TRANSFERUURTJE: 'RSCA wil snel toeslaan, waanzinnig lijstje Real bekend'

door
TRANSFERUURTJE: 'RSCA wil snel toeslaan, waanzinnig lijstje Real bekend'

De wintermercato is achter de rug in de grootste voetballanden, maar in bepaalde niet-Europese competitie mogen wel nog transfers gedaan worden. Bovendien duikt er hier en daar nog informatie op van al dan niet geslaagde deals van het voorbije transferwindow en zijn verschillende clubs al bezig met hun plannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt al dit transfernieuws dagelijks in een handig overzicht.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht maakt werk van de ploeg voor komend seizoen en daar hoort niet enkel het aantrekken van nieuwe spelers bij. Zo wil de club absoluut het contract van goudhaantje Yari Verschaeren openbreken. De 17-jarige is uitstekend bezig en dat is ongetwijfeld niet onopgemerkt voorbije gegaan, maar RSCA gelooft in een goede afloop. "We zitten in de laatste rechte lijn. Ik heb er vertrouwen in dat we snel nieuws zullen hebben", laat sportieve baas Michael Verschueren weten aan Het Laatste Nieuws.

AA Gent beleeft momenteel veel plezier aan huurling Alexander Sørloth. Manager Michel Louwagie liet bij Extra Time verstaan dat de kans bijzonder klein is dat hij ook volgend seizoen nog voor Gent speelt, maar dat de club wel de mogelijkheden zal bekijken om hem toch langer te houden. Indien de Buffalo's hem definitief willen overnemen, zullen ze daarvoor wellicht wel hun eigen transferrecord moeten verbreken. Zo weet Het Laatste Nieuws dat moederclub Crystal Palace zoveel mogelijk van zijn oorspronkelijke transfersom van 10 miljoen euro wil recupereren.

BUITENLAND
Real Madrid zal komende zomer fors uithalen op de mercato en naast onze Eden Hazard zijn nog een pak spelers in beeld. Zo publiceerde Marca dinsdag een indrukwekkende transferlijstje. De grootste namen, naast die van Hazard, zijn: Kalidou Koulibaly (Napoli), Paul Pogba (Manchester United), Miralem Pjanic (Juventus), Christian Eriksen (Tottenham Hotspur), Pierre-Emerick Aubameyang (Arsenal), Kylian Mbappé en Neymar (beiden Paris Saint-Germain).

Juventus wil ook komende zomer enkele toptransfers afronden. En van één dossier maakt de Oude Dame nu al werk, want volgens Tuttosport reist technisch directeur Fabio Paratici deze week af naar Amsterdam om te onderhandelen over de transfer van Matthijs de Ligt. Een gevoelige actie, binnen een tweetal weken speelt De Ligt in de Champions League met Ajax immers tegen ... Juventus.

Er wordt verwacht dat Bayern München komende zomer flink zal investeren in een nieuwe aanvalslinie. Volgens TeamTalk zou de Duitse grootmacht daarvoor onder meer aan Gareth Bale denken. Hoewel zijn zaakwaarnemer anders beweert, lijkt de Welshman te mogen/moeten beschikken bij Real Madrid.

LEES OOK: 'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Indien Real slechts één speler kon aantrekken, wie zou u momenteel kiezen?

Meest recent

Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

8
8
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

25
25
Godts speelt open kaart over selectie voor Rode Duivels

Binnen enkele weken maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

43
43
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

149
149
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

57
57
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

91
91
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

234
234
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

56
56
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

24
24
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

61
61
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

122
122
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

25
25
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

22
22
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

332
332
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

276
276
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

437
437
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

410
410
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

367
367
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

161
161
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

411
411
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

308
308
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

798
798
Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

409
409
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

66
66
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

96
96

Meer sportnieuws