'Club krijgt alweer stevige boost op absolute toptransfer'

door
'Club krijgt alweer stevige boost op absolute toptransfer'

Club Brugge wil in Play-Off I absoluut zijn landstitel verlengen, maar ongeacht of dat lukt zal Blauw-Zwart komende zomer een aantal sterkhouders zien vertrekken. Vooral bij Wesley Moraes is het quasi zeker dat hij naar een grotere competitie zal trekken. Maar de Braziliaanse spits zal Jan Breydel niet gratis verlaten, integendeel.

Aan interesse in Wesley, die onder meer in de Champions League een goede beurt maakte, alvast geen gebrek. Volgens Corriere dello Sport blijft vooral SS Lazio concreet in de markt voor de spits. De traditieclub uit Rome toonde afgelopen zomer al nadrukkelijk interesse, maar toen kwam het niet tot een deal. Komende mercato krijgen we mogelijk een ander verhaal. Indien Lazio, momenteel zesde in de Serie A, zich kan plaatsen voor de Champions League, zou sportief directeur Igli Tare er alles aan doen om Wesley binnen te halen.

Club Brugge lijkt bereid om mee te werken aan een transfer, maar dan wel tegenover de juiste voorwaarden. Zo schrijft CalcioMercato dat Blauw-Zwart minstens twintig miljoen euro verlangt voor zijn aanvaller. Indien Lazio, of eender welke club, bereid is om dat bedrag te betalen, zou Wesley de absolute recordtransfer op Jan Breydel worden.

UPDATE 22/03

Het lijkt er steeds meer op dat Club Brugge straks een nieuwe recordtransfer gaat realiseren. Dat is momenteel Jose Izquierdo met zijn transfer van 15 miljoen euro. Lazio Roma wordt dus nadrukkelijk genoemd voor Wesley, al is het maar de vraag of zij met zoveel geld (20 miljoen euro wordt gezegd) over de brug kunnen (of willen) komen.

Indien ze zich niet voor de Champions League kwalificeren, lijkt een transfer van Wesley sowieso al uitgesloten voor de Romeinen. Maar dan nog hoeft Blauw-Zwart niet te wanhopen. Italiaanse media melden namelijk dat ook Arsenal, PSG en Newcastle nog steeds achter de Braziliaan aanzitten. Toch clubs die financieel vrij tot erg sterk staan.

LEES OOK: Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Heeft Club straks een nieuwe recordtransfer te pakken?

Meest recent

Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

130
130
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

226
226
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

80
80
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

305
305
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

129
129
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

192
192
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

241
241
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

103
103
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

56
56
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

189
189
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

142
142
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

72
72
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

94
94
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

44
44
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

250
250
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

272
272
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

249
249
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

230
230
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

310
310
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

391
391
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

464
464
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

772
772
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

516
516
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

125
125
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

76
76

Meer sportnieuws