TRANSFERUURTJE: 'Ajax haalt JPL-smaakmaker, Club Brugge moet knokken'

243 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Ajax haalt JPL-smaakmaker, Club Brugge moet knokken'

De wintermercato is achter de rug in de grootste voetballanden, maar in bepaalde niet-Europese competitie mogen wel nog transfers gedaan worden. Bovendien duikt er hier en daar nog informatie op van al dan niet geslaagde deals van het voorbije transferwindow en zijn verschillende clubs al bezig met hun plannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt al dit transfernieuws dagelijks in een handig overzicht.


JUPILER PRO LEAGUE
Standard zou eerstdaags een uitgaande toptransfer afronden. Zo is De Telegraaf er zeker van dat Razvan Marin aan de slag gaat bij Ajax. De Amsterdammers waren op zoek naar een middenvelder om het nakende vertrek van Frenkie de Jong op te vangen en zijn dus bij de Roemeense uitblinker van de Rouches uitgekomen. Na zijn interlands met Roemenië zou Marin medisch getest worden, vervolgens kan hij voor vijf seizoenen tekenen. Standard zou zo'n 12 miljoen euro vangen.

Loïs Openda zou interesse genieten van AS Roma, maar Club Brugge dreigt nog één van zijn veelbelovende jongeren kwijt te spelen. Zo meldt La Dernière Heure dat Gabriel Lemoine zich in de kijker gespeeld. De 17-jarige spits heeft met zijn prestaties bij de jeugd de aandacht getrokken van AS Monaco en Juventus. Club wil de speler, die nog tot 2020 onder contract ligt, wel behouden.

AA Gent verliest komende zomer mogelijk een speler aan één van de twee grote clubs uit Milaan. Volgens Tuttosport heeft Inter immers interesse in Roman Yaremchuk. De 23-jarige aanvaller kent een goed seizoen en is zelfs een basisspeler geworden bij het nationaal team van Oekraïne. Yaremchuk ligt nog tot medio 2021 onder contract bij AA Gent, dat hem twee jaar geleden voor twee miljoen euro weghaalde bij Dinamo Kiev.

Moeskroen stuurde de voorbije maanden heel wat spelers al snel weer door en dat gaat de Henegouwse club nu opnieuw doen. Het Laatste Nieuws weet immers dat ook het contract van Jesus Marimon verbroken werd. De 20-jarige middenvelder werd in de zomer weggehaald bij Once Caldas en gold als een groot talent, maar kwam op Le Canonnier geen seconde in actie.

BUITENLAND
Het magazine France Football kwam maandag met een spraakmakend gerucht. Zo zou Real Madrid een bod van maar liefst 280 miljoen euro voorbereiden om Kylian Mbappé weg te plukken bij PSG. Bij Marca liet de Spaanse grootmacht echter weten dat er geen sprake zou zijn van dergelijk monsterbod. Ook Neymar lijkt geen optie meer bij Real, volgens zijn vader verlengt de Braziliaan mogelijk zijn contract bij PSG.

Paulo Dybala zou niet langer gelukkig zijn bij Juventus en daar willen anderen van profiteren om toe te slaan. Zo zouden onder meer Real Madrid, Liverpool, Manchester United, Bayern München en Chelsea interesse tonen. Die laatste club zal geen bod kunnen doen, want zij mogen de komende mercato geen transfers doen. Vooral Bayern zou Dybala willen aantrekken.

LEES OOK: Mbappé ontketent oorlog bij Real: “Hij zei me dat ik vierde keuze ben”

Zou Marin een basisspeler zijn bij het huidige Ajax?

Meest recent

Trainerswals van start: 'Still per direct terug naar JPL'

Het einde van seizoen is in zicht en dus beginnen de clubs al volop met de voorbereidingen op de ...

7
7
'Onbegrijpelijk: Club Brugge-held kan plots vertrekken'

Club Brugge zag hem eerst vooral als noodoplossing. Nu is hij plots één van de ...

262
262
'Anderlecht drukt door voor terugkeer publiekslieveling'

RSC Anderlecht staat de komende weken andermaal voor een grote wederopbouw. En daarbij zal men niet ...

102
102
Héérlijke beelden: Trossard en co volledig door het lint na titel

Enkele dagen voor de slotspeeldag is de beslissing dan toch al gevallen in de Premier League. Door ...

31
31
Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

93
93
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

63
63
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

87
87
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

162
162
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

116
116
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

219
219
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

102
102
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

471
471
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

129
129
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

279
279
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

798
798
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

23
23
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

572
572
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

127
127
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

276
276
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

892
892
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

137
137
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

242
242
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

215
215
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

600
600
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

635
635

Meer sportnieuws