Zwalpend KV Oostende verliest nu ook thuis van Eupen

95 stemmen
Zwalpend KV Oostende verliest nu ook thuis van Eupen

Ook Hugo Broos krijgt de trein niet op gang bij KV Oostende. In het thuisduel tegen Eupen liep de kustploeg andermaal tegen een nederlaag aan. Een flinke kwaliteitsinjectie lijkt nodig bij KVO om volgend seizoen niet in nog grotere problemen te komen.

Tienkoppig KV Oostende toont veerkracht
Oostende en Eupen mochten in hun groep als eerste aan de slag en waren vooral op zoek naar vertrouwen. Beide ploegen kenden een belabberde vorm na nieuwjaar, al slaagden de Panda's er wel in om op de laatste speeldag op het veld van Charleroi te winnen. De ploeg van Makélélé nam aan de kust ook de beste start en na amper vijf minuten spelen kreeg Garcia vanaf elf meter al een unieke kans om de bezoekers op voorsprong te zetten, de kapitein faalde echter. Het was uitstel van executie voor Hugo Broos en co want op het kwartier maakte Msakni er na een assist van Garcia 0-1 van. De opdracht voor de kustploeg werd even later nog wat zwaarder toen Lombaerts rood kreeg na een domme fout op Ocansey. Met een mand minder kwam KVO op slag van rust toch nog op gelijke hoogte nadat Canesin door de buitenspelval glipte en de 1-1 aantekende.

Eupen neemt de voorsprong, na een rode kaart voor Lombaerts maakt de thuisploeg(via Canesin) nog gelijk.
Garcia andermaal man van de match bij winnende Panda's
Met een man minder had de thuisploeg het moeilijk na de rust en iets voorbij het uur werd het weer op achterstand geplaatst toen Molina een nieuwe assist van Garcia in doel verlengde. De thuisploeg had deze keer nauwelijks nog een reactie in huis maar bleef lange tijd in leven omdat ook Eupen tevreden was met een kleine voorsprong. Uiteindelijk hielden de Panda's stand en beginnen ze goed aan Play-Off II. KVO verliest andermaal en lijkt de pijlen vooral te moeten richten op volgend seizoen.
Scoreverloop:
0-1 (14') Msakni, 1-1 (44') Canesin, 1-2 (62') Molina

Komt KV Oostende ook volgend jaar in de problemen?

Meest recent

Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

1
1
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

3
3
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

33
33
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

9
9
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

239
239
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

107
107
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

27
27
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

26
26
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

21
21
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

81
81
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

178
178
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

465
465
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

57
57
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

304
304
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

70
70
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

224
224
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

674
674
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

359
359
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

438
438
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

614
614
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

278
278
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

394
394
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

168
168

Meer sportnieuws