'Twee Engelse clubs in actie na transferuitspraken Wesley'

door
'Twee Engelse clubs in actie na transferuitspraken Wesley'

In Play-Off I staat donderdagavond de topper tussen RSC Anderlecht en Club Brugge op het programma. Die partij zal ongetwijfeld ook weer door een heel aantal buitenlandse scouts gevolgd worden. Verschillende spelers zijn immers nu al grof wil op de transfermarkt.


Wesley Moraes bijvoorbeeld, lijkt helemaal rijp voor een nieuwe stap in zijn carrière. En de Braziliaanse spits van Club Brugge heeft ook al een idee naar waar die stap hem moet leiden. "Ik weet niet wat ik wil, ik wil niets uitsluiten. Ik weet wel dat ik ooit heb gezegd dat ik naar Engeland wil en dat is nog steeds zo. De Premier League heb ik altijd van nabij gevolgd", verklaarde hij donderdag in een interview met Het Nieuwsblad.

Die woorden zijn inmiddels ook al over het kanaal opgepikt. Zo meldt Goonernews dat Arsenal wel eens snel in actie zou kunnen schieten. De Gunners scouten Wesley naar verluidt al een tijdje en zouden in de zomer een relatief goedkope vervanger voor Danny Welbeck, die einde contract is, willen aantrekken. Bij Liverpool Echo linkt men de aanvaller dan weer aan Everton FC.

Maar als Wesley effectief naar Engeland wil verhuizen, zou zijn werkvergunning wel eens een probleem kunnen vormen. De spits heeft, als niet EU-speler, immers niet het vereiste aantal A-interlands achter zijn naam staan. In bepaalde gevallen durft de FA wel eens een uitzondering te maken, maar dan moet de speler het waard zijn (lees: de transfersom hoog genoeg zijn).

LEES OOK: 'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

De Premier League zou een ideale stap voor Wesley zijn ...

Meest recent

Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

3
3
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

3
3
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

133
133
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

32
32
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

74
74
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

112
112
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

33
33
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

140
140
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

200
200
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

95
95
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

132
132
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

55
55
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

497
497
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

39
39
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

107
107
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

277
277
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

66
66
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

411
411
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

429
429
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

109
109
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

440
440
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

112
112
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

214
214
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

106
106
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

273
273

Meer sportnieuws