'Club verliest ook tweede uitblinker: miljoenentransfer wenkt'

843
'Club verliest ook tweede uitblinker: miljoenentransfer wenkt'

Club Brugge boekte donderdagavond na 21 jaar eindelijk nog eens een competitiezege op het veld van aartsrivaal Anderlecht. Naast Wesley Moraes en Emmanuel Dennis, wist ook Arnaut Danjuma zijn steentje bij te dragen met een knap doelpunt. De winger lijkt langzaam maar zeker weer naar zijn topniveau toe te groeien.


Door zijn maandenlange afwezigheid wegens blessureleed, is het aan Danjuma om deze PO's te bewijzen dat zijn sterke seizoensstart geen toevalstreffer was. En dan vooral tegenover de geïnteresseerde clubs uit het buitenland. Want volgens Het Nieuwsblad blijft het wel degelijk de bedoeling dat de Nederlander komende zomer meteen weer een stapje hoger zet. "Als Danjuma de lijn doortrekt en wervelende Play-Offs speelt, staan de grote clubs straks in de rij. Opnieuw wenkt een miljoenentransfer voor Club", schrijft men.

Iets wat Danjuma zelf ook niet ontkent, maar hij benadrukt wel dat hij absoluut eerst de titel wil pakken met Blauw-Zwart. "Iedereen weet dat ik ambitie heb en ik ben daar ­altijd eerlijk over geweest. Maar ik loop niet op de zaken vooruit. ­Momenteel ben ik een speler van Club Brugge, de rest zien we wel na het seizoen. Natuurlijk charmeert die interesse. Ik lees het wel, maar momenteel heb ik maar één doel: de titel pakken met Club Brugge."

Interesse vanuit het buitenland lijkt alvast geen probleem. AC Milan werd afgelopen winter al uitvoerig genoemd, vanuit zijn vaderland zou Ajax hem ook volgen. Maar daar wil Danjuma voorlopig niets van weten. "Momenteel weet ik van niets en mijn management moet nu niet met geïnteresseerde ploegen op de proppen komen. Mijn focus ligt nu op de Play-Offs."

LEES OOK: Bassette schiet plots poorten naar knaltransfer open

Wie zou het grootste verlies zijn voor Club?

Meest recent

'Schok op Sclessin: straffe terugkeer bij Standard'

Bij Standard gaan ze momenteel door een lastige periode. De Rouches blikken terug op vier ...

2
2
Yamal breekt stilte na Gouden Bal: "Het komt eraan"

Maandagavond werd de Gouden Bal uitgereikt en die kende toch een verrassende laureaat. Het was ...

8
8
'Lukaku krijgt oude bekende (voorlopig) als trainer'

Romelu Lukaku was bij Napoli in een vervelende situatie beland na zijn blessure en koos daarom in de ...

17
17
'Strijd om smaakmaker Charleroi is helemaal los'

Charleroi leed vorig weekend dan wel verrassend zijn tweede nederlaag van het seizoen door een 3-0 ...

12
12
Leko zet smaakmaker onder druk: "Cruciaal seizoen voor hem"

Club Brugge is alweer aan een zeer sterk seizoen bezig. Het pronkt in de competitie met een zeer ...

123
123
Roemloze exit Bruno bij Anderlecht? "Met deze coach..."

De 4-0-nederlaag van Anderlecht bij AA Gent kwam hard aan in Brussel. Paars-wit creëerde wel ...

199
199
KRC Genk met luxeprobleem: "Thorup moet dat proberen"

KRC Genk wist een zes op zes te halen in de Jupiler Pro League en plaatste zich in de Croky Cup. ...

62
62
'Anderlecht in brand: Coucke moeit zich met ontslag Bruno’

Vitor Bruno mag voorlopig blijven bij Anderlecht. Toch zit de top van de club niet meer op ...

529
529
Tessa Wullaert na ontmoeting met Ronaldo: "Ik vind hem..."

Tessa Wullaert is de beste Belgische voetbalster ooit. Dat is al jaren duidelijk. Ze eindigde ...

175
175
Verhuurde spelers: Antwerp-huurling komt boven water

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

71
71
Andere Belg steelt show naast Godts: "Man Utd, haal hem!"

In Frankrijk heeft PSG een zeer goede zaak gedaan, want ze wonnen de topper tegen Olympique Lyon met ...

63
63
'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten overtuigd'

De wintermercato opent pas binnen een aantal maanden zijn deuren, maar nu al wordt er volop ...

172
172
Met dank aan Baro: extra troef voor AA Gent in titelrace

Na de teleurstellingen in de beker en Europa rechtte AA Gent op knappe wijze de rug tegen ...

269
269
Club Brugge zet grote stap: stadionwerken van start

Juridisch moeten er nog altijd een aantal zaken worden uitgeklaard, maar in de tussentijd blijft ...

483
483
Laatste kans verkeken: einde verhaal bij Anderlecht?

Vitor Bruno lijkt soms wel Russische roulette te spelen, want telkens is het koffiedik kijken ...

337
337
Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Op het gala van de Gouden Bal kaapte Spanje het leeuwendeel van de prijzen weg, maar de hoofdvogel ...

304
304
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: bod van 70 (!) miljoen'

Carlos Forbs verkeert eveneens in bloedvorm, maar dé man van het moment bij Club Brugge is ...

785
785
Grote schoonmaak Anderlecht: zestal weg in januari?

Na de zware nederlaag in Gent is het plots alweer crisis bij RSC Anderlecht. De meeste pijlen worden ...

692
692
Onverwachte BV steunt Van Gucht om liefdesleven: "Dappere ridder"

Ruben Van Gucht heeft van zijn privéleven bijna een publiek personage gemaakt. Terwijl de ene ...

14
14
Mbappé-rel escaleert: Real Madrid-ster door het stof

De rel rond Kylian Mbappé en zijn uitspraken over voormalige Chinese leider Mao Zedong ...

83
83
Diakhon krijgt volle laag na opstootje: “Kleuterklasgedrag!”

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

319
319
Tielemans hoort verbazingwekkend verdict bij Man Utd

Manchester United zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. Michael Carrick staat zwaar ...

111
111
Filip Joos in oog van de storm: "Hoe ver tot VRT ingrijpt?"

Filip Joos doet het weer. De voetbalcommentator van de VRT ligt opnieuw onder vuur na politieke ...

306
306
Familie Yamal verteert Ballon d'Or niet: uithaal naar Kane

Lamine Yamal behoorde tot één van de grote favorieten voor de Ballon d’Or, maar ...

1461
1461
Messoudi krijgt ferme waarschuwing bij Beerschot: “Frappant”

Beerschot staat aan de leiding in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten werden vooraf als grote ...

129
129

Meer sportnieuws