Verschueren: "Dan zal er na het seizoen geen discussie zijn over Rutten"

door
Verschueren:

RSC Anderlecht opent Play-Off I met duels tegen KRC Genk en Club Brugge. Daar zal duidelijk worden of Paars-Wit nog grote ambities mag koesteren. Michael Verschueren liet zich tegenover Sporza uit over de positie van Fred Rutten, die een duidelijke hint krijgt.


"Fred is gekomen met de opdracht om rendement te halen. Hij heeft bewezen dat hij dat kan. Nu is het aan hem om te kijken met de extra spelers (de terugkeer van Najar, Bornauw en Trebel, nvdr.) hoe creatief hij uit de hoek kan komen en hoe hij eventueel het spel spectaculair zal inzetten. Maar ik blijf erbij: voor ons is prijzen halen de eerste doelstelling en Fred ligt op koers om dat te realiseren. Als we het heel goed doen, dan lijkt mij het ook evident dat er over hem na dit seizoen geen discussie zal zijn."

De jeugd krijgt iets minder kansen, al zijn daar ook redenen voor. Sambi Lokonga en Sebastiaan Bornauw waren basispionnen, maar kregen af te rekenen met stevige blessures. Jongens als Alexis Saelemaekers en Francis Amuzu zijn bankzitters, enkel Yari Verschaeren is momenteel een basispion.

"Je moet dat bekijken op langere termijn. Er zijn ups en downs en de jongeren moeten er in blijven geloven. Er komen zeker opportuniteiten voor die jongeren om in de play-offs mee te doen voor de prijzen. Ze zijn ook gemotiveerd. Ze willen spelen en dat begrijp ik. Als iedereen op scherp blijft staan, dan komt het moment er wel voor elke jongere om te bewijzen dat hij zijn bijdrage kan leveren."

LEES OOK: Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Zal RSCA beter voor de dag komen met de terugkeer van Bornauw, Trebel en Najar?

Meest recent

Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

122
122
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

14
14
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

141
141
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

81
81
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

261
261
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

78
78
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

137
137
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

54
54
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

220
220
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

183
183
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

120
120
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

675
675
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

294
294
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

319
319
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

865
865
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

613
613
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

403
403
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

302
302
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

850
850
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

213
213
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

65
65
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

103
103
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

412
412
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

71
71

Meer sportnieuws