'Club krijgt alweer stevige boost op absolute toptransfer'

door
'Club krijgt alweer stevige boost op absolute toptransfer'

Club Brugge wil in Play-Off I absoluut zijn landstitel verlengen, maar ongeacht of dat lukt zal Blauw-Zwart komende zomer een aantal sterkhouders zien vertrekken. Vooral bij Wesley Moraes is het quasi zeker dat hij naar een grotere competitie zal trekken. Maar de Braziliaanse spits zal Jan Breydel niet gratis verlaten, integendeel.

Aan interesse in Wesley, die onder meer in de Champions League een goede beurt maakte, alvast geen gebrek. Volgens Corriere dello Sport blijft vooral SS Lazio concreet in de markt voor de spits. De traditieclub uit Rome toonde afgelopen zomer al nadrukkelijk interesse, maar toen kwam het niet tot een deal. Komende mercato krijgen we mogelijk een ander verhaal. Indien Lazio, momenteel zesde in de Serie A, zich kan plaatsen voor de Champions League, zou sportief directeur Igli Tare er alles aan doen om Wesley binnen te halen.

Club Brugge lijkt bereid om mee te werken aan een transfer, maar dan wel tegenover de juiste voorwaarden. Zo schrijft CalcioMercato dat Blauw-Zwart minstens twintig miljoen euro verlangt voor zijn aanvaller. Indien Lazio, of eender welke club, bereid is om dat bedrag te betalen, zou Wesley de absolute recordtransfer op Jan Breydel worden.

UPDATE 22/03

Het lijkt er steeds meer op dat Club Brugge straks een nieuwe recordtransfer gaat realiseren. Dat is momenteel Jose Izquierdo met zijn transfer van 15 miljoen euro. Lazio Roma wordt dus nadrukkelijk genoemd voor Wesley, al is het maar de vraag of zij met zoveel geld (20 miljoen euro wordt gezegd) over de brug kunnen (of willen) komen.

Indien ze zich niet voor de Champions League kwalificeren, lijkt een transfer van Wesley sowieso al uitgesloten voor de Romeinen. Maar dan nog hoeft Blauw-Zwart niet te wanhopen. Italiaanse media melden namelijk dat ook Arsenal, PSG en Newcastle nog steeds achter de Braziliaan aanzitten. Toch clubs die financieel vrij tot erg sterk staan.

LEES OOK: Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

Heeft Club straks een nieuwe recordtransfer te pakken?

Meest recent

Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

30
30
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

89
89
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

187
187
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

63
63
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

317
317
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

80
80
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

582
582
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

206
206
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

177
177
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

404
404
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

62
62
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

240
240
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

69
69
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

88
88
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

70
70
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

71
71
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

117
117
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

467
467
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

272
272
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

360
360
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

813
813
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

154
154
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

665
665
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

373
373

Meer sportnieuws