'Club verliest ook tweede uitblinker: miljoenentransfer wenkt'

door
'Club verliest ook tweede uitblinker: miljoenentransfer wenkt'

Club Brugge boekte donderdagavond na 21 jaar eindelijk nog eens een competitiezege op het veld van aartsrivaal Anderlecht. Naast Wesley Moraes en Emmanuel Dennis, wist ook Arnaut Danjuma zijn steentje bij te dragen met een knap doelpunt. De winger lijkt langzaam maar zeker weer naar zijn topniveau toe te groeien.


Door zijn maandenlange afwezigheid wegens blessureleed, is het aan Danjuma om deze PO's te bewijzen dat zijn sterke seizoensstart geen toevalstreffer was. En dan vooral tegenover de geïnteresseerde clubs uit het buitenland. Want volgens Het Nieuwsblad blijft het wel degelijk de bedoeling dat de Nederlander komende zomer meteen weer een stapje hoger zet. "Als Danjuma de lijn doortrekt en wervelende Play-Offs speelt, staan de grote clubs straks in de rij. Opnieuw wenkt een miljoenentransfer voor Club", schrijft men.

Iets wat Danjuma zelf ook niet ontkent, maar hij benadrukt wel dat hij absoluut eerst de titel wil pakken met Blauw-Zwart. "Iedereen weet dat ik ambitie heb en ik ben daar ­altijd eerlijk over geweest. Maar ik loop niet op de zaken vooruit. ­Momenteel ben ik een speler van Club Brugge, de rest zien we wel na het seizoen. Natuurlijk charmeert die interesse. Ik lees het wel, maar momenteel heb ik maar één doel: de titel pakken met Club Brugge."

Interesse vanuit het buitenland lijkt alvast geen probleem. AC Milan werd afgelopen winter al uitvoerig genoemd, vanuit zijn vaderland zou Ajax hem ook volgen. Maar daar wil Danjuma voorlopig niets van weten. "Momenteel weet ik van niets en mijn management moet nu niet met geïnteresseerde ploegen op de proppen komen. Mijn focus ligt nu op de Play-Offs."

LEES OOK: Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Wie zou het grootste verlies zijn voor Club?

Meest recent

Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

73
73
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

68
68
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

449
449
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

46
46
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

64
64
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

183
183
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

100
100
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

314
314
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

140
140
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

174
174
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

138
138
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

202
202
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

236
236
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

164
164
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

175
175
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

42
42
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

320
320
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

566
566
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

342
342
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

183
183
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

67
67
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

169
169
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

136
136
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

481
481
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

161
161

Meer sportnieuws