Lukaku slaat iedereen perplex met verrassende transferkeuze

door
Lukaku slaat iedereen perplex met verrassende transferkeuze

Romelu Lukaku ontbrak jammer genoeg voor de interlandbreak met de Rode Duivels, al werd hij niet nodig gemist in de twee relatief makkelijke overwinningen van de Duivels. Big Rom kwam intussen tegenover Amerikaanse media nog eens terug op zijn overstap van Everton naar Man Utd.

Dat deed hij bij OTRO. Het ging destijds tussen Chelsea en United als volgende club van Lukaku. Mourinho, toenmalig United-manager, belde de aanvaller persoonlijk op: “Er waren twee ploegen geïnteresseerd en ik was op stap met vrienden toen mijn telefoon rinkelde. Het was José Mourinho, maar dat liet ik mijn vrienden niet weten. ‘Ja, ja’, zei ik, gevolgd door ‘Oké boss’, waarna ik inhaakte.” 

De Portugees bleek erg concreet voor Lukaku: “We ronden de transfer volgende week af, zei Mourinho. Dit is het bod, dit is wat er gaat gebeuren, bla bla bla. Ik wil nog die speler, die speler en jou in de spits. Zo gaan we dit afhandelen en ik zie je binnen twee weken in Los Angeles’, klonk het ook nog aan de telefoon.”

Zijn vrienden waren overtuigd dat hij ging terugkeren naar The Blues, zo stelt hij: “Mijn vrienden hadden geen idee wie het was. Zij waren ervan overtuigd dat ik naar de andere ploeg (Chelsea, red.) zou gaan. Maar na onder meer zo’n telefoontje ga je aan het denken.”

Uiteindelijk verraste Lukaku dus zelfs zijn eigen vrienden met zijn keuze voor Man Utd: ‘Wat ga je doen?’, vroegen mijn vrienden. Ik leg vandaag mijn medische tests af, zei ik. ‘Wat, waar ga je heen?’ Iedereen dacht dat het het Chelsea zou worden, maar ik zei ‘Nah, ik ga naar Manchester United.’ Mijn maats stonden perplex. Ik tekende het contract en de deal werd afgerond.” Quoteerde HLN de uitspraken van Lukaku.

LEES OOK: Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

Heeft Lukaku de juiste keuze gemaakt?

Meest recent

Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

39
39
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

15
15
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

50
50
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

142
142
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

38
38
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

34
34
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

93
93
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

233
233
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

199
199
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

161
161
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

401
401
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

36
36
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

196
196
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

151
151
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

161
161
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

221
221
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

348
348
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

308
308
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

132
132
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

97
97
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

47
47
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

146
146
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

106
106
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

872
872
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

109
109

Meer sportnieuws