Zwalpend KV Oostende verliest nu ook thuis van Eupen

door
Zwalpend KV Oostende verliest nu ook thuis van Eupen

Ook Hugo Broos krijgt de trein niet op gang bij KV Oostende. In het thuisduel tegen Eupen liep de kustploeg andermaal tegen een nederlaag aan. Een flinke kwaliteitsinjectie lijkt nodig bij KVO om volgend seizoen niet in nog grotere problemen te komen.

Tienkoppig KV Oostende toont veerkracht
Oostende en Eupen mochten in hun groep als eerste aan de slag en waren vooral op zoek naar vertrouwen. Beide ploegen kenden een belabberde vorm na nieuwjaar, al slaagden de Panda's er wel in om op de laatste speeldag op het veld van Charleroi te winnen. De ploeg van Makélélé nam aan de kust ook de beste start en na amper vijf minuten spelen kreeg Garcia vanaf elf meter al een unieke kans om de bezoekers op voorsprong te zetten, de kapitein faalde echter. Het was uitstel van executie voor Hugo Broos en co want op het kwartier maakte Msakni er na een assist van Garcia 0-1 van. De opdracht voor de kustploeg werd even later nog wat zwaarder toen Lombaerts rood kreeg na een domme fout op Ocansey. Met een mand minder kwam KVO op slag van rust toch nog op gelijke hoogte nadat Canesin door de buitenspelval glipte en de 1-1 aantekende.

Eupen neemt de voorsprong, na een rode kaart voor Lombaerts maakt de thuisploeg(via Canesin) nog gelijk.
Garcia andermaal man van de match bij winnende Panda's
Met een man minder had de thuisploeg het moeilijk na de rust en iets voorbij het uur werd het weer op achterstand geplaatst toen Molina een nieuwe assist van Garcia in doel verlengde. De thuisploeg had deze keer nauwelijks nog een reactie in huis maar bleef lange tijd in leven omdat ook Eupen tevreden was met een kleine voorsprong. Uiteindelijk hielden de Panda's stand en beginnen ze goed aan Play-Off II. KVO verliest andermaal en lijkt de pijlen vooral te moeten richten op volgend seizoen.
Scoreverloop:
0-1 (14') Msakni, 1-1 (44') Canesin, 1-2 (62') Molina

Komt KV Oostende ook volgend jaar in de problemen?

Meest recent

'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

10
10
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

21
21
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

108
108
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

77
77
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

73
73
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

77
77
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

205
205
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

234
234
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

50
50
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

23
23
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

133
133
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

338
338
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

304
304
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

216
216
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

251
251
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

72
72
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

218
218
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

275
275
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

367
367
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

97
97
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

134
134
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

362
362
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

728
728
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

120
120
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

155
155

Meer sportnieuws