"Genk mag zich niet laten opjagen door de grootspraak uit Brugge"

door

KRC Genk zag zijn voorsprong in Play-Off I de afgelopen dagen gevoelig krimpen. De Limburgers gingen immers zelf onderuit op het veld van Antwerp, terwijl achtervolgers Club Brugge en Standard wel de volle buit pakten op verplaatsing. En dus mag er zaterdagavond absoluut niet verloren worden wanneer AA Gent op bezoek komt in de Luminus Arena.


Maar ondanks de tegenvallende uitslagen hoeft Genk zich niet ongerust te maken volgens Roger Cox, ervaren journalist en clubwatcher bij Het Belang van Limburg. Daarvoor is het geleverde spel immers nog veel te goed. "Antwerp-trainer Bölöni noemde Genk afgelopen dinsdag nog steeds de best voetballende ploeg in België. Het is nu het moment voor Genk om dat te tonen. En om de concurrenten Club Brugge en Standard onder druk te zetten voor hun onderlinge duel van maandag."

Ondertussen raadt Cox de club aan om het hoofd koel te houden, ongeacht wat de concurrenten verkondigen. "Wat ze in Genk absoluut niet mogen doen, is zich laten opjagen door de grootspraak die stilaan toch vanuit Brugge begin op te borrelen. Het klopt dat Brugge in een goede flow zit. Maar het toonde in Anderlecht ook momenten van zwakte en is zeker nog niet de machine die sommige ervan maken. Om coach Ivan Leko niet te noemen. Die zei dat Club bij rust 5-0 of 6-0 had kunnen voorstaan, wij plaatsen daar tegenover dat het op het einde ook 3-3 had kunnen staan."

LEES OOK: 'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

Leko schat zijn ploeg veel te hoog in ...

Meest recent

2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

8
8
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

129
129
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

71
71
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

180
180
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

296
296
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

86
86
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

327
327
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

31
31
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

150
150
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

153
153
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

391
391
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

103
103
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

251
251
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

268
268
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

90
90
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1926
1926
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

479
479
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

216
216
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

164
164
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

683
683
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

72
72
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

31
31
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

48
48
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

125
125
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

404
404

Meer sportnieuws