Zwalpend KV Oostende verliest nu ook thuis van Eupen

door
Zwalpend KV Oostende verliest nu ook thuis van Eupen

Ook Hugo Broos krijgt de trein niet op gang bij KV Oostende. In het thuisduel tegen Eupen liep de kustploeg andermaal tegen een nederlaag aan. Een flinke kwaliteitsinjectie lijkt nodig bij KVO om volgend seizoen niet in nog grotere problemen te komen.

Tienkoppig KV Oostende toont veerkracht
Oostende en Eupen mochten in hun groep als eerste aan de slag en waren vooral op zoek naar vertrouwen. Beide ploegen kenden een belabberde vorm na nieuwjaar, al slaagden de Panda's er wel in om op de laatste speeldag op het veld van Charleroi te winnen. De ploeg van Makélélé nam aan de kust ook de beste start en na amper vijf minuten spelen kreeg Garcia vanaf elf meter al een unieke kans om de bezoekers op voorsprong te zetten, de kapitein faalde echter. Het was uitstel van executie voor Hugo Broos en co want op het kwartier maakte Msakni er na een assist van Garcia 0-1 van. De opdracht voor de kustploeg werd even later nog wat zwaarder toen Lombaerts rood kreeg na een domme fout op Ocansey. Met een mand minder kwam KVO op slag van rust toch nog op gelijke hoogte nadat Canesin door de buitenspelval glipte en de 1-1 aantekende.

Eupen neemt de voorsprong, na een rode kaart voor Lombaerts maakt de thuisploeg(via Canesin) nog gelijk.
Garcia andermaal man van de match bij winnende Panda's
Met een man minder had de thuisploeg het moeilijk na de rust en iets voorbij het uur werd het weer op achterstand geplaatst toen Molina een nieuwe assist van Garcia in doel verlengde. De thuisploeg had deze keer nauwelijks nog een reactie in huis maar bleef lange tijd in leven omdat ook Eupen tevreden was met een kleine voorsprong. Uiteindelijk hielden de Panda's stand en beginnen ze goed aan Play-Off II. KVO verliest andermaal en lijkt de pijlen vooral te moeten richten op volgend seizoen.
Scoreverloop:
0-1 (14') Msakni, 1-1 (44') Canesin, 1-2 (62') Molina

Komt KV Oostende ook volgend jaar in de problemen?

Meest recent

'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

49
49
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

10
10
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

9
9
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

215
215
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

61
61
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

89
89
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

373
373
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

82
82
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

409
409
Unieke beelden: camera's leggen zege-speech De Mil vast

Rik De Mil heeft zijn grootste succes tot dusver geboekt als hoofdcoach van KAA Gent. Zondag nam hij ...

128
128
"Pak je boeltje" - Fans Anderlecht duiden zondebok aan

RSC Anderlecht heeft geen gepast vervolg kunnen breien aan de bekertriomf van afgelopen donderdag. ...

396
396
Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Bayern München heeft zaterdagavond andermaal een statement gemaakt in de Bundesliga. Zo ging de ...

376
376
AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

197
197
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

204
204
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

177
177
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

596
596
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

318
318
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

93
93
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

74
74
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

1032
1032
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

140
140
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

366
366
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

398
398
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

62
62
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

263
263

Meer sportnieuws