HVH maakt Coucke met de grond gelijk: "Voorzitter van FC De Kampioenen"

1377
HVH maakt Coucke met de grond gelijk:

Hein Vanhaezebrouck werd net voor nieuwjaar de laan uitgestuurd bij Anderlecht, na een dramatisch seizoen voor Paars-Wit. Die hadden echter vooral een gebrek aan kwaliteit, nu eigenlijk nog. Vanhaezebrouck haalt nu vernietigend uit. Vooral tegenover Marc Coucke.

De ex-coach van Anderlecht stelt dat Coucke zijn gezag ondermijnde met bizarre acties, zoals in de kleedkamer komen tijdens de rust: "Het gebeurde onder meer tegen AA Gent, toen we bij de rust 1-0 voor stonden. We speelden voor de 1e keer met een ruit op het middenveld en Gent was verrast" vertelt Vanhaezebrouck bij Sporza.

"Als je voorzitter dan tijdens de rust in de kleedkamer komt om de spelers te vertellen dat ze dichter bij hun man moeten spelen of meer in duel moeten gaan, dan zakt je broek af. Dat is onvoorstelbaar. Ik ben blij dat mijn assistenten mij toen rustig gehouden hebben. Zoiets kan echt niet en is ook nefast naar de groep toe."

Hij maakt Coucke nu compleet belachelijk met een pijnlijke vergelijking: "Ik las deze week in de krant een artikel over de voorzitter van Thes Sport, die vergeleken werd met de voorzitter van FC De Kampioenen en dat wel plezant vond. Maar je verwacht niet dat zoiets bij Anderlecht gebeurt."

Het was volgens Vanhaezebrouck overigens ook Coucke die voor zijn ontslag zorgde: "Michael Verschueren meldde me dat er unaniem beslist was om de samenwerking te stoppen, terwijl een week eerder nog gezegd was dat we sowieso zouden doorgaan en ons versterken. Het was een impulsieve ingeving van iemand die plots besliste dat hij er genoeg van had"








LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Coucke heeft niks te zoeken in de kleedkamer

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

14
14
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

29
29
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

30
30
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

97
97
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

75
75
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

41
41
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

50
50
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

14
14
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

214
214
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

64
64
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

90
90
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

106
106
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

325
325
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

340
340
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

303
303
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

237
237
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws