Verschueren: "Dan zal er na het seizoen geen discussie zijn over Rutten"

235 stemmen
Verschueren:

RSC Anderlecht opent Play-Off I met duels tegen KRC Genk en Club Brugge. Daar zal duidelijk worden of Paars-Wit nog grote ambities mag koesteren. Michael Verschueren liet zich tegenover Sporza uit over de positie van Fred Rutten, die een duidelijke hint krijgt.


"Fred is gekomen met de opdracht om rendement te halen. Hij heeft bewezen dat hij dat kan. Nu is het aan hem om te kijken met de extra spelers (de terugkeer van Najar, Bornauw en Trebel, nvdr.) hoe creatief hij uit de hoek kan komen en hoe hij eventueel het spel spectaculair zal inzetten. Maar ik blijf erbij: voor ons is prijzen halen de eerste doelstelling en Fred ligt op koers om dat te realiseren. Als we het heel goed doen, dan lijkt mij het ook evident dat er over hem na dit seizoen geen discussie zal zijn."

De jeugd krijgt iets minder kansen, al zijn daar ook redenen voor. Sambi Lokonga en Sebastiaan Bornauw waren basispionnen, maar kregen af te rekenen met stevige blessures. Jongens als Alexis Saelemaekers en Francis Amuzu zijn bankzitters, enkel Yari Verschaeren is momenteel een basispion.

"Je moet dat bekijken op langere termijn. Er zijn ups en downs en de jongeren moeten er in blijven geloven. Er komen zeker opportuniteiten voor die jongeren om in de play-offs mee te doen voor de prijzen. Ze zijn ook gemotiveerd. Ze willen spelen en dat begrijp ik. Als iedereen op scherp blijft staan, dan komt het moment er wel voor elke jongere om te bewijzen dat hij zijn bijdrage kan leveren."

LEES OOK: 'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Zal RSCA beter voor de dag komen met de terugkeer van Bornauw, Trebel en Najar?

Meest recent

Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

3
3
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

20
20
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

36
36
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

104
104
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

282
282
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

147
147
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

310
310
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

244
244
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

153
153
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

76
76
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

77
77
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

137
137
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

160
160
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

317
317
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

320
320
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

242
242
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

435
435
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

139
139
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

654
654
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

98
98
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

65
65
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

363
363
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

61
61
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

158
158
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

39
39

Meer sportnieuws