'Twee Engelse clubs in actie na transferuitspraken Wesley'

476
'Twee Engelse clubs in actie na transferuitspraken Wesley'

In Play-Off I staat donderdagavond de topper tussen RSC Anderlecht en Club Brugge op het programma. Die partij zal ongetwijfeld ook weer door een heel aantal buitenlandse scouts gevolgd worden. Verschillende spelers zijn immers nu al grof wil op de transfermarkt.


Wesley Moraes bijvoorbeeld, lijkt helemaal rijp voor een nieuwe stap in zijn carrière. En de Braziliaanse spits van Club Brugge heeft ook al een idee naar waar die stap hem moet leiden. "Ik weet niet wat ik wil, ik wil niets uitsluiten. Ik weet wel dat ik ooit heb gezegd dat ik naar Engeland wil en dat is nog steeds zo. De Premier League heb ik altijd van nabij gevolgd", verklaarde hij donderdag in een interview met Het Nieuwsblad.

Die woorden zijn inmiddels ook al over het kanaal opgepikt. Zo meldt Goonernews dat Arsenal wel eens snel in actie zou kunnen schieten. De Gunners scouten Wesley naar verluidt al een tijdje en zouden in de zomer een relatief goedkope vervanger voor Danny Welbeck, die einde contract is, willen aantrekken. Bij Liverpool Echo linkt men de aanvaller dan weer aan Everton FC.

Maar als Wesley effectief naar Engeland wil verhuizen, zou zijn werkvergunning wel eens een probleem kunnen vormen. De spits heeft, als niet EU-speler, immers niet het vereiste aantal A-interlands achter zijn naam staan. In bepaalde gevallen durft de FA wel eens een uitzondering te maken, maar dan moet de speler het waard zijn (lees: de transfersom hoog genoeg zijn).

LEES OOK: 'Lukaku zorgt voor transferbom: vier clubs staan klaar'

De Premier League zou een ideale stap voor Wesley zijn ...

Meest recent

Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

1
1
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

6
6
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

56
56
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

70
70
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

42
42
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

118
118
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

157
157
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

73
73
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

41
41
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

181
181
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

90
90
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

164
164
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

185
185
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

46
46
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

75
75
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

372
372
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

260
260
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

216
216
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

978
978
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

392
392
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

161
161
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

204
204
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

101
101
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

232
232

Meer sportnieuws