Vreven uit bijzondere motivatie voor Play-Off II

door
Vreven uit bijzondere motivatie voor Play-Off II

Beerschot-Wilrijk neemt het dit seizoen in Play-Off II op tegen AS Eupen, KV Oostende, STVV, Charleroi en Westerlo. Na de ontgoocheling van de gemiste promotie zal het voor de Ratten wellicht niet evident zijn om zich toch op te laden, maar Stijn Vreven verwacht toch een scherp Beerschot.


En daar heeft hij een opvallende reden voor. "Sommige jongens die weinig speelden, hebben nog iets te bewijzen. Zij die veel speelden, nemen het op tegen ploegen waar wij volgend seizoen hopelijk gaan tegen concurreren", stelt de trainer in Het Nieuwsblad.

De promotie - voor de groene tafel dan - heeft Beerschot immers nog niet opgegeven. "Dat speelt zeker mee qua motivatie. We willen bewijzen dat we kunnen concurreren met die teams uit 1A, zoals Eupen, Oostende en STVV. Dat zorgt voor een mooie uitdaging. Bewijzen dat we 1A wel degelijk waard zijn. We speelden niet voor niets een sterk seizoen. Ik ben echt benieuwd en zal iedereen beoordelen op 1A-niveau. Ik kijk uit naar de concurrentie. Elke speler op wie ik een beroep doe, heeft wel een reden om te presteren."

Zal Beerschot voor de groene tafel nog promoveren?

Meest recent

Doelpuntenfestijn op Lisp, Lokeren baalt alweer

Op Halloweenavond werd er stevig gebibberd in de Challenger Pro League. In een zinderend ...

2
2
Antwerp nog in Play-Off I? Wils is duidelijk

Antwerp slaagde er deze week eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen door in de beker Eupen ...

10
10
Volgende Belgische topcoach? Martens pakt fraaie prijs

De voorbije jaren lijkt er een nieuwe generatie Belgische trainers op te staan. Vincent Kompany ...

15
15
Baro doet Gent-fans straffe belofte bij verjaardagsfeest

AA Gent vierde de voorbije dagen al uitgebreid zijn 125ste verjaardag en dat deed het ook in stijl. ...

39
39
Standard weer kampioen: François stelt deadline

Standard nam in de zomer een frisse start, met een nieuwe eigenaar en een nieuw organigram. CEO ...

64
64
'Vedette bezorgt Pocognoli enorme opdoffer'

Sébastien Pocognoli kende een moeizame start bij AS Monaco met gelijke spelen in zijn eerste ...

34
34
Nieuwe procedureslag: datum voor klacht Standard-Antwerp

Het is intussen twee weken geleden dat de partij tussen Standard en Antwerp ontaardde. De partij ...

63
63
Fans Westerlo zijn woedend en eisen reactie

KVC Westerlo verloor met 3-2 van Beerschot en is de enige eersteklasser die werd uitgeschakeld in de ...

36
36
Hasi komt met pijnlijke verklaring over zomeraanwinst

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Olivier Renard maakte daarin geen geweldige ...

149
149
VRT velt verrassend oordeel na veroordeling Ruben Van Gucht

Sportanker Ruben Van Gucht kwam deze week opnieuw in het nieuws, maar niet omwille van een ...

218
218
Smaakmakers Anderlecht en Standard laten Duivels links liggen

Congo kijkt heel erg naar België voor het selecteren van spelers voor de nationale ploeg. Twee ...

178
178
DAZN voert druk op: donkere wolken boven Pro League

Het conflict tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen beroeren. De situatie dreigt stilaan ...

240
240
Extra troef voor Anderlecht: Hasi dumpt vaste titularis

De zenuwen staan strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar zaterdag KV Mechelen op bezoek komt. Nu ...

140
140
Emotionele stap Racing Genk gaat door merg en been

In de Cegeka Arena is niet elke muur bedoeld om te juichen. Er is er ook één die stil ...

86
86
Wat een transformatie: De Ketelaere laat Italië ontploffen

Bij Atalanta knettert het — coach Jurić tikt publiekslieveling Carnesecchi publiekelijk op de ...

353
353
Wils verschaft update uit bomvolle ziekenboeg Antwerp

Antwerp spoelde de schamele twee op 21 door met een deugddoende kwalificatie voor de achtste finale ...

51
51
Hayen glundert: gigantische opsteker voor Club Brugge

In de 1/16 finale van de Croky Cup deed Club Brugge wat het moest doen tegen derdenationaler ...

334
334
Croky Cup: speeldata achtste finales bekendgemaakt

De afgelopen dagen werden de 1/16 finale van de Croky Cup afgerond, waarna meteen ook de loting voor ...

84
84
Conflict met DAZN escaleert: Pro League in alle staten

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 13 op het programma. Voorlopig zijn de ...

306
306
Marc Coucke in complete shock: Keiharde uithaal zindert na

Marc Coucke, de kleurrijke ondernemer en eigenaar van RSC Anderlecht, beleeft momenteel een periode ...

226
226
Lammens gaat viraal: “Toekomstige Man Utd-legende!”

Senne Lammens is op korte tijd uitgegroeid tot een fenomeen bij Manchester United. Bij zijn transfer ...

81
81
Deschacht maakt korte metten met Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen. Paars-Wit kreeg het hard te verduren ...

215
215
Stijn Stijnen haalt ongezien uit: “Slangen in het voetbal”

Stijn Stijnen was in het verleden de doelman van Club Brugge en de Belgische nationale ploeg, maar ...

155
155
Fink met luxeprobleem bij KRC Genk: wie van de twee?

KRC Genk neemt het zondag op tegen Westerlo. Thorsten Fink gaf een persconferentie en sprak onder ...

184
184
Drama onthuld: DAZN duwt Telenet diep in de put

De oorlog tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders blijft voortduren. Er is nog steeds geen ...

1270
1270

Meer sportnieuws