'Club krijgt alweer stevige boost op absolute toptransfer'

703 stemmen
'Club krijgt alweer stevige boost op absolute toptransfer'

Club Brugge wil in Play-Off I absoluut zijn landstitel verlengen, maar ongeacht of dat lukt zal Blauw-Zwart komende zomer een aantal sterkhouders zien vertrekken. Vooral bij Wesley Moraes is het quasi zeker dat hij naar een grotere competitie zal trekken. Maar de Braziliaanse spits zal Jan Breydel niet gratis verlaten, integendeel.

Aan interesse in Wesley, die onder meer in de Champions League een goede beurt maakte, alvast geen gebrek. Volgens Corriere dello Sport blijft vooral SS Lazio concreet in de markt voor de spits. De traditieclub uit Rome toonde afgelopen zomer al nadrukkelijk interesse, maar toen kwam het niet tot een deal. Komende mercato krijgen we mogelijk een ander verhaal. Indien Lazio, momenteel zesde in de Serie A, zich kan plaatsen voor de Champions League, zou sportief directeur Igli Tare er alles aan doen om Wesley binnen te halen.

Club Brugge lijkt bereid om mee te werken aan een transfer, maar dan wel tegenover de juiste voorwaarden. Zo schrijft CalcioMercato dat Blauw-Zwart minstens twintig miljoen euro verlangt voor zijn aanvaller. Indien Lazio, of eender welke club, bereid is om dat bedrag te betalen, zou Wesley de absolute recordtransfer op Jan Breydel worden.

UPDATE 22/03

Het lijkt er steeds meer op dat Club Brugge straks een nieuwe recordtransfer gaat realiseren. Dat is momenteel Jose Izquierdo met zijn transfer van 15 miljoen euro. Lazio Roma wordt dus nadrukkelijk genoemd voor Wesley, al is het maar de vraag of zij met zoveel geld (20 miljoen euro wordt gezegd) over de brug kunnen (of willen) komen.

Indien ze zich niet voor de Champions League kwalificeren, lijkt een transfer van Wesley sowieso al uitgesloten voor de Romeinen. Maar dan nog hoeft Blauw-Zwart niet te wanhopen. Italiaanse media melden namelijk dat ook Arsenal, PSG en Newcastle nog steeds achter de Braziliaan aanzitten. Toch clubs die financieel vrij tot erg sterk staan.

LEES OOK: Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Heeft Club straks een nieuwe recordtransfer te pakken?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

94
94
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

73
73
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

90
90
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

24
24
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

46
46
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

170
170
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

40
40
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

188
188
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

78
78
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

344
344
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

338
338
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

145
145
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

193
193
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

368
368
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

48
48
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

194
194
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

113
113
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

413
413
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

410
410
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

643
643
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

749
749
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

294
294
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

455
455
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

256
256
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws