'Club krijgt alweer stevige boost op absolute toptransfer'

703 stemmen
'Club krijgt alweer stevige boost op absolute toptransfer'

Club Brugge wil in Play-Off I absoluut zijn landstitel verlengen, maar ongeacht of dat lukt zal Blauw-Zwart komende zomer een aantal sterkhouders zien vertrekken. Vooral bij Wesley Moraes is het quasi zeker dat hij naar een grotere competitie zal trekken. Maar de Braziliaanse spits zal Jan Breydel niet gratis verlaten, integendeel.

Aan interesse in Wesley, die onder meer in de Champions League een goede beurt maakte, alvast geen gebrek. Volgens Corriere dello Sport blijft vooral SS Lazio concreet in de markt voor de spits. De traditieclub uit Rome toonde afgelopen zomer al nadrukkelijk interesse, maar toen kwam het niet tot een deal. Komende mercato krijgen we mogelijk een ander verhaal. Indien Lazio, momenteel zesde in de Serie A, zich kan plaatsen voor de Champions League, zou sportief directeur Igli Tare er alles aan doen om Wesley binnen te halen.

Club Brugge lijkt bereid om mee te werken aan een transfer, maar dan wel tegenover de juiste voorwaarden. Zo schrijft CalcioMercato dat Blauw-Zwart minstens twintig miljoen euro verlangt voor zijn aanvaller. Indien Lazio, of eender welke club, bereid is om dat bedrag te betalen, zou Wesley de absolute recordtransfer op Jan Breydel worden.

UPDATE 22/03

Het lijkt er steeds meer op dat Club Brugge straks een nieuwe recordtransfer gaat realiseren. Dat is momenteel Jose Izquierdo met zijn transfer van 15 miljoen euro. Lazio Roma wordt dus nadrukkelijk genoemd voor Wesley, al is het maar de vraag of zij met zoveel geld (20 miljoen euro wordt gezegd) over de brug kunnen (of willen) komen.

Indien ze zich niet voor de Champions League kwalificeren, lijkt een transfer van Wesley sowieso al uitgesloten voor de Romeinen. Maar dan nog hoeft Blauw-Zwart niet te wanhopen. Italiaanse media melden namelijk dat ook Arsenal, PSG en Newcastle nog steeds achter de Braziliaan aanzitten. Toch clubs die financieel vrij tot erg sterk staan.

LEES OOK: 'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

Heeft Club straks een nieuwe recordtransfer te pakken?

Meest recent

Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

17
17
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

22
22
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

79
79
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

167
167
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

157
157
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

283
283
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

135
135
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

78
78
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

200
200
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

65
65
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

139
139
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

61
61
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

138
138
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

240
240
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

581
581
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

242
242
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

940
940
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

69
69
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

539
539
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

1225
1225
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

113
113
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

283
283
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

213
213
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

381
381

Meer sportnieuws