Antwerp kent grote opsteker vlak voor start PO's

door
Antwerp kent grote opsteker vlak voor start PO's

Antwerp mag nu al terugkijken op een knap en geslaagd seizoen. Op de Bosuil zijn ze razend ambitieus, maar een echte titelkandidaat lijkt de club (nog) niet. Ondanks de vele kwaliteit die er rondloopt in Antwerpen. 


Zo is Dieumerci Mbokani de onvervalste aanvalsleider in de ploeg van trainer Bölöni. De Congolese ex-spits van onder andere Standard en RSC Anderlecht scoorde in de reguliere competitie al 7 doelpunten en was 8 keer goed voor een assists. 15 beslissende acties in 22 competitiewedstrijden. Deze knappe statistieken zeggen alles over de grote waarde van Mbokani bij Antwerp. 

Volgende week vrijdag opent Antwerp zijn campagne in Play-Off 1 op verplaatsing bij Standard. In het vertrouwde Sclessin hoopt Mbokani te schitteren tegen zijn vorige werkgever. Maar de aanvaller sukkelt momenteel met een knieblessure en trainde volgens Het Laatste Nieuws individueel. Zowel Mbokani als Antwerp hopen om hun sterkhouder fit te krijgen voor het treffen met de Rouches.

UPDATE 26/03

Het Laatste Nieuws meldt dat Mbokani terug de trainingen hervat heeft bij Antwerp. Volgens de krant kreeg de Congolese spits aan het eind van de reguliere competitie een injectie die hem niet goed beviel, zodat hij het duel tegen KV Kortrijk ook miste. De medische staf oordeelde nu echter dat Mbokani terug fit is. Tegen zijn ex-club Standard kan hij dan normaliter terug aantreden, op voorwaarde dat hij geen negatieve reactie meer ondervindt.

LEES OOK: D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Wint Antwerp van Standard?

Meest recent

Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

12
12
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

27
27
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

89
89
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

64
64
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

257
257
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

88
88
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

53
53
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

73
73
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

27
27
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

114
114
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

215
215
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

453
453
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

155
155
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

134
134
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

34
34
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

77
77
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

277
277
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

87
87
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

217
217
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

317
317
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

182
182
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

16
16
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

607
607
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

25
25
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

124
124

Meer sportnieuws