'Club krijgt belangrijk nieuws van Arsenal over toptransfer'

door
'Club krijgt belangrijk nieuws van Arsenal over toptransfer'

In Play-Off I staat donderdagavond de topper tussen RSC Anderlecht en Club Brugge op het programma. Die partij zal ongetwijfeld ook weer door een heel aantal buitenlandse scouts gevolgd worden. Verschillende spelers zijn immers nu al grof wil op de transfermarkt.

Wesley Moraes bijvoorbeeld, lijkt helemaal rijp voor een nieuwe stap in zijn carrière. En de Braziliaanse spits van Club Brugge heeft ook al een idee naar waar die stap hem moet leiden. "Ik weet niet wat ik wil, ik wil niets uitsluiten. Ik weet wel dat ik ooit heb gezegd dat ik naar Engeland wil en dat is nog steeds zo. De Premier League heb ik altijd van nabij gevolgd", verklaarde hij donderdag in een interview met Het Nieuwsblad.

Die woorden zijn inmiddels ook al over het kanaal opgepikt. Zo meldt Goonernews dat Arsenal wel eens snel in actie zou kunnen schieten. De Gunners scouten Wesley naar verluidt al een tijdje en zouden in de zomer een relatief goedkope vervanger voor Danny Welbeck, die einde contract is, willen aantrekken. Bij Liverpool Echo linkt men de aanvaller dan weer aan Everton FC.

Maar als Wesley effectief naar Engeland wil verhuizen, zou zijn werkvergunning wel eens een probleem kunnen vormen. De spits heeft, als niet EU-speler, immers niet het vereiste aantal A-interlands achter zijn naam staan. In bepaalde gevallen durft de FA wel eens een uitzondering te maken, maar dan moet de speler het waard zijn (lees: de transfersom hoog genoeg zijn).

UPDATE 05/04/19

Een transfer van Wesley naar Engeland is dus nog niet zo voor de hand liggend. Onder meer doordat hij mogelijk geen werkvergunning krijgt, maar ook de interesse van Arsenal zou wel eens een storm in een glas water kunnen zijn.

Nadat eerdere berichten namelijk melden dat The Gunners afscheid zouden nemen van Danny Welbeck, klinkt het bij The Sun nu dat Unai Emery een grote fan is van de Engelse spits en hem straks alsnog een contractverlenging wil aanbieden. Mocht Welbeck blijven, lijkt een transfer van Wesley sowieso uitgesloten, daar er met Lacazette, Aubameyang én Nketiah nog drie spitsen rondlopen.

LEES OOK: Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Hij is geen speler voor Arsenal

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

20
20
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

29
29
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

12
12
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

77
77
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

59
59
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

260
260
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

78
78
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

103
103
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

141
141
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

268
268
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

279
279
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

56
56
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

329
329
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

281
281
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

176
176
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

309
309
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

289
289
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

34
34
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

236
236
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

48
48
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

111
111
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

247
247
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

201
201
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

171
171
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

211
211

Meer sportnieuws