'Club krijgt belangrijk nieuws van Arsenal over toptransfer'

561 stemmen
'Club krijgt belangrijk nieuws van Arsenal over toptransfer'

In Play-Off I staat donderdagavond de topper tussen RSC Anderlecht en Club Brugge op het programma. Die partij zal ongetwijfeld ook weer door een heel aantal buitenlandse scouts gevolgd worden. Verschillende spelers zijn immers nu al grof wil op de transfermarkt.

Wesley Moraes bijvoorbeeld, lijkt helemaal rijp voor een nieuwe stap in zijn carrière. En de Braziliaanse spits van Club Brugge heeft ook al een idee naar waar die stap hem moet leiden. "Ik weet niet wat ik wil, ik wil niets uitsluiten. Ik weet wel dat ik ooit heb gezegd dat ik naar Engeland wil en dat is nog steeds zo. De Premier League heb ik altijd van nabij gevolgd", verklaarde hij donderdag in een interview met Het Nieuwsblad.

Die woorden zijn inmiddels ook al over het kanaal opgepikt. Zo meldt Goonernews dat Arsenal wel eens snel in actie zou kunnen schieten. De Gunners scouten Wesley naar verluidt al een tijdje en zouden in de zomer een relatief goedkope vervanger voor Danny Welbeck, die einde contract is, willen aantrekken. Bij Liverpool Echo linkt men de aanvaller dan weer aan Everton FC.

Maar als Wesley effectief naar Engeland wil verhuizen, zou zijn werkvergunning wel eens een probleem kunnen vormen. De spits heeft, als niet EU-speler, immers niet het vereiste aantal A-interlands achter zijn naam staan. In bepaalde gevallen durft de FA wel eens een uitzondering te maken, maar dan moet de speler het waard zijn (lees: de transfersom hoog genoeg zijn).

UPDATE 05/04/19

Een transfer van Wesley naar Engeland is dus nog niet zo voor de hand liggend. Onder meer doordat hij mogelijk geen werkvergunning krijgt, maar ook de interesse van Arsenal zou wel eens een storm in een glas water kunnen zijn.

Nadat eerdere berichten namelijk melden dat The Gunners afscheid zouden nemen van Danny Welbeck, klinkt het bij The Sun nu dat Unai Emery een grote fan is van de Engelse spits en hem straks alsnog een contractverlenging wil aanbieden. Mocht Welbeck blijven, lijkt een transfer van Wesley sowieso uitgesloten, daar er met Lacazette, Aubameyang én Nketiah nog drie spitsen rondlopen.

LEES OOK: Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Hij is geen speler voor Arsenal

Meest recent

'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

10
10
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

70
70
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

130
130
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

132
132
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

151
151
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

23
23
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

117
117
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

170
170
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

92
92
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

143
143
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

46
46
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

271
271
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

435
435
Anderlecht strafschop ontnomen? De Bilde velt verdict

Nu het naast bekerwinst heeft gegrepen, moet RSC Anderlecht alles zetten op het behalen van een ...

325
325
Anderlecht ontsnapt aan drama: keepersblunder kost KVM stunt

RSC Anderlecht heeft zondag een nieuw drama nipt kunnen voorkomen. Paars-Wit leek op weg naar een ...

354
354
De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

In de Italiaanse Serie A lijkt SSC Napoli quasi zeker van de tweede plaats. Zondagmiddag werd een ...

47
47
Wéér dramatische start Anderlecht: "Hij is een ramp"

Daags na de verloren bekerfinale moest RSC Anderlecht opnieuw vol aan de bak. In de Champions' ...

164
164
Ongeziene beelden: Kompany compléét los op titelfeest

Bayern München heeft zaterdag zijn laatste competitiewedstrijd van het seizoen afgewerkt. ...

64
64
'Club heeft beet in Bundesliga: nieuwste aanwinst onderweg'

Club Brugge hoopt zich in de komende dagen te verzekeren van zijn 20ste landstitel. Ondertussen is ...

256
256
Garcia deelt harde tik uit: "Hij mag écht ontgoocheld"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

347
347
Kookpunt Anderlecht bereikt: harde kern kondigt actie aan

Na de verloren bekerfinale zal RSC Anderlecht het seizoen andermaal met lege handen afsluiten. Voor ...

347
347
Taravel gooit voorlinie overhoop, één wissel bij KV Mechelen

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een interessant duel op het programma binnen de strijd ...

52
52
WK-selectie Duivels: Garcia laat ideale 'doublure Doku' vallen

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

519
519
TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

338
338
Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Hugo Cuypers werd niet geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia voor het WK in de Verenigde Staten, ...

291
291

Meer sportnieuws