'Club krijgt alweer stevige boost op absolute toptransfer'

door
'Club krijgt alweer stevige boost op absolute toptransfer'

Club Brugge wil in Play-Off I absoluut zijn landstitel verlengen, maar ongeacht of dat lukt zal Blauw-Zwart komende zomer een aantal sterkhouders zien vertrekken. Vooral bij Wesley Moraes is het quasi zeker dat hij naar een grotere competitie zal trekken. Maar de Braziliaanse spits zal Jan Breydel niet gratis verlaten, integendeel.

Aan interesse in Wesley, die onder meer in de Champions League een goede beurt maakte, alvast geen gebrek. Volgens Corriere dello Sport blijft vooral SS Lazio concreet in de markt voor de spits. De traditieclub uit Rome toonde afgelopen zomer al nadrukkelijk interesse, maar toen kwam het niet tot een deal. Komende mercato krijgen we mogelijk een ander verhaal. Indien Lazio, momenteel zesde in de Serie A, zich kan plaatsen voor de Champions League, zou sportief directeur Igli Tare er alles aan doen om Wesley binnen te halen.

Club Brugge lijkt bereid om mee te werken aan een transfer, maar dan wel tegenover de juiste voorwaarden. Zo schrijft CalcioMercato dat Blauw-Zwart minstens twintig miljoen euro verlangt voor zijn aanvaller. Indien Lazio, of eender welke club, bereid is om dat bedrag te betalen, zou Wesley de absolute recordtransfer op Jan Breydel worden.

UPDATE 22/03

Het lijkt er steeds meer op dat Club Brugge straks een nieuwe recordtransfer gaat realiseren. Dat is momenteel Jose Izquierdo met zijn transfer van 15 miljoen euro. Lazio Roma wordt dus nadrukkelijk genoemd voor Wesley, al is het maar de vraag of zij met zoveel geld (20 miljoen euro wordt gezegd) over de brug kunnen (of willen) komen.

Indien ze zich niet voor de Champions League kwalificeren, lijkt een transfer van Wesley sowieso al uitgesloten voor de Romeinen. Maar dan nog hoeft Blauw-Zwart niet te wanhopen. Italiaanse media melden namelijk dat ook Arsenal, PSG en Newcastle nog steeds achter de Braziliaan aanzitten. Toch clubs die financieel vrij tot erg sterk staan.

LEES OOK: 'Club tot actie gedwongen: transferoffensief in januari'

Heeft Club straks een nieuwe recordtransfer te pakken?

Meest recent

'Club tot actie gedwongen: transferoffensief in januari'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

18
18
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

87
87
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

147
147
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

147
147
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

192
192
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

286
286
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

218
218
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

80
80
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

572
572
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

64
64
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

150
150
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

492
492
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

151
151
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

261
261
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

167
167
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

172
172
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

382
382
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

561
561
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

128
128
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

714
714
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

336
336
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

224
224
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

353
353
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

297
297
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1108
1108

Meer sportnieuws