Zwalpend KV Oostende verliest nu ook thuis van Eupen

door
Zwalpend KV Oostende verliest nu ook thuis van Eupen

Ook Hugo Broos krijgt de trein niet op gang bij KV Oostende. In het thuisduel tegen Eupen liep de kustploeg andermaal tegen een nederlaag aan. Een flinke kwaliteitsinjectie lijkt nodig bij KVO om volgend seizoen niet in nog grotere problemen te komen.

Tienkoppig KV Oostende toont veerkracht
Oostende en Eupen mochten in hun groep als eerste aan de slag en waren vooral op zoek naar vertrouwen. Beide ploegen kenden een belabberde vorm na nieuwjaar, al slaagden de Panda's er wel in om op de laatste speeldag op het veld van Charleroi te winnen. De ploeg van Makélélé nam aan de kust ook de beste start en na amper vijf minuten spelen kreeg Garcia vanaf elf meter al een unieke kans om de bezoekers op voorsprong te zetten, de kapitein faalde echter. Het was uitstel van executie voor Hugo Broos en co want op het kwartier maakte Msakni er na een assist van Garcia 0-1 van. De opdracht voor de kustploeg werd even later nog wat zwaarder toen Lombaerts rood kreeg na een domme fout op Ocansey. Met een mand minder kwam KVO op slag van rust toch nog op gelijke hoogte nadat Canesin door de buitenspelval glipte en de 1-1 aantekende.

Eupen neemt de voorsprong, na een rode kaart voor Lombaerts maakt de thuisploeg(via Canesin) nog gelijk.
Garcia andermaal man van de match bij winnende Panda's
Met een man minder had de thuisploeg het moeilijk na de rust en iets voorbij het uur werd het weer op achterstand geplaatst toen Molina een nieuwe assist van Garcia in doel verlengde. De thuisploeg had deze keer nauwelijks nog een reactie in huis maar bleef lange tijd in leven omdat ook Eupen tevreden was met een kleine voorsprong. Uiteindelijk hielden de Panda's stand en beginnen ze goed aan Play-Off II. KVO verliest andermaal en lijkt de pijlen vooral te moeten richten op volgend seizoen.
Scoreverloop:
0-1 (14') Msakni, 1-1 (44') Canesin, 1-2 (62') Molina

Komt KV Oostende ook volgend jaar in de problemen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Karetsas, knaltransfer Keita'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

26
26
Duivel maakt statement in VS: "Rol als blikopener"

De eerste test op de oefenstage werd succesvol afgerond. De Rode Duivels slachtten de Vernenigde ...

26
26
Brusselmans in financiële problemen? Fans geschrokken

Herman Brusselmans blijft één van de meest herkenbare stemmen uit de Lage Landen, met ...

24
24
'Deze Duivel voelt bui al hangen: nieuwe pikorde na VS'

In het Mercedes-Benz Stadium in Atalanta stond er na 90 minuten 2-5 op het scorebord. De Rode ...

78
78
‘Anderlecht schrikt: oude bekende trekt aan mouw Lukaku'

Het spookt de afgelopen dagen rond Romelu Lukaku. De aanvaller zei af bij de Rode Duivels en ging ...

256
256
Garcia hemelt één Duivel op: “Hij is ‘le détonnateur’”

De Rode Duivels wonnen overtuigend van de Verenigde Staten met 2-5. Verschillende spelers grepen hun ...

125
125
Vandenbempt slaat alarm: groot probleem Duivels

De Rode Duivels wonnen overtuigend van gastland VS in Atalanta. Het werd 2-5 na een moeilijk begin. ...

67
67
Titelheld in beeld: Club Brugge ontketent transferstorm

Bij Club Brugge ligt een opvallend Belgisch dossier op tafel. De kampioen wil een titelheld naar Jan ...

229
229
Beslissing Lukaku zet alles op scherp bij Anderlecht

Lukaku is al van Anderlecht in zijn hoofd en in zijn omgeving, maar net dat maakt de spanning in ...

249
249
Garcia grijpt in: één naam duikt plots op bij Duivels

Ook zonder Romelu Lukaku lieten de Rode Duivels zaterdag tegen de Verenigde Staten vijf keer de ...

124
124
De Cat schrijft geschiedenis: Kompany bijt in het stof

Het oefenkamp in de Verenigde Staten ging van start met een ruime 2-5 zege tegen het gastland. Niks ...

387
387
Voetbalbond doorbreekt stilte na shirts-rel Duivels

Consternatie alom zaterdagavond in de Belgische huiskamer. Niet per se omdat de Rode Duivels op ...

232
232
Rode Duivel valt zwaar door de mand: "Als een miniem"

Senne Lammens en Jérémy Doku eisten allebei een hoofdrol op in de 2-5 zege van de Rode ...

523
523
Geen euforie bij Duivels: "Rustig en bescheiden blijven"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een knappe zege geboekt. De Verenigde Staten kregen een 2-5 om ...

65
65
Garcia reageert op minpunt: "Ik maak me geen zorgen"

De aanloop van de Rode Duivels naar het WK is begonnen met een klinkende zege, want na een ...

76
76
Kranten unaniem: 2 Rode Duivels blinken uit

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun eerste oefenwedstrijd op weg naar het WK. De ...

421
421
EK U19: Jonge Duivels tonen karakter en redden punt

Er kwamen zaterdag heel wat Belgische elftallen in actie. De meeste ogen waren uiteraard gericht op ...

85
85
Rode Duivels komen na rust onder stoom en vernederen VS

De voorbereiding van de Rode Duivels op het WK is uitstekend begonnen. In de Verenigde Staten hadden ...

113
113
RWDM wacht bang af: eigenaar failliet verklaard

Gaat er dit seizoen weer een tweedeklasser kopje onder? Het lijkt niet helemaal uitgesloten dat na ...

165
165
Onana deelt straffe anekdote over eerste training bij Duivels

De Rode Duivels ondergingen de voorbije jaren een stevige verjongingskuur, want vrijwel de volledige ...

53
53
Degryse en Alderweireld vrezen rampscenario voor Duivels

De Rode Duivels hopen in de Verenigde Staten al wat vertrouwen te tanken met het oog op het WK. De ...

163
163
Fans ergeren zich dood aan één zaak tijdens USA-België

De Rode Duivels hebben zaterdagavond hun WK-voorbereiding helemaal op gang getrapt. In de eerste ...

223
223
'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Club Brugge heeft de komende maanden maar één doel: de landstitel veroveren. Op die ...

456
456
Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond helemaal aan hun voorbereiding op het WK. De eerste ...

230
230
Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels komen om 20u30 pas in actie, maar eerder op de avond kwamen ook enkele andere ...

38
38

Meer sportnieuws