Openhartige Messi onthult: "Mijn zoon vroeg me waarom ze me wilden vermoorden"

door
Openhartige Messi onthult:

Lionel Messi maakte afgelopen vrijdag na acht maanden zijn rentree in de nationale ploeg van Argentinië. Toch is hij de WK-uitschakeling in 2018 nog lang niet vergeten. De sterspeler kwam met een opvallende onthulling.


"Het was de hardste klap die ik ooit heb moeten incasseren", vertelt Messi in gesprek met Club 947. "Daarom is het zo moeilijk om erover te praten. Ik heb gedacht mezelf op te sluiten, met alleen mijn familie te treuren en het hele WK te vergeten. Ik moest me van alles afsluiten en afstand nemen van de nationale ploeg."

Acht maanden lang stelde Messi zichzelf niet beschikbaar. "Ik word steeds terug gezogen. Ik wil iets winnen met de nationale ploeg. Toen ik besloot terug te keren, zeiden veel mensen dat ik gek was." Messi onthult dat ook zijn gezin onder de situatie heeft geleden. "Mijn zesjarige zoon Thiago vroeg me waarom ze me in Argentinië wilden vermoorden, waarom ze me niet in de nationale ploeg wilden hebben? Ik zei dat niet iedereen zo dacht en dat er ook veel mensen van me hielden."

"De leugens zijn als een bom die tot ontploffing komt. Maar ik heb niets te bewijzen, ik ga niet zeggen dat ik van de nationale ploeg hou. Zo ben ik niet, ze mogen zeggen wat ze willen. Het maakt mij niet uit. Ik speel voor mezelf, voor mijn familie, voor mijn vrienden en voor de mensen die echt van me houden en genieten van wat ik doe", aldus Messi.

LEES OOK: 'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Krijgt Messi te veel kritiek in Argentinië?

Meest recent

'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Komend weekend wordt er ook in La Liga weer gevoetbald en gaat de strijd tussen Real Madrid en FC ...

6
6
'Nieuwe onthullingen over Overmars doen Nederland daveren'

De voorbije weken werd Marc Overmars ruimschoots gelinkt aan een terugkeer naar Ajax, maar die zal ...

33
33
'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

19
19
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

58
58
Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Antwerp beleeft een moeilijk seizoen en is zelfs in de kelder van het klassement verzeild geraakt. ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

212
212
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

62
62
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

277
277
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

189
189
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

42
42
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

16
16
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

80
80
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

73
73
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

117
117
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

776
776
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

163
163
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

269
269
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

559
559
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

201
201
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

175
175
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

59
59
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

99
99
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

316
316
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

406
406
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

292
292

Meer sportnieuws