Lukaku slaat iedereen perplex met verrassende transferkeuze

door
Lukaku slaat iedereen perplex met verrassende transferkeuze

Romelu Lukaku ontbrak jammer genoeg voor de interlandbreak met de Rode Duivels, al werd hij niet nodig gemist in de twee relatief makkelijke overwinningen van de Duivels. Big Rom kwam intussen tegenover Amerikaanse media nog eens terug op zijn overstap van Everton naar Man Utd.

Dat deed hij bij OTRO. Het ging destijds tussen Chelsea en United als volgende club van Lukaku. Mourinho, toenmalig United-manager, belde de aanvaller persoonlijk op: “Er waren twee ploegen geïnteresseerd en ik was op stap met vrienden toen mijn telefoon rinkelde. Het was José Mourinho, maar dat liet ik mijn vrienden niet weten. ‘Ja, ja’, zei ik, gevolgd door ‘Oké boss’, waarna ik inhaakte.” 

De Portugees bleek erg concreet voor Lukaku: “We ronden de transfer volgende week af, zei Mourinho. Dit is het bod, dit is wat er gaat gebeuren, bla bla bla. Ik wil nog die speler, die speler en jou in de spits. Zo gaan we dit afhandelen en ik zie je binnen twee weken in Los Angeles’, klonk het ook nog aan de telefoon.”

Zijn vrienden waren overtuigd dat hij ging terugkeren naar The Blues, zo stelt hij: “Mijn vrienden hadden geen idee wie het was. Zij waren ervan overtuigd dat ik naar de andere ploeg (Chelsea, red.) zou gaan. Maar na onder meer zo’n telefoontje ga je aan het denken.”

Uiteindelijk verraste Lukaku dus zelfs zijn eigen vrienden met zijn keuze voor Man Utd: ‘Wat ga je doen?’, vroegen mijn vrienden. Ik leg vandaag mijn medische tests af, zei ik. ‘Wat, waar ga je heen?’ Iedereen dacht dat het het Chelsea zou worden, maar ik zei ‘Nah, ik ga naar Manchester United.’ Mijn maats stonden perplex. Ik tekende het contract en de deal werd afgerond.” Quoteerde HLN de uitspraken van Lukaku.

LEES OOK: Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Heeft Lukaku de juiste keuze gemaakt?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

9
9
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

116
116
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

82
82
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

301
301
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

158
158
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

86
86
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

453
453
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

73
73
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

262
262
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

254
254
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

517
517
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

759
759
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

782
782
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

348
348
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

44
44
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

293
293
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

584
584
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

352
352
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

355
355
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

173
173
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

254
254
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

361
361
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

722
722
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

216
216
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

397
397

Meer sportnieuws