TRANSFERUURTJE: 'RSCA wil snel toeslaan, waanzinnig lijstje Real bekend'

679 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'RSCA wil snel toeslaan, waanzinnig lijstje Real bekend'

De wintermercato is achter de rug in de grootste voetballanden, maar in bepaalde niet-Europese competitie mogen wel nog transfers gedaan worden. Bovendien duikt er hier en daar nog informatie op van al dan niet geslaagde deals van het voorbije transferwindow en zijn verschillende clubs al bezig met hun plannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt al dit transfernieuws dagelijks in een handig overzicht.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht maakt werk van de ploeg voor komend seizoen en daar hoort niet enkel het aantrekken van nieuwe spelers bij. Zo wil de club absoluut het contract van goudhaantje Yari Verschaeren openbreken. De 17-jarige is uitstekend bezig en dat is ongetwijfeld niet onopgemerkt voorbije gegaan, maar RSCA gelooft in een goede afloop. "We zitten in de laatste rechte lijn. Ik heb er vertrouwen in dat we snel nieuws zullen hebben", laat sportieve baas Michael Verschueren weten aan Het Laatste Nieuws.

AA Gent beleeft momenteel veel plezier aan huurling Alexander Sørloth. Manager Michel Louwagie liet bij Extra Time verstaan dat de kans bijzonder klein is dat hij ook volgend seizoen nog voor Gent speelt, maar dat de club wel de mogelijkheden zal bekijken om hem toch langer te houden. Indien de Buffalo's hem definitief willen overnemen, zullen ze daarvoor wellicht wel hun eigen transferrecord moeten verbreken. Zo weet Het Laatste Nieuws dat moederclub Crystal Palace zoveel mogelijk van zijn oorspronkelijke transfersom van 10 miljoen euro wil recupereren.

BUITENLAND
Real Madrid zal komende zomer fors uithalen op de mercato en naast onze Eden Hazard zijn nog een pak spelers in beeld. Zo publiceerde Marca dinsdag een indrukwekkende transferlijstje. De grootste namen, naast die van Hazard, zijn: Kalidou Koulibaly (Napoli), Paul Pogba (Manchester United), Miralem Pjanic (Juventus), Christian Eriksen (Tottenham Hotspur), Pierre-Emerick Aubameyang (Arsenal), Kylian Mbappé en Neymar (beiden Paris Saint-Germain).

Juventus wil ook komende zomer enkele toptransfers afronden. En van één dossier maakt de Oude Dame nu al werk, want volgens Tuttosport reist technisch directeur Fabio Paratici deze week af naar Amsterdam om te onderhandelen over de transfer van Matthijs de Ligt. Een gevoelige actie, binnen een tweetal weken speelt De Ligt in de Champions League met Ajax immers tegen ... Juventus.

Er wordt verwacht dat Bayern München komende zomer flink zal investeren in een nieuwe aanvalslinie. Volgens TeamTalk zou de Duitse grootmacht daarvoor onder meer aan Gareth Bale denken. Hoewel zijn zaakwaarnemer anders beweert, lijkt de Welshman te mogen/moeten beschikken bij Real Madrid.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

Indien Real slechts één speler kon aantrekken, wie zou u momenteel kiezen?

Meest recent

Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

15
15
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

18
18
'PSG in shock: Kompany legt 100M-transferbom klaar'

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

41
41
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

121
121
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

20
20
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

99
99
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

63
63
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

300
300
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

252
252
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

478
478
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

456
456
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

240
240
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

339
339
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

224
224
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

269
269
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

165
165
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

540
540
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

219
219
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

348
348
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

397
397
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

297
297
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

339
339
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

99
99
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

191
191
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

114
114

Meer sportnieuws