TRANSFERUURTJE: 'Ajax haalt JPL-smaakmaker, Club Brugge moet knokken'

door
TRANSFERUURTJE: 'Ajax haalt JPL-smaakmaker, Club Brugge moet knokken'

De wintermercato is achter de rug in de grootste voetballanden, maar in bepaalde niet-Europese competitie mogen wel nog transfers gedaan worden. Bovendien duikt er hier en daar nog informatie op van al dan niet geslaagde deals van het voorbije transferwindow en zijn verschillende clubs al bezig met hun plannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt al dit transfernieuws dagelijks in een handig overzicht.


JUPILER PRO LEAGUE
Standard zou eerstdaags een uitgaande toptransfer afronden. Zo is De Telegraaf er zeker van dat Razvan Marin aan de slag gaat bij Ajax. De Amsterdammers waren op zoek naar een middenvelder om het nakende vertrek van Frenkie de Jong op te vangen en zijn dus bij de Roemeense uitblinker van de Rouches uitgekomen. Na zijn interlands met Roemenië zou Marin medisch getest worden, vervolgens kan hij voor vijf seizoenen tekenen. Standard zou zo'n 12 miljoen euro vangen.

Loïs Openda zou interesse genieten van AS Roma, maar Club Brugge dreigt nog één van zijn veelbelovende jongeren kwijt te spelen. Zo meldt La Dernière Heure dat Gabriel Lemoine zich in de kijker gespeeld. De 17-jarige spits heeft met zijn prestaties bij de jeugd de aandacht getrokken van AS Monaco en Juventus. Club wil de speler, die nog tot 2020 onder contract ligt, wel behouden.

AA Gent verliest komende zomer mogelijk een speler aan één van de twee grote clubs uit Milaan. Volgens Tuttosport heeft Inter immers interesse in Roman Yaremchuk. De 23-jarige aanvaller kent een goed seizoen en is zelfs een basisspeler geworden bij het nationaal team van Oekraïne. Yaremchuk ligt nog tot medio 2021 onder contract bij AA Gent, dat hem twee jaar geleden voor twee miljoen euro weghaalde bij Dinamo Kiev.

Moeskroen stuurde de voorbije maanden heel wat spelers al snel weer door en dat gaat de Henegouwse club nu opnieuw doen. Het Laatste Nieuws weet immers dat ook het contract van Jesus Marimon verbroken werd. De 20-jarige middenvelder werd in de zomer weggehaald bij Once Caldas en gold als een groot talent, maar kwam op Le Canonnier geen seconde in actie.

BUITENLAND
Het magazine France Football kwam maandag met een spraakmakend gerucht. Zo zou Real Madrid een bod van maar liefst 280 miljoen euro voorbereiden om Kylian Mbappé weg te plukken bij PSG. Bij Marca liet de Spaanse grootmacht echter weten dat er geen sprake zou zijn van dergelijk monsterbod. Ook Neymar lijkt geen optie meer bij Real, volgens zijn vader verlengt de Braziliaan mogelijk zijn contract bij PSG.

Paulo Dybala zou niet langer gelukkig zijn bij Juventus en daar willen anderen van profiteren om toe te slaan. Zo zouden onder meer Real Madrid, Liverpool, Manchester United, Bayern München en Chelsea interesse tonen. Die laatste club zal geen bod kunnen doen, want zij mogen de komende mercato geen transfers doen. Vooral Bayern zou Dybala willen aantrekken.

LEES OOK: Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Zou Marin een basisspeler zijn bij het huidige Ajax?

Meest recent

Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

25
25
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

57
57
'Messi laat 1,4 miljard euro links liggen'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

46
46
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

146
146
Vannieuwkerke haalt hard uit: "Dit klopt gewoon niet"

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

113
113
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

164
164
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

412
412
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

304
304
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

80
80
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

53
53
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

133
133
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

272
272
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

217
217
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

256
256
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

168
168
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

369
369
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

88
88
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

67
67
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

127
127
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

321
321
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

219
219
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

87
87
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

207
207
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

143
143

Meer sportnieuws