TRANSFERUURTJE: 'Ajax haalt JPL-smaakmaker, Club Brugge moet knokken'

door
TRANSFERUURTJE: 'Ajax haalt JPL-smaakmaker, Club Brugge moet knokken'

De wintermercato is achter de rug in de grootste voetballanden, maar in bepaalde niet-Europese competitie mogen wel nog transfers gedaan worden. Bovendien duikt er hier en daar nog informatie op van al dan niet geslaagde deals van het voorbije transferwindow en zijn verschillende clubs al bezig met hun plannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt al dit transfernieuws dagelijks in een handig overzicht.


JUPILER PRO LEAGUE
Standard zou eerstdaags een uitgaande toptransfer afronden. Zo is De Telegraaf er zeker van dat Razvan Marin aan de slag gaat bij Ajax. De Amsterdammers waren op zoek naar een middenvelder om het nakende vertrek van Frenkie de Jong op te vangen en zijn dus bij de Roemeense uitblinker van de Rouches uitgekomen. Na zijn interlands met Roemenië zou Marin medisch getest worden, vervolgens kan hij voor vijf seizoenen tekenen. Standard zou zo'n 12 miljoen euro vangen.

Loïs Openda zou interesse genieten van AS Roma, maar Club Brugge dreigt nog één van zijn veelbelovende jongeren kwijt te spelen. Zo meldt La Dernière Heure dat Gabriel Lemoine zich in de kijker gespeeld. De 17-jarige spits heeft met zijn prestaties bij de jeugd de aandacht getrokken van AS Monaco en Juventus. Club wil de speler, die nog tot 2020 onder contract ligt, wel behouden.

AA Gent verliest komende zomer mogelijk een speler aan één van de twee grote clubs uit Milaan. Volgens Tuttosport heeft Inter immers interesse in Roman Yaremchuk. De 23-jarige aanvaller kent een goed seizoen en is zelfs een basisspeler geworden bij het nationaal team van Oekraïne. Yaremchuk ligt nog tot medio 2021 onder contract bij AA Gent, dat hem twee jaar geleden voor twee miljoen euro weghaalde bij Dinamo Kiev.

Moeskroen stuurde de voorbije maanden heel wat spelers al snel weer door en dat gaat de Henegouwse club nu opnieuw doen. Het Laatste Nieuws weet immers dat ook het contract van Jesus Marimon verbroken werd. De 20-jarige middenvelder werd in de zomer weggehaald bij Once Caldas en gold als een groot talent, maar kwam op Le Canonnier geen seconde in actie.

BUITENLAND
Het magazine France Football kwam maandag met een spraakmakend gerucht. Zo zou Real Madrid een bod van maar liefst 280 miljoen euro voorbereiden om Kylian Mbappé weg te plukken bij PSG. Bij Marca liet de Spaanse grootmacht echter weten dat er geen sprake zou zijn van dergelijk monsterbod. Ook Neymar lijkt geen optie meer bij Real, volgens zijn vader verlengt de Braziliaan mogelijk zijn contract bij PSG.

Paulo Dybala zou niet langer gelukkig zijn bij Juventus en daar willen anderen van profiteren om toe te slaan. Zo zouden onder meer Real Madrid, Liverpool, Manchester United, Bayern München en Chelsea interesse tonen. Die laatste club zal geen bod kunnen doen, want zij mogen de komende mercato geen transfers doen. Vooral Bayern zou Dybala willen aantrekken.

LEES OOK: Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Zou Marin een basisspeler zijn bij het huidige Ajax?

Meest recent

'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

5
5
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

76
76
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

81
81
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

53
53
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

156
156
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

105
105
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

292
292
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

337
337
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

219
219
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

111
111
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

286
286
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

155
155
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

99
99
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

61
61
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

291
291
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

393
393
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

91
91
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

650
650
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

116
116
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

134
134
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

486
486
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

111
111
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

353
353
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

808
808
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

48
48

Meer sportnieuws