Lukaku slaat iedereen perplex met verrassende transferkeuze

door
Lukaku slaat iedereen perplex met verrassende transferkeuze

Romelu Lukaku ontbrak jammer genoeg voor de interlandbreak met de Rode Duivels, al werd hij niet nodig gemist in de twee relatief makkelijke overwinningen van de Duivels. Big Rom kwam intussen tegenover Amerikaanse media nog eens terug op zijn overstap van Everton naar Man Utd.

Dat deed hij bij OTRO. Het ging destijds tussen Chelsea en United als volgende club van Lukaku. Mourinho, toenmalig United-manager, belde de aanvaller persoonlijk op: “Er waren twee ploegen geïnteresseerd en ik was op stap met vrienden toen mijn telefoon rinkelde. Het was José Mourinho, maar dat liet ik mijn vrienden niet weten. ‘Ja, ja’, zei ik, gevolgd door ‘Oké boss’, waarna ik inhaakte.” 

De Portugees bleek erg concreet voor Lukaku: “We ronden de transfer volgende week af, zei Mourinho. Dit is het bod, dit is wat er gaat gebeuren, bla bla bla. Ik wil nog die speler, die speler en jou in de spits. Zo gaan we dit afhandelen en ik zie je binnen twee weken in Los Angeles’, klonk het ook nog aan de telefoon.”

Zijn vrienden waren overtuigd dat hij ging terugkeren naar The Blues, zo stelt hij: “Mijn vrienden hadden geen idee wie het was. Zij waren ervan overtuigd dat ik naar de andere ploeg (Chelsea, red.) zou gaan. Maar na onder meer zo’n telefoontje ga je aan het denken.”

Uiteindelijk verraste Lukaku dus zelfs zijn eigen vrienden met zijn keuze voor Man Utd: ‘Wat ga je doen?’, vroegen mijn vrienden. Ik leg vandaag mijn medische tests af, zei ik. ‘Wat, waar ga je heen?’ Iedereen dacht dat het het Chelsea zou worden, maar ik zei ‘Nah, ik ga naar Manchester United.’ Mijn maats stonden perplex. Ik tekende het contract en de deal werd afgerond.” Quoteerde HLN de uitspraken van Lukaku.

LEES OOK: 'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

Heeft Lukaku de juiste keuze gemaakt?

Meest recent

'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

9
9
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

27
27
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

107
107
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

65
65
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

85
85
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

69
69
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

92
92
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

125
125
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

459
459
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

498
498
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

43
43
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

222
222
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

97
97
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

181
181
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

134
134
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

46
46
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

254
254
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

40
40
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

296
296
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

483
483
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

138
138
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

391
391
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

233
233
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

98
98
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

518
518

Meer sportnieuws