Zwalpend KV Oostende verliest nu ook thuis van Eupen

95 stemmen
Zwalpend KV Oostende verliest nu ook thuis van Eupen

Ook Hugo Broos krijgt de trein niet op gang bij KV Oostende. In het thuisduel tegen Eupen liep de kustploeg andermaal tegen een nederlaag aan. Een flinke kwaliteitsinjectie lijkt nodig bij KVO om volgend seizoen niet in nog grotere problemen te komen.

Tienkoppig KV Oostende toont veerkracht
Oostende en Eupen mochten in hun groep als eerste aan de slag en waren vooral op zoek naar vertrouwen. Beide ploegen kenden een belabberde vorm na nieuwjaar, al slaagden de Panda's er wel in om op de laatste speeldag op het veld van Charleroi te winnen. De ploeg van Makélélé nam aan de kust ook de beste start en na amper vijf minuten spelen kreeg Garcia vanaf elf meter al een unieke kans om de bezoekers op voorsprong te zetten, de kapitein faalde echter. Het was uitstel van executie voor Hugo Broos en co want op het kwartier maakte Msakni er na een assist van Garcia 0-1 van. De opdracht voor de kustploeg werd even later nog wat zwaarder toen Lombaerts rood kreeg na een domme fout op Ocansey. Met een mand minder kwam KVO op slag van rust toch nog op gelijke hoogte nadat Canesin door de buitenspelval glipte en de 1-1 aantekende.

Eupen neemt de voorsprong, na een rode kaart voor Lombaerts maakt de thuisploeg(via Canesin) nog gelijk.
Garcia andermaal man van de match bij winnende Panda's
Met een man minder had de thuisploeg het moeilijk na de rust en iets voorbij het uur werd het weer op achterstand geplaatst toen Molina een nieuwe assist van Garcia in doel verlengde. De thuisploeg had deze keer nauwelijks nog een reactie in huis maar bleef lange tijd in leven omdat ook Eupen tevreden was met een kleine voorsprong. Uiteindelijk hielden de Panda's stand en beginnen ze goed aan Play-Off II. KVO verliest andermaal en lijkt de pijlen vooral te moeten richten op volgend seizoen.
Scoreverloop:
0-1 (14') Msakni, 1-1 (44') Canesin, 1-2 (62') Molina

Komt KV Oostende ook volgend jaar in de problemen?

Meest recent

Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

17
17
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

130
130
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

50
50
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

145
145
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

543
543
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

16
16
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

429
429
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

81
81
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

203
203
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

739
739
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

110
110
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

201
201
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

205
205
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

546
546
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

473
473
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

915
915
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

324
324
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

511
511
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

301
301
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

191
191
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

436
436
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

48
48
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

523
523
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

111
111
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

348
348

Meer sportnieuws