'Vanhaezebrouck plots genoemd bij Belgische topclub'

door
'Vanhaezebrouck plots genoemd bij Belgische topclub'

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht was het maandenlang stil rond Hein Vanhaezebrouck, tot hij maandagavond in een reeks interviews vernietigend uithaalde naar de Brusselse club. Een terugkeer in het Astridpark lijkt dan ook voor altijd uitgesloten. Maar mogelijk gaat hij wel bij een andere ex-ploeg aan de slag.


Bij AA Gent heeft Jess Thorup tot dusver nochtans een fraai parcours afgelegd. Maar wanneer de Buffalo's het laten afweten in Play-Off I en de bekerfinale tegen KV Mechelen niet gewonnen wordt, zou ook zijn positie wel eens in het gedrang kunnen komen. "In geval de Gentse trainer vertrekt, zijn er genoeg gegadigden voor een zitje op de bank in de Ghelamco Arena. Onvermijdelijk circuleert de naam van Hein Vanhaezebrouck, die hoog aangeslagen wordt door voorzitter Ivan De Witte vanwege zijn titel en zijn parcours in de Champions League", schrijft Sport/Voetbalmagazine.

Toch lijkt dergelijke terugkeer redelijk onwaarschijnlijk, Vanhaezebrouck liet immers al uitschijnen dat hij wellicht in het buitenland aan de slag gaat. Maar er lopen nog enkele Belgische coaches rond die op papier geschikt zijn voor Gent. "Felice Mazzu, die nooit karig is met complimenten jegens de club wanneer hij er in de competitie op bezoek komt. Hij werd na het ontslag van Vanderhaeghe in het begin van het seizoen via Roger Henrotay al eens gepolst over een mogelijke verhuis naar Gent."

LEES OOK: Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

Wie zou de beste optie zijn bij Gent indien Thorup vertrekt?

Meest recent

‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

60
60
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

50
50
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

3
3
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

97
97
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

54
54
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

30
30
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

59
59
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

52
52
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

251
251
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

164
164
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

163
163
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

173
173
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

106
106
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

266
266
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

302
302
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

823
823
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

49
49
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

332
332
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

75
75
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

1208
1208
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

413
413
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

143
143
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

167
167
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

396
396
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

58
58

Meer sportnieuws