Lamkel Zé vertelt de waarheid over gevecht met Van Damme

door
Lamkel Zé vertelt de waarheid over gevecht met Van Damme

Royal Antwerp FC werd in aanloop naar de Play-Offs geconfronteerd met een vervelend incident. Op training was het immers tot een handgemeen gekomen tussen sterkhouders Jelle Van Damme en Didier Lamkel Zé. Die eerste hield zelfs een blauw oog over aan de uithaal van zijn Kameroense ploegmaat.


Van Damme en coach Laszlo Bölöni reageerden inmiddels al op het voorval. Maar nu geeft ook Lamkel Zé zijn versie van de feiten. "Ik doe geen vlieg kwaad, toch niet als ze mij met rust laten. Maar als iemand mij lastigvalt of problemen zoekt, zal ik wel reageren. Zo ging het bij mijn vorige club Niort ook. Ik voelde me daar goed, maar had een oudere ploegmaat die niet veel meer mocht meedoen en die op training dan maar ­iedereen trappen gaf, zonder zich te excuseren. Toen heb ik ook eens gereageerd. Het was een gelijkaardig geval als met ­Jelle", klinkt het bij Het Nieuwsblad.

Lamkel Zé kon het dus niet verkroppen dat Van Damme er iets te stevig invloog op training. Eenmaal hij zijn geduld verloor gingen de poppen aan het dansen. "Kijk, Jelle en ik liggen elkaar niet – dat kan gebeuren. Maar doordat we altijd op het scherp van de snee trainden, moest ik ook geregeld tikken van hem incasseren. En toen hij me in die week voor Kortrijk tackelde, werd het me te veel. De coach had het gezien, maar reageerde er niet op. Ik zei hem dat het genoeg was, dat ik zoiets niet accepteer."

En toen het niet veel later opnieuw tot een botsing kwam, sloegen de stoppen bij Lamkel Zé helemaal door. "Ik wou de training ook verlaten, maar de ploegmaats spoorden me aan om terug te keren. Meteen daarna maakte hij echter exact dezelfde fout. Ik werd woest, kon me niet meer beheersen en heb hem een slag gegeven."

LEES OOK: Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

🚀

Was één wedstrijd schorsing en een boete voldoende als sanctie voor Lamkel Zé?

Meest recent

Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

0
0
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

14
14
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

27
27
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

50
50
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

31
31
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

221
221
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

187
187
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

158
158
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

189
189
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

152
152
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

37
37
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

56
56
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

42
42
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

151
151
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

102
102
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

28
28
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

204
204
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

250
250
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

61
61
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

138
138
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

447
447
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

66
66
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

359
359
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

251
251
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

95
95

Meer sportnieuws