'Club krijgt belangrijk nieuws van Arsenal over toptransfer'

door
'Club krijgt belangrijk nieuws van Arsenal over toptransfer'

In Play-Off I staat donderdagavond de topper tussen RSC Anderlecht en Club Brugge op het programma. Die partij zal ongetwijfeld ook weer door een heel aantal buitenlandse scouts gevolgd worden. Verschillende spelers zijn immers nu al grof wil op de transfermarkt.

Wesley Moraes bijvoorbeeld, lijkt helemaal rijp voor een nieuwe stap in zijn carrière. En de Braziliaanse spits van Club Brugge heeft ook al een idee naar waar die stap hem moet leiden. "Ik weet niet wat ik wil, ik wil niets uitsluiten. Ik weet wel dat ik ooit heb gezegd dat ik naar Engeland wil en dat is nog steeds zo. De Premier League heb ik altijd van nabij gevolgd", verklaarde hij donderdag in een interview met Het Nieuwsblad.

Die woorden zijn inmiddels ook al over het kanaal opgepikt. Zo meldt Goonernews dat Arsenal wel eens snel in actie zou kunnen schieten. De Gunners scouten Wesley naar verluidt al een tijdje en zouden in de zomer een relatief goedkope vervanger voor Danny Welbeck, die einde contract is, willen aantrekken. Bij Liverpool Echo linkt men de aanvaller dan weer aan Everton FC.

Maar als Wesley effectief naar Engeland wil verhuizen, zou zijn werkvergunning wel eens een probleem kunnen vormen. De spits heeft, als niet EU-speler, immers niet het vereiste aantal A-interlands achter zijn naam staan. In bepaalde gevallen durft de FA wel eens een uitzondering te maken, maar dan moet de speler het waard zijn (lees: de transfersom hoog genoeg zijn).

UPDATE 05/04/19

Een transfer van Wesley naar Engeland is dus nog niet zo voor de hand liggend. Onder meer doordat hij mogelijk geen werkvergunning krijgt, maar ook de interesse van Arsenal zou wel eens een storm in een glas water kunnen zijn.

Nadat eerdere berichten namelijk melden dat The Gunners afscheid zouden nemen van Danny Welbeck, klinkt het bij The Sun nu dat Unai Emery een grote fan is van de Engelse spits en hem straks alsnog een contractverlenging wil aanbieden. Mocht Welbeck blijven, lijkt een transfer van Wesley sowieso uitgesloten, daar er met Lacazette, Aubameyang én Nketiah nog drie spitsen rondlopen.

LEES OOK: Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Hij is geen speler voor Arsenal

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

73
73
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

77
77
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

55
55
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

132
132
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

51
51
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

84
84
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

48
48
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

120
120
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

32
32
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

62
62
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

213
213
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1247
1247
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

129
129
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

62
62
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

178
178
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

364
364
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

73
73
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

140
140
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

46
46
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

190
190
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

96
96
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

354
354
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

78
78
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

95
95

Meer sportnieuws