KRC Genk komt met officiële reactie op Pozuelo-pop en vuurwerk

door
KRC Genk komt met officiële reactie op Pozuelo-pop en vuurwerk

De fans van KRC Genk lieten zich tegen Zulte Waregem van hun kleinste kant zien. Ze kwamen met een wansmakelijke Pozuelo-pop en ze gooiden veel vuurwerk op het veld van Essevee. De Limburgers veroordelen deze acties en gaan met de fans praten.


"Gisteren in Waregem eindigden we het regulier seizoen als nummer 1. We zijn trots op onze supporters die weer massaal achter de ploeg stonden aan de andere kant van het land. We zijn ook trots op onze staf en spelers. Laat Play-Off 1 maar komen. Ook de jongens die tot nu wat minder speelminuten maakten toonden gisteren dat ze klaar zijn voor de strijd. Maar we zijn als club ook teleurgesteld. Vuurwerk is verboden in de Belgische voetbalstadions, het zorgt voor hinder en vooral: het is levensgevaarlijk. Gisteren werd er weer vuurwerk afgestoken in het bezoekersvak. Resultaat? Vertraging op het veld, een boete voor de club, een stadionverbod voor enkele supporters en het imago van KRC Genk besmeurd", deelt Genk mee.

"Als club gaan we hierover opnieuw in overleg met onze supporters met de hulp van het OSV. Want vuurwerk in het stadion, daar winnen we niets mee, dat moet eruit. De tifo vóór de wedstrijd in Waregem was prachtig, onze trein op de rails, er zijn weinig supporters in België die dat klaarkrijgen. Wat er daarna met een pop in het shirt van Pozuelo gebeurde, is totaal onaanvaardbaar en hopen we nooit meer te zien. Wij zijn KRC Genk. Wij zijn bontblauw, maken sterker, willen winnen, maar niet ten koste van onze club."

LEES OOK: Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Goede reactie van Genk?

Meest recent

Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

45
45
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

70
70
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

122
122
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

426
426
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

41
41
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

51
51
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

242
242
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

40
40
Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

164
164
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

269
269
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

244
244
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

586
586
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

317
317
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

165
165
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

173
173
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

210
210
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

426
426
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

446
446
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

173
173
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

190
190
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

543
543
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

39
39
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

300
300
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

278
278
Lecce haalt Belgisch jeugdinternational naar Serie A

Sinds de integratie van beloftenteams in het volwassenenvoetbal krijgen jonge Belgische talenten ...

33
33

Meer sportnieuws