niet op de zaken vooruit. ­Momenteel ben ik een speler van Club Brugge, de rest zien we wel na het seizoen. Natuurlijk charmeert die interesse. Ik lees het wel, maar momenteel heb ik maar één doel: de titel pakken met Club Brugge."

Interesse vanuit het buitenland lijkt alvast geen probleem. AC Milan werd afgelopen winter al uitvoerig genoemd, vanuit zijn vaderland zou Ajax hem ook volgen. Maar daar wil Danjuma voorlopig niets van weten. "Momenteel weet ik van niets en mijn management moet nu niet met geïnteresseerde ploegen op de proppen komen. Mijn focus ligt nu op de Play-Offs."

LEES OOK: Excuses bij Zulte Waregem na 'afschuwelijke avond'

Wie zou het grootste verlies zijn voor Club?

Meest recent

Club Brugge-Lens krijgt staartje: groter drama voorkomen

In de Champions League maakte Club Brugge deze week opnieuw indruk met een 3-0-zege tegen RC Lens. ...

144
144
Excuses bij Zulte Waregem na 'afschuwelijke avond'

Zulte Waregem was goed aan het seizoen begonnen. Maar de laatste weken is de West-Vlaamse club aan ...

40
40
Hazard spoelt Brugse kater door; persona non grata held Altético

In de Spaanse La Liga heeft Atlético Madrid zijn tweede plaats verstevigd. Dankzij een ...

49
49
Westerlo en Beveren gelijk na episch duel; nieuwe dreun Essevee

KVC Westerlo en SK Beveren hebben voor hét spektakelstuk van de 9de speeldag in de Jupiler ...

36
36
Wedergeboorte Antwerp: "Zeer lastige weken"

Royal Antwerp FC lijkt stilaan uit een dal te kruipen. Zaterdagnamiddag boekte de Great Old zelfs ...

46
46
'Club ontketent titanenduel: nationaal record aan diggelen'

Door Christos Tzolis voor liefst 40 miljoen euro aan Arsenal FC te verkopen, wist Club Brugge ...

312
312
Gewaagde zet Bruno: Anderlecht-duo moet op tanden bijten

Na de Europese zege op Jagiellonia Bialystok, is de sfeer rond RSC Anderlecht alweer gekeerd. Al ...

334
334
Allegri door het lint in verhitte clash; nieuwe leider Bundesliga

SSC Napoli heeft het nagelaten een gouden zaak te doen in de Serie A. In de topper tegen AS Roma ...

64
64
Tessa Wullaert ziet één groot probleem bij Deschacht

De storm rond de Red Flames ging de laatste weken maar niet liggen. Eerst was er een aangebrand ...

85
85
Drama Penders! Owngoal én nederlaag bij PL-basisdebuut

Mike Penders heeft een basisdebuut in de Premier League beleefd om snel te vergeten. De Rode Duivel ...

75
75
Kater voor Simons: Lommel pikt gouden punt in 96ste minuut

Het OH Leuven van coach Timmy Simons heeft zaterdagavond een flinke tik te verwerken gekregen. Tegen ...

27
27
‘Einde Bayern voor superster na ruzie met Kompany’

Bij Bayern München hangt een donkere wolk boven de grootste ster van de ploeg. Vincent Kompany ...

209
209
Burnley zet Hayen op straat na dramatische reeks

Burnley heeft zopas meegedeeld dat Nicky Hayen is ontslagen. Hij verloor vandaag met 4-1 van ...

120
120
Charleroi incasseert tik: "Antwerp leerde ons die les"

Antwerp heeft zaterdag zonder al te veel problemen afgerekend met een zwak Charleroi. De Great Old ...

44
44
Compper haalt opgelucht adem: "Geweldig!"

Royal Antwerp FC heeft het crisisspook weg kunnen jagen. Er was de glansloze bekerkwalificatie, maar ...

62
62
Boskamp looft Anderlecht, maar plaatst één grote kanttekening

Johan Boskamp is onder de indruk van het Europese optreden van Anderlecht. Paars-wit maakte indruk ...

110
110
Druk stijgt bij Standard: "Opboksen tegen schuldenlast"

De crisis loert bij Standard toch wel om de hoek. De Rouches hebben de ambitie om voor een Europees ...

141
141
Betaalde Anderlecht te veel? "Ik was toch verrast..."

Michael Zewlakow begrijpt niet helemaal waarom Anderlecht vijf miljoen euro neertelde voor Lukas ...

161
161
Smaakmaker Patro: "Stoppen? Zou niet weten waarom"

Een enkel- en kuitbeenbreuk, vijf maanden revalidatie en een aflopend contract bij Patro Eisden. ...

19
19
Arsenal gooit titelstrijd helemaal open in Premier League

Manchester City ging onderuit tegen Aston Villa, waardoor Arsenal een zeer goede zaak kunnen doen. ...

22
22
Antwerp viert feest en stuurt Charleroi puntenloos terug

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er om 16u een aantal matchen op het ...

50
50
Verschaeren met eerste goal, Leipzig pakt de zege

In de Bundesliga stonden er namiddag vijf wedstrijden op het programma. Geen topclubs, want die ...

105
105
Simons onthult: "Sprak twee keer met die JPL-club"

Timmy Simons had de voorbije jaren zomaar trainer van Lommel SK kunnen worden. De huidige coach van ...

49
49
Mourinho slaat en zalft naar Barça: "Worden we ook moe van"

José Mourinho temperde zaterdag de verwachtingen voor de Clásico tegen FC Barcelona. ...

51
51
Uli Hoeness komt met zeer straffe Kompany-uitspraak

Vincent Kompany heeft Bayern München helemaal overtuigd. Dat blijkt nog maar eens uit de ...

367
367

Meer sportnieuws